Skocz do zawartości

Zdjęcie

przerabianie zwykłej dmuchawy na na ssąco tłoczącą

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share radolino

radolino

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 07 sierpień 2009 - 13:40

przerabianie zwykłej dmuchawy na na ssąco tłoczącą chciałem się dowiedziec czy da się przerobic taką dmuchawę http://www.agrotrade...7044_middle.jpg

na taką która sama będzie ssać zboza do danego pomieszczenia tak jak robi to dmuchawa ssąco tłocząca. z góry dziekuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przerabianie zwykłej dmuchawy na na ssąco tłoczącą Dzisiaj, 09:40
  •  

#2 Share krzych2007

krzych2007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 07 sierpień 2009 - 20:32

przerabianie zwykłej dmuchawy na na ssąco tłoczącą Też o tym myslałem ale chyba jest za mała na takę przeróbkę
Ursus 1014, c-385, c-360, MTZ-82, DT-75, koparka Białoruś, Agregat Rabe Werk 250, Claas Mercator 60

#3 Share radolino

radolino

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 sierpień 2009 - 18:21

przerabianie zwykłej dmuchawy na na ssąco tłoczącą aha :)

#4 Share kaniuka125

kaniuka125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 14:54

przerabianie zwykłej dmuchawy na na ssąco tłoczącą da się tak zrobić musisz tylko założyć cyklon przy wentylatorze a do niego rure giętką a lej spod cyklonu do rury która dmucha,tylko nie wiem czy sie opłaci bo ten cyklon napewno troche kosztuje choc nie wiem ile.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7796 postów

Napisany 28 grudzień 2009 - 23:30

przerabianie zwykłej dmuchawy na na ssąco tłoczącą nie kombinujcie nie da sie mam dmuchawe 15kw z podajnikiem orginalną daje ok 9 t/h założyłem cyklon i nic! to są wentylatory które phają powietrze a nie ciągna muśi być specjalny wentylator kupiłem z odolanowa za ok 11000 tyś zł 15,5 kw do zbiornika bina 100 6m ciągnie daje 10t /h tam się narobiłem i wyrzuciłem

#6 Share tomekgw1

tomekgw1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 01 luty 2012 - 22:28

przerabianie zwykłej dmuchawy na na ssąco tłoczącą

nie kombinujcie nie da sie mam dmuchawe 15kw z podajnikiem orginalną daje ok 9 t/h założyłem cyklon i nic! to są wentylatory które phają powietrze a nie ciągna muśi być specjalny wentylator kupiłem z odolanowa za ok 11000 tyś zł 15,5 kw do zbiornika bina 100 6m ciągnie daje 10t /h tam się narobiłem i wyrzuciłem

da sie zrobić tylko trzeba zamiast kosza zasypowego założyć zawór klatkowy (takie łopatki gumowe oddzielające ciśnienie od podcisnienia)i cyklon

#7 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1191 postów

Napisany 02 luty 2012 - 17:36

przerabianie zwykłej dmuchawy na na ssąco tłoczącą Przecież napisał że z PODAJNIKIEM ta dmuchawa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7796 postów

Napisany 02 luty 2012 - 19:10

przerabianie zwykłej dmuchawy na na ssąco tłoczącą Dokładnie. Moja miała podajnik w oryginale. Dodatkowo założyłem gumy żeby było szczelniejsze. Założyłem cyklon i nic z tego. Kombinowałem z dwa dni, i dałem spokój. W ssących dmuchawach to są jakieś ciśnieniowe wentylatory.