Zaloguj się, aby obserwować  
Kuba9711

Afery , przekręty w waszych wsiach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kuba9711    0

Witam

 

Pomyślałem sobie że można założyć temat o przekrętach , aferach w naszych wsiach . No to ja zaczynam :

 

U mnie taki pan co ma taki warsztat i co naprawia tam tiry przemycał na dużą skalę papierosy bez akcyzy . Z naszego podwórka było widać w nocy jakieś światła , a tam Policja zrobiła najazd i znalazła 2 tiry papierosów . W afere byli zamieszani jeszcze 3 Czechów i 1 Ukrainiec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd3    0

Ja pamietam jak na weselu mojego znajomego dwoch gosci sie pobiło bo ktos komus ukradł konia a jak sie okazało to ten kon zdechł tydzien wczesniej :)


Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbizon    37

-w sąsiedniej wsi jacyś ludzie wynajeli stare budynki(dom, obora itp.) i tam uprawiali marihuane

-pracownik ukradł swojemu pracodawcy małego prosiaka i mu uciekł i go po moim polu gonili

-jeden sąsiad drugiemu w nocy odkręcił koło od przyczepy i założył do swojej(póżniej sie pobili i koło oddał)

-ten sam rolik co koło ukradł to ukradł sąsiadowi oprysk na ziemniaki(ja do garażu a tam środka nie ma, patrze a złodziej pryszcze :)


Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

wynajolem kombajn do kukurydzy kosil mi na polu a ja z ciagnika patrze ze mija jakies krzaki w polowie pola ide zobaczyc a tam ok 30 drzew maryski roslo:blink: pozniej policja itp wycieli i spalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczy    0

Mnie 1 pracownik ukradł ciągnik Zetora 5320, ale tata go odzyskał B) , a 2 ukradł swinke B) . Oczywiście zostali zwolnieni B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

prosiak zginąl u sąsiada , na następny dzien jade patrze a tu sąsiada prosiak juz bity na kaszane , to ten co ukradli mu prosiaka poszedl po wszytkie wyroby i dal mu bo tamten nie stawial oporu wiedzial ze zle zrobil B) ziania byly byla afera taka ze jednej nocy zlodzieje sie dobrali do 10 samochodow dostawczych z tego 2 wyprowadzili i ukradli a reszty nie zdolaly wyprowadzic a tej nocy zginelo okolo 500 litrow ropy , pare pil , kosiarek i drobnych sprzętów


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manik    34

U mnie w gminie to ukradli gminnego ursusa c-360.

Kiedyś w nocy ukradli żużel który miał być rozsunięty na drodze, leżał na brzegu drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

było to jeszcze przed 2004 rokiem, niedaleko babci nawiał gospodarzowi byk, w 2 miejscowości go facet "przygarnął", ale postanowił go spieniężyć

a że byka nie zaleźli to obstawili okoliczny skup i tam to byk trafił, ten co "przygarnął" miał prosić gospodarza, żeby nie było obciachu, żeby mu pozwolił nocą odwieźć, ale właściciel nie popuścił, i musiał mu od razu koło południa odwieźć, tak że cała okolica miała długo z czego/kogo :lol: się śmiać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

u mnie niedaleko znaleźli BMW skradzione z Niemiec, a doszli do tego po GPSe zamontowanym w tym samochodzie, niewyraźnie pokazywało, gdzie samochód się znajduje to obstawili 3 gospodarstwa i ich złapali...

koledze ukradli opryskiwacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

 U nas we wsi Wojciechy złodzieje ukradli z magazynu środki ochcrony roślin o wartości koło 100 tyś pln. Złodzieje wjechali busem na moje pole i przecieli siatkę, załadowali się i pojechali. W mojej wsi także ukradli ciężkiego ursusa, z pługiem, pług opadł i rozorali kawał asfaltu, ciągnik odzyskali. 

Edytowano przez samczyk1991

Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekNH    2

Ja mam afere z moim sasiadem co rok :

1 r. niby złamałem mu drzewko ;

2 r. mówił że na własne oczy widział że mu wchodze do kurnika (nie prawda) ;

3 r. Kaczka miała złamaną noge i mnie o to osądza (a sam przez przypadek trachnoł sikirka)

4 r. niby kradne mu truskawki (ja mam swoich 0,5 ha i jescze to samosiejka i przechodzą na całą miedze i moje pole) specialnie wzywał geodete

5 r. tne mu drzewa. dzwoni po miski . okazuje sie ze to moje drzewo oddalone o 50 cm od miedzy i mam zezwolenie na ciecie

Ciekawe co wymysli w tym roku :P :lol: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze afera była jak poszedłem do sąsiada na czereśnie drzewa to sadził na pograniczu działki to nawet nie trzeba było wchodzić za płot żeby coś sobie do smaku skubnąć to od razu musiał za to gonić.

Edytowano przez lamborghini105

Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radekk89    18

na sąsiedniej wsi był koleś, co spuszczał sąsiadowi ropę z ciągnika (pod jego nieobecność), a później mu ją sprzedawał za kilka złotych albo jakieś wino. no cóż, łeb do interesu to miał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

U nas we wiosce(i okolicznych również) w zeszłym roku była afera. Co około 3. miesiące wybuchały pożary około 21. godziny. Okazało się że prezes OSP chodził i podpalał- taki strażak Sam( sam podpalał i sam gasił). Obecnie trwa jego proces. Prokurator szacuje straty na ponad 300 tyś. zł ;[


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porządnej OSP to musi być jakiś podpalacz bo nie mieli by co robić.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705

U nas na wsi jest gospodarz(dziad) to z dawna miał układy z panią z labolatorium i tam zawsze szła woda do mleka i mleko było zawsze skwaszone a wyniki oczywiście pozytywne i teraz cysterna przyjeżdża po nim do mnie i ostatnio tak jak zawsze mleko tak skwaszone i po wypompowaniu zostało trochę w wężach i u mnie wykazało że też jest pozaklasowe i dopiero kiedy indziej przyjechała pani z labolatorium (nowa) i pobrała próbki i na miejscu powiedziała że mamy idealne mleczko :)

A u niego podobno wogóle nie myją zbiornika i dojarki więc wiadomo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

U nas we wiosce(i okolicznych również) w zeszłym roku była afera. Co około 3. miesiące wybuchały pożary około 21. godziny. Okazało się że prezes OSP chodził i podpalał- taki strażak Sam( sam podpalał i sam gasił). Obecnie trwa jego proces. Prokurator szacuje straty na ponad 300 tyś. zł angry.gif

 

Znajomy z pewnej jednostki OSP opowiadał że u nich to "podpalacz" zawziął się na gminne wysypisko śmieci - krzywdy nikomu nie robił, kasa za wyjazd była a i śmieci mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj