Basiutka20

Duża różnica wieku w związku

Polecane posty

rino    13

Grunt to sznowac sie nawzajem a i nie dac sie pod przyslowiowy pantofel ,ale i tez nie traktowac dziewczyny tak zeby robila tylko to co my chcemy, bo kazdy musi miec swoje zdanie. Co do tych zadbanych facetow to sie zgadzam ze trzeba osiebie dbac itd, ale jak mam kumpla ktory przed kazdym wyjsciem z domu nawet do sklepu to siedzi 2 godziny przed lustrem i sie ustraja, to mnie hu... strzela na takich chlopow wedlug mnie to juz chyba d*pa w korach nie facet, dbajmy o siebie ale troche rozwagi. Petes ja mam podobny problem jak Ty tylko ja mam 25 lat a moja wybranka 28 i ona tez sie boi ze zad uza roznica wiec w twoim przypadku bedzie jeszcze trudniej podejrzewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vala2000    1

rino nie wiem jaki ty masz problem kochasz to się żeń a co to powinno świat obchodzić moja siostra jest trzy lata starsza są 20 lat po ślubie a stasiek coś ty za facetów wyrwał jeden to dzieciak a drugi ma wygląd co to wszystkie dziewczyny ma w kieszeni słabo znasz kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

vala2000 ja problemu nie mam bo kocham, ale ona sie boi ze za pare lat bedzie widac tę roznice a ja jej ciagle tlumacze ze sie myli heheh. Powodzenia dla wszystkich zakochanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vala2000    1

jak mieszkasz na wsi to może boi się że ludzie będą plotkować to przejściowe zawsze ludzie muszą na czymś języki strzępić miłość wszystko przetrzyma ,przecież to nie jest tak wielka różnica znam małżeństwo co on jest młodszy o 12lat byli na weselu obecnie to już małżeństwo 50letnim stażem i chciałbym i życzę każdemu takiej aury miłości jaka ich otacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

W twoim przypadku rino to 3 lata różnicy to jest prawie brak różnicy. Masz już pracę lub zarabiasz pieniądze, masz już plany na przyszłość więc "walcz o tą miłość". Masz o wiele większe szanse niż petes.

 

stasiek coś ty za facetów wyrwał jeden to dzieciak a drugi ma wygląd co to wszystkie dziewczyny ma w kieszeni słabo znasz kobiety

To są przykładowi panowie. Wybrałem pierwszych lepszych. A co do pierwszego. Na na mojej uczelni studiują właśnie takie dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vala2000    1

wyrazy współczucia do takich kolegów ciekawe która by się na takiego połaszczyła bo on sobą nic nie reprezentuje chyba szpan i niesmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Niestety vala. To się robi "modne" i coraz więcej jest widać ubranych w podobny więcej czy mniej sposób panów. Czasami jak idę to mam problem z rozróżnieniem płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

jak mieszkasz na wsi to może boi się że ludzie będą plotkować to przejściowe zawsze ludzie muszą na czymś języki strzępić miłość wszystko przetrzyma ,przecież to nie jest tak wielka różnica znam małżeństwo co on jest młodszy o 12lat byli na weselu obecnie to już małżeństwo 50letnim stażem i chciałbym i życzę każdemu takiej aury miłości jaka ich otacza

Heheh mysle ze to nie jest to ze boi sie ze beda plotkowac bo jak ja nikomu bym nie powiedzial ze ona jest starsza to nikt nie zauwazy, bo wyglada na tyle młodo ze jak ją poznałem to bym dał sobie głowe uciac ze jest w moim wieku lub nawet kilka lat mlodsza. No ale kobiety juz tak mają ze zawsze jakis problem hihih. Ale jak narazie sie nie poddaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ja powiem tak, to co mi kiedys mama powiedziała..

"to nie ja bede mieszkała z Twoją żoną, tylko ty. Więc dobierajcie sie tak abyscie potrafili z soba żyć"

 

Kazdy może to rozumieć na swój sposób, nie musicie się z tym zgadzać, ale ja sie z tym zgadzam i zawsze biorę to pod uwage..

 

i w tedy nie jest wazna duża różnica wieku... bo najważniejsze to jest aby z soba potrafić żyć...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vala2000    1

bardzo fajne powiedzenie dziś usłyszałam ,co to jest seks praca mężczyzny przyjemność kobiety i co na to wszyscy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mora    15

No popatrz,a ja myślałam,że po psie to najlepszy przyjaciel człowieka <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nieprawda-najlepszym czworonożnym przyjacielem człowieka jest...łóżko :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vala2000    1

to ciepła kołderka i ktoś do kogo można się przytulić,kto co lubi nawet i może być piesek :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ja się przytulam do pluszowego pieska. Taki kompromis.

jaro, a jak moje łóżko wcale nie ma nóg? To znaczy że jest inwalidą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

@StasiekS niech sobie bedzie coraz wiecej wylansowanych gosci a raczej dzieciakow.... zero faceta jest. Bo to sa same pierdoly! wiem bo jestem z duzego miasta i widze to po znajomych... szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Też widuję często takich kolorowych, że tak powiem, ,,panów''. Jakieś 2 miesiące temu stałem na schodach w szkole, a na dole przy drzwiach było widać same nogi. Myślę sobie ,,fajna laska może być''. Poczekałem chwilę, aż ,,to'' zaczęło wchodzić - a tu facet właśnie takiego typu. No nie dało rady z początku rozróżnić. Ja może nie jestem jakimś ,,pakerem'' czy innym męskim miss polski, ale żeby tak się ośmieszać to mi nigdy do głowy nie przyszło. Szanuję, że każdy ma swój styl, ale to już trochę przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Mnie to te koszule w kratę teraz śmieszą. Dla mnie to jest strój roboczy a ostatnio dowiedziałem się i zauważyłem że jest to szczyt mody. Jak chciałem kupić jakąś w rozsądnej cenie normalną, jednolitą koszulę to za bardzo nie mogłem znaleźć bo większość to była w kratkę.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

A ja noszę w kratkę, ale raczej nie wyglądam w nich jak część od roweru napędzająca łańcuch. I nie idę za modą, nigdy, tylko za własnym uznaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ale nie chodzi mi o to że ktoś wygląda jak pedał. Chyba że faktycznie wygląda jak pedał ale na to nic nie poradzimy. Tylko kilka lat temu za noszenie takiej koszuli wyzwali by ciebie za wieśniaka lub jakoś inaczej. Dzisiaj jest to szczyt mody. Tak samo z gumowcami. Przejdź się Warszawą deszczowym dniem to zobaczysz dużo dziewczyn w gumowcach. Facetów też. A było się pokazać w gumowcach 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mora    15

No cóż-moda jak to kobieta zmienną jest :rolleyes:

Ja tylko wracając do tematu wątku dodam jedną zaletę dużej różnicy wieku w związku: kryzys wieku średniego nie dopada ich równocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj