Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy należy się odszkodowanie??

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marcin93

marcin93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 06 sierpień 2009 - 16:45

Czy należy się odszkodowanie?? Witam to mój 1 post więc prosze o wyrozumiałość. Mam takie pytanie mój brat dziś przewrócił ciągnik zetor 7340 z agregatem ścierniskowym i mam takie pytanie czy będzie można dostac jakieś odszkodowanie Ps. Ciągnik był ubezpieczony w tuwie Proszę o opinie na ten temat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy należy się odszkodowanie?? Dzisiaj, 11:56
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 06 sierpień 2009 - 19:22

Czy należy się odszkodowanie?? Oczywiście masz AC, a więc jak poważne są te obrażenia_ uważam ze sie należy odszkodowanie w kńcu to wypadek, a jak duże są obrażenia?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share marcin93

marcin93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 06 sierpień 2009 - 19:56

Czy należy się odszkodowanie?? wybita przednia szyba kabina przestawiona na słupkach i drzwi się nie zamykają lekko pokrzywiony dach. Więcej nie wiem bo jeszcze nie odpalaliśmy bo się wylał olej ze skrzyni i z silnika.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 07 sierpień 2009 - 06:39

Czy należy się odszkodowanie?? W warcie, za wybite szyby podobno zawsze wypłacają z AC, a szkody do 4 tyś podobno nawet nikt nie przyjeżdza szacować, wiem że na ciągnik nie należy się asistance, oraz jakieś pęknięcia czy uszkodzenia przewodów czy dzwigni podczas pracy nie obejmuje, zgłoś to ubespieczycielowi, jesli będzie coś kręcił od razu mów że zmieniasz firmę a to zawsze pomaga he he