Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z prasą john deere 545

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 24 czerwiec 2010 - 19:29

problem z prasą john deere 545 Wiesz ja przeglądam katalog w internecie i patrze się na ten zawór ale nie widzę żadnej sprężynki tak ogólnie to jest dużo o ringów . moja john dirka tez mocno zbija ,ale kiszonki nie robię nią .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z prasą john deere 545 Dzisiaj, 22:02
  •  

#22 Share nerdy111

nerdy111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 24 czerwiec 2010 - 19:56

problem z prasą john deere 545 Dlaczego nie robisz? Nie idzie? czy nie potrzebujesz..? ja mialem problem z owijającym sie materialem wokół rolki wciągającej, są podobno różne patenty na ten nóż - ja go zrobiłem z starego resora, naostrzyłem i zdaje egzamin prawie dobrze - prawie bo jest idealnie prosty a rolka juz troszke wytarta na środku i tam jest z 3 mmm luzu, a na bokach chyba 0.5 mm luzu, ale dopracuje - myśle ze resor to dobry patent, bo tani a dobry - nie będzie się tępił bo okrutnie TWARDY ;) :)

#23 Share hermes

hermes

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 24 czerwiec 2010 - 20:07

problem z prasą john deere 545 Kolego podaj fote jak ten nóż zamocowałeś

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czym zbierać zielonki? zobacz »

•  

#24 Share nerdy111

nerdy111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 26 czerwiec 2010 - 06:01

problem z prasą john deere 545 dziś postaram sie zrobić fotke, wiec jak będe siedział na necie wieczorem to wrzuce foto. A jak zamocowałem? Poprostu przykręciłem resor do belki zgarniającej, chociaż sądze ze nawet bez niej zdawał by egzamin bo ma chyba z jakieś 6-7 mm gróbosci :) Tylko troszke sie namęczyłem zanim go naostrzyłem :) A o wierceniu nie wspomnę juz :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Norbi123

Norbi123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 26 czerwiec 2010 - 06:20

problem z prasą john deere 545 ja prasuje wylacznie u siebie to nazekac moge tylko ja:/ oddalem silkowniki do regrneracji i zobaczymy co bedzie jak zaczniemy prasowac bo zawor do regulacji jest wporzadku.

#26 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 26 czerwiec 2010 - 19:53

problem z prasą john deere 545 siłownik do zbicia beli nie maja nic wspólnego ,jeśli wina siłowników