Piotrz98

Łożysko na młocarni

Polecane posty

Piotrz98    1

w zeszłym roku wymienialem łożysko na młocarni (pod koniec sezonu) z prawej strony patrzac od tyłu kombajnu i w tym sezonie po przepracowaniu okolo 15 godzin łożysko jest do wywalenia :) powiedzcie mi czy powodem tej awarii jest gówniane łożysko czy może to być spowodowane czym innym?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

raczej powinieneś wymienić oba lub masz krzywą oś albo felerne łożysko kupiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Napisz jakiej firmy bylo łozysko lub za ile je kupiles i bedzie mniej wiecej wiadomo czy dobre czy jakas tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

a nie pamietasz ile za nie dales bo ja kiedys kupilem nowe lozyska na wal do sieczkarni polskiej i ujechalem moze z 15 minut i sie rozsypalo, i jak sie okazalo to byla podrobka tylko w oryginalnym opakowaniu. Wiec moze wina tandetnego łozyska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrz98    1

nie pamiętam właśnie jakie to łożysko było, myślę ze nie pozostaje mi nic innego jak kupno dobrego lożyska i jeszcze dodanie mu smaru bo jak wiadomo żydza tego smaru do tych łożysk niezle, jakiej firmy łożysko polecacie?? zeby troche pochodzilo... mam nadzieje ze to wina łożyska i ze po raz kolejny nie bede rozbierał tego koła w sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Kup sobie firmy Timken lub NSK tylko ze za takie to bedzie trzeba zaplacić cos ok 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszz110    5

łozysko jest dobre mozliwe ze masz os nie wywazona <krzywa> albo wali ci młocarnia a nawet o tym nie wiesz i jak zmieniasz to zmieniaj 2 odrazu bo za rok temto i pujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1634    1

Może założyłeś zwykłe 6309 2RS a to musi być z luzem promieniowym czyli 6309 2RSC3 ponieważ tam są dość duże obroty i ono się nagrzewa, najlepsze są FŁT Kraśnik 6309 2RSC3 kosztuje u mnie niecałe 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon
    • Przez Audi213
      Czy ktoś może przerabiał wózek od Bizona, tak żeby heder ze stołem stabilnie na nim stał i dało się nim jechać?
    • Przez kingway
      Witam , czy ma ktoś instrukcję naprawy silnika SW 400 i 6CT107 taką od A do Z gdzie jest wszystko pokazane jak i co zrobić aby było dobrze ? Czy wql coś takiego istnieje ? Jeśli tak to gdzie to mogę dostać ?  
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie , gdzie mogę znaleść cześci do bizona rekorda niebieskiego , chodzi mi o półoś nowego typu . Mile widziane jakieś namiary , wiem , że zwolnice do Bizona rekorda pasują także od BSa niebieskiego , także może być i BS . Może ktoś wie gdzie taki stoi po spaleniu czy ogólnie ktoś takie coś rozkręca na części  
    • Przez Ukson
      Czy cała woda wyleci z chlodnicy i bloku przez kranik w chlodnicy w bizonie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj