Skocz do zawartości

Zdjęcie

NOWY Ciągnik o mocy ok. 60km z układem jezdnym 4WD

31 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 29 październik 2009 - 19:24

NOWY Ciągnik o mocy ok. 60km z układem jezdnym 4WD Ja bym proponował Zetora Proxime 65 ciąknik kosztuje coś około jak sie nie myle 100 tyś zł nie jest za drogi ale jest dardzo dobtym ciągnikiem dobry podnośnik i hydraulika wydajna i nawet jeśli chodzi o takie ciągniki małe jest komfortowy i dobrze wyposarzony :D
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
John Deere 6910 Oryginał z Turem, godny uwagi sprowadzony z Niemiec

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki John Deere
  • 128000.00 PLN
  • 27 sie 2017
CLAAS,DEUTZ,FENDT,HATZ,IFA,IHC CASE,JCB,JOHN DEERE,KUBOTA,PERKINS,SAME.

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Case IH
  • PLN
  • 21 sie 2017
Renault 120-14 ,120-54

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Renault
  • 55000.00 PLN
  • 16 lip 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
NOWY Ciągnik o mocy ok. 60km z układem jezdnym 4WD Dzisiaj, 10:22
  •  

#22 Share jkl

jkl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 12:46

NOWY Ciągnik o mocy ok. 60km z układem jezdnym 4WD Witam!
Mam podobny problem!
Posiadam 40ha i potrzebuję coś zamiast c-360! Korzystam z PROW. Nie wiem co wybrać Zetora Proximę 65 czy Case JX 60??
Traktor ma służyć tylko do lekkich prac [opryski (opryskiwacz 1600l), rozsiewanie nawozu, kopanie i zbieranie cebuli, ciąganie "lekkich" przyczep, presowanie słomy (presa pasowa)], bo do cięższych prac mam 914+tur i Forterrę 11441. Interesuje mnie zastosowanie wąskich kół (np. 12.4 36R)do międzyrzędzi i dołączanie do nich kół bliźniaczych bez zdejmowania wąskich.
Co mi Państwo doradzicie???
Lepiej mieć brzuch od piwa, niż garba od roboty ;)

#23 Share KrzysztofJ

KrzysztofJ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 02 listopad 2009 - 16:16

NOWY Ciągnik o mocy ok. 60km z układem jezdnym 4WD Kubotę L5040, lub M 7040 N mają wąskie koła

#24 Share blu

blu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 17:04

NOWY Ciągnik o mocy ok. 60km z układem jezdnym 4WD Ale M 7040 N to jest ciągnik w głównej mierze sadowniczy... Zresztą cena jest dużo wyższa niż proximy. A tak na marginesie: tylko te 2 modele mogą mieć wąskie koła? :D

#25 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 19:40

NOWY Ciągnik o mocy ok. 60km z układem jezdnym 4WD Case chyba byłby lepszy od zetora.To trochę wyższa klasa traktora.Wydaje mi się że proxima ma słabsze wyposażenie.Za zetorem przemawia tylko cena :D

#26 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 10:16

NOWY Ciągnik o mocy ok. 60km z układem jezdnym 4WD Ja proponuję Fendta 936, albo ewentualnie Kubotę :P
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 11:56

NOWY Ciągnik o mocy ok. 60km z układem jezdnym 4WD

Case chyba byłby lepszy od zetora.To trochę wyższa klasa traktora.Wydaje mi się że proxima ma słabsze wyposażenie.Za zetorem przemawia tylko cena :P

Atut ceny zetor właściwie już utracił, gdyż czasami jak się nałoży kilka czynników to jest wyposażenie dodatkowe, kurs euro to zetor proxima jest droższy niż NH TD5000. Akurat proxima, nh td i case jx stoją na podobnym poziomie technicznym i jakościowym. Tylko że w zetorze za byle rzeczy trzeba dopłacać niedługo trzeba będzie płacić za schodki do kabiny. Ceny i dostępność części do zetora już nie jest taka jak kiedyś. Legandarna bezawaryjność już się skończyła, im nowsze tym więcej usterek, szczególnie w zetorach młodszych niż 2005-2006, bo mocno urosła im sprzedaż ale nie poszło to w parze z jakością. Ale nh i case też nie są wolne od wad, ja wybierając między tymi trzema markami sugerowałbym się odległością do serwisu.

