Skocz do zawartości

Zdjęcie

Afery , przekręty w waszych wsiach

19 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kuba9711

Kuba9711

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , Motoryzacja , Zwierzeta ,

Napisany 07 sierpień 2009 - 08:45

Afery , przekręty w waszych wsiach Witam

Pomyślałem sobie że można założyć temat o przekrętach , aferach w naszych wsiach . No to ja zaczynam :

U mnie taki pan co ma taki warsztat i co naprawia tam tiry przemycał na dużą skalę papierosy bez akcyzy . Z naszego podwórka było widać w nocy jakieś światła , a tam Policja zrobiła najazd i znalazła 2 tiry papierosów . W afere byli zamieszani jeszcze 3 Czechów i 1 Ukrainiec .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Afery , przekręty w waszych wsiach Dzisiaj, 02:37
  •  

#2 Share jd3

jd3

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo motoryzacja

Napisany 08 sierpień 2009 - 19:54

Afery , przekręty w waszych wsiach Ja pamietam jak na weselu mojego znajomego dwoch gosci sie pobiło bo ktos komus ukradł konia a jak sie okazało to ten kon zdechł tydzien wczesniej :)
Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

#3 Share lukasZ2008

lukasZ2008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Muzyka,Dziewczynki

Napisany 03 wrzesień 2009 - 21:11

Afery , przekręty w waszych wsiach U mnie we wsi jak świnie bili to dwie kaszanki zgineły :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 wrzesień 2009 - 21:24

Afery , przekręty w waszych wsiach Gostkowi we wsi ropa ginie :)
Mój Wladimirec podbija świat

#5 Share damianbizon

damianbizon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko co z nim związane

Napisany 09 lipiec 2010 - 19:31

Afery , przekręty w waszych wsiach -w sąsiedniej wsi jacyś ludzie wynajeli stare budynki(dom, obora itp.) i tam uprawiali marihuane
-pracownik ukradł swojemu pracodawcy małego prosiaka i mu uciekł i go po moim polu gonili
-jeden sąsiad drugiemu w nocy odkręcił koło od przyczepy i założył do swojej(póżniej sie pobili i koło oddał)
-ten sam rolik co koło ukradł to ukradł sąsiadowi oprysk na ziemniaki(ja do garażu a tam środka nie ma, patrze a złodziej pryszcze :)
Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

#6 Share lambogrand

lambogrand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisany 01 sierpień 2010 - 10:38

Afery , przekręty w waszych wsiach wynajolem kombajn do kukurydzy kosil mi na polu a ja z ciagnika patrze ze mija jakies krzaki w polowie pola ide zobaczyc a tam ok 30 drzew maryski roslo:blink: pozniej policja itp wycieli i spalili.

#7 Share wilczy

wilczy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 31 sierpień 2010 - 14:05

Afery , przekręty w waszych wsiach Mnie 1 pracownik ukradł ciągnik Zetora 5320, ale tata go odzyskał B) , a 2 ukradł swinke B) . Oczywiście zostali zwolnieni B)

#8 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 01 wrzesień 2010 - 15:47

Afery , przekręty w waszych wsiach prosiak zginąl u sąsiada , na następny dzien jade patrze a tu sąsiada prosiak juz bity na kaszane , to ten co ukradli mu prosiaka poszedl po wszytkie wyroby i dal mu bo tamten nie stawial oporu wiedzial ze zle zrobil B) ziania byly byla afera taka ze jednej nocy zlodzieje sie dobrali do 10 samochodow dostawczych z tego 2 wyprowadzili i ukradli a reszty nie zdolaly wyprowadzic a tej nocy zginelo okolo 500 litrow ropy , pare pil , kosiarek i drobnych sprzętów
www.agromarchobrzany.pl.tl

#9 Share manik

manik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 18:11

Afery , przekręty w waszych wsiach U mnie w gminie to ukradli gminnego ursusa c-360.
Kiedyś w nocy ukradli żużel który miał być rozsunięty na drodze, leżał na brzegu drogi.

#10 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 843 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 31 styczeń 2011 - 20:31

Afery , przekręty w waszych wsiach było to jeszcze przed 2004 rokiem, niedaleko babci nawiał gospodarzowi byk, w 2 miejscowości go facet "przygarnął", ale postanowił go spieniężyć
a że byka nie zaleźli to obstawili okoliczny skup i tam to byk trafił, ten co "przygarnął" miał prosić gospodarza, żeby nie było obciachu, żeby mu pozwolił nocą odwieźć, ale właściciel nie popuścił, i musiał mu od razu koło południa odwieźć, tak że cała okolica miała długo z czego/kogo :lol: się śmiać,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 31 styczeń 2011 - 20:42

Afery , przekręty w waszych wsiach u mnie niedaleko znaleźli BMW skradzione z Niemiec, a doszli do tego po GPSe zamontowanym w tym samochodzie, niewyraźnie pokazywało, gdzie samochód się znajduje to obstawili 3 gospodarstwa i ich złapali...
koledze ukradli opryskiwacz...

