Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kamien synchronizatora/klin

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 07 sierpień 2009 - 20:46

Kamien synchronizatora/klin mam pytanie, jesli wyjmę te wszystkie kliny to nic sie nie bedzie działo? tzn cos nie tak
bo cały czas blokuje mi sie 4 bieg, dzisiaj znowu, zdjąłem dekiel i juz jeden klin wyleciał-drugi sam wyjąłem trzeci nie chce wyjść-nie wiem co robic bo i tak musze jakos z dna skrzyni wydostac te kliny i nie wiem czy bez nich bedzie działało

to jest ten klin :(
http://www.agrofoto....mage154701.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kamien synchronizatora/klin Dzisiaj, 18:00
  •  

#2 Share cezar

cezar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 03 kwiecień 2013 - 17:08

Kamien synchronizatora/klin odświeżę temat, mam ten sam problem, ciągnik zablokowany na 4 biegu, kamienie widać, czuć że są sprężynki, ale za nic w świecie nie mogę ich wepchnąć do tego synchronizatora. co się stanie jeśli je usunę stamtąd? nie będzie synchronizacji? czy wtedy będę mógł cofnąć wodzik na swoje miejsce?

Edytowany przez cezar, 03 kwiecień 2013 - 17:08.

#3 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 03 kwiecień 2013 - 20:33

Kamien synchronizatora/klin Możesz je wyjąć i smigać dalej, no ale oczywiście synchronizacji nie będzie.
Ja tak jeździłem jakiś czas.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

#4 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 403 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,akwarystyka

Napisany 03 kwiecień 2013 - 20:56

Kamien synchronizatora/klin Dwa tygodnie temu sąsiadowi zablokowała się 5 w Zetorze 5211.Dzięki pomocy Userów z Af doszliśmy co i jak i wyciągnęliśmy te kamienie.Jak na razie śmiga bez i ma się dobrzeDodany obrazek
Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share cezar

cezar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 04 kwiecień 2013 - 08:55

Kamien synchronizatora/klin czyli gdy je wyjmę to wtedy będę mógł wepchnąć ten cały synchronizator na swoje miejsce? bo one wyraźnie go blokują

#6 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 403 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,akwarystyka

Napisany 04 kwiecień 2013 - 09:28

Kamien synchronizatora/klin U sąsiada się wysunęły i przyblokowały(jeden całkiem wypadł,dobrze że nic nie narobił)..Wyciągnęliśmy je całkiem i wtedy bez niczego synchronizator(przesuwka) wróciła na swoje miejsce. Próbowaliśmy na "sucho" i nawet bez kamieni płynnie się później przesuwało. Po złożeniu biegi elegancko wchodzą.
Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share cezar

cezar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 06 kwiecień 2013 - 13:28

Kamien synchronizatora/klin dziękuję wszystkim za pomoc, po wielu próbach wkońcu wpadłem na pomysł aby pokręcić tą cienką zębatką synchronizatora, znalazłem w niej wycięcia właśnie na te kamienie, natrafiłem nimi i wszystko pięknie weszło, podregulowałem trochę widełki aby tak głęboko ten 4 bieg nie wchodził i już jest wszystko w porządku :) wczoraj odśnieżałem nim pół dnia i już nic się nie zakleszczyło :)