@matuch, temat jest o ciągniku 60 koni a nie 360 :P

#28 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 13:38

NOWY Ciągnik o mocy ok. 60km z układem jezdnym 4WD w takim razie najlepszym będzie Fendt 206 i oczywiście Kubota Dodany obrazek

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.
Zgodzić się muszę z kolegą Yareckim, żeby zwiększyć produkcję fabryki przyspieszają linie produkcyjne. Nie uzyskuje się tego poprzez skracanie przerw pracownikom Dodany obrazek, czy zwiększaniu nadgodzina (bo i tak większość fabryk jedzie na zmiany), tylko przez redukcje czasu przy pewnych fazach produkcyjnych (hartowanie spawów, przygotowanie i schnięcie lakieru) i oczywiście kontroli jakości.
Kontrola potrafi przetrzymywać maszynę od paru godzi, przez kilka dni, po kilka tygodni (jeśli znajda wadę).
Zetor rok i dwa lata temu był liderem sprzedaży ciągników w polsce, teraz wyprzedził już NH, ale głównie przez tanie ciągniki z Turcji. Sami ocenicie wpływ wzrostu sprzedaży do jakości nowych wyrobów. Tysz mnie ciekawi, więc piszcie jak zaobserwujecie.

Porównanie sprzedaży nowych ciągników 2008 i 2009:

Dodany obrazek
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

#29 Share jkl

jkl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 05 listopad 2009 - 09:05

NOWY Ciągnik o mocy ok. 60km z układem jezdnym 4WD Orientuje się może ktoś, w jakich rozmiarach można zamówić opony na tylną oś do Proximy 6441??
Lepiej mieć brzuch od piwa, niż garba od roboty ;)

#30 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 20:21

NOWY Ciągnik o mocy ok. 60km z układem jezdnym 4WD No ja bym nie powiedział że Zetor jest droższy i gorszy jak dilerzy Nh i Case i Zetora pokazywali mi ostatnio oferty z tych ciągnikow tylko że 70 konnych to Zetor najtaniej wypadał nawet w ful opcji NH był droższy od niego o 6 tyś a Case o 10 tys zł. I co jeszcze ten NH i Case to lipa do mnie słabo dopracowan i słabe wykonanie na tylnych błotnikach jak sie wchodzi do kabyny miedzy tymi czarnymi plastikami są dziury bo plastiki nie dochądzą i to duże dziury i w środku jest też do du.... mało miejsca i do pasarzera nie ma miejsca też wykonanie lipne i takie wajchy jak w starych ciągnikach a w Zetorze wszytko ładnie dochodzi w śroku podłuk tych traktorów jest bardzo ładnie wygodnie nawet do 2 osób i nie ma takich wajch jak 20 lat temu które są w NH i Case. I wogóle Zetor jest masywniejszy od nich co się przyda w transporcie i w ciąrzyszych pracach. I za Zetorem przemawia moc są mocne . I ktoś pisze że jest problem z cześciami jakaś głupota nie ma i nie byłop problemu z częściami i Zetory nie psują sie tak u mnie w okolicy jest ich troche tych nowych i sam mam i nie ma w nich zadnych awari a śmigajo aż miło a Case i NH nie ma żadnego to o czymś to śwaidczy chyba że Zetor jet lepszy nawet jakby był droższy jak ktoś napisał to powinno być więcej tych NH i Casów a tak nie jest.
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#31 Share vegeta23

vegeta23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Siatkówka

Napisany 10 listopad 2009 - 22:14

NOWY Ciągnik o mocy ok. 60km z układem jezdnym 4WD A miał ktoś styczność z John Deerem 5215?
Screen http://www.traktorpo...lrad-473535.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 21:22

NOWY Ciągnik o mocy ok. 60km z układem jezdnym 4WD Ja kiedyś oglądałem ten ciągnik w Gravicie w Lublinie wiem że są to całkowicie mechaniczne ciągniki są niskie i sa ich 2 wersje normalne albo ogrodnicze ogólnie nawet nawet ale cena to już nie za wesoła jest.
Zetor Team

Dodaj odpowiedź