#12 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 31 styczeń 2011 - 21:29

Afery , przekręty w waszych wsiach  U nas we wsi Wojciechy złodzieje ukradli z magazynu środki ochcrony roślin o wartości koło 100 tyś pln. Złodzieje wjechali busem na moje pole i przecieli siatkę, załadowali się i pojechali. W mojej wsi także ukradli ciężkiego ursusa, z pługiem, pług opadł i rozorali kawał asfaltu, ciągnik odzyskali. 

Edytowany przez samczyk1991, 31 styczeń 2011 - 21:30.

Wieczny kawaler ;)

#13 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 11:10

Afery , przekręty w waszych wsiach Ja mam afere z moim sasiadem co rok :
1 r. niby złamałem mu drzewko ;
2 r. mówił że na własne oczy widział że mu wchodze do kurnika (nie prawda) ;
3 r. Kaczka miała złamaną noge i mnie o to osądza (a sam przez przypadek trachnoł sikirka)
4 r. niby kradne mu truskawki (ja mam swoich 0,5 ha i jescze to samosiejka i przechodzą na całą miedze i moje pole) specialnie wzywał geodete
5 r. tne mu drzewa. dzwoni po miski . okazuje sie ze to moje drzewo oddalone o 50 cm od miedzy i mam zezwolenie na ciecie
Ciekawe co wymysli w tym roku :P :lol: :D

#14 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 14 marzec 2011 - 12:53

Afery , przekręty w waszych wsiach Zawsze afera była jak poszedłem do sąsiada na czereśnie drzewa to sadził na pograniczu działki to nawet nie trzeba było wchodzić za płot żeby coś sobie do smaku skubnąć to od razu musiał za to gonić.

Edytowany przez lamborghini105, 14 marzec 2011 - 16:07.

Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#15 Share Radekk89

Radekk89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 17:18

Afery , przekręty w waszych wsiach na sąsiedniej wsi był koleś, co spuszczał sąsiadowi ropę z ciągnika (pod jego nieobecność), a później mu ją sprzedawał za kilka złotych albo jakieś wino. no cóż, łeb do interesu to miał :D

#16 Share slaw17

slaw17

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 563 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, prawo, finanse

Napisany 15 marzec 2011 - 19:49

Afery , przekręty w waszych wsiach U nas we wiosce(i okolicznych również) w zeszłym roku była afera. Co około 3. miesiące wybuchały pożary około 21. godziny. Okazało się że prezes OSP chodził i podpalał- taki strażak Sam( sam podpalał i sam gasił). Obecnie trwa jego proces. Prokurator szacuje straty na ponad 300 tyś. zł ;[
antyfan AF

#17 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 15 marzec 2011 - 19:56

Afery , przekręty w waszych wsiach W porządnej OSP to musi być jakiś podpalacz bo nie mieli by co robić.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#18 Share damianzetor9540

damianzetor9540

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 541 postów
  • Zainteresowania:Południe Łódzkiego

Napisany 15 lipiec 2012 - 09:01

Afery , przekręty w waszych wsiach U nas na wsi jest gospodarz(dziad) to z dawna miał układy z panią z labolatorium i tam zawsze szła woda do mleka i mleko było zawsze skwaszone a wyniki oczywiście pozytywne i teraz cysterna przyjeżdża po nim do mnie i ostatnio tak jak zawsze mleko tak skwaszone i po wypompowaniu zostało trochę w wężach i u mnie wykazało że też jest pozaklasowe i dopiero kiedy indziej przyjechała pani z labolatorium (nowa) i pobrała próbki i na miejscu powiedziała że mamy idealne mleczko :)
A u niego podobno wogóle nie myją zbiornika i dojarki więc wiadomo ;/

#19 Share Mariuszczs

Mariuszczs

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 25 wrzesień 2012 - 21:46

Afery , przekręty w waszych wsiach U mnie skromnie:

http://kontakt24.tvn...retu,17975.html

Standard w warsztacie naprawczym to spuszczanie paliwa i kradzież katalizatorów przy okazji dłuższych napraw.

Uprawa trawki była w jednym tylko do tego celu przeznaczonym domu dość długo i wszyscy o niej wiedzieli.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2721 postów

Napisany 25 wrzesień 2012 - 22:02

Afery , przekręty w waszych wsiach

U nas we wiosce(i okolicznych również) w zeszłym roku była afera. Co około 3. miesiące wybuchały pożary około 21. godziny. Okazało się że prezes OSP chodził i podpalał- taki strażak Sam( sam podpalał i sam gasił). Obecnie trwa jego proces. Prokurator szacuje straty na ponad 300 tyś. zł Dodany obrazek

Znajomy z pewnej jednostki OSP opowiadał że u nich to "podpalacz" zawziął się na gminne wysypisko śmieci - krzywdy nikomu nie robił, kasa za wyjazd była a i śmieci mniej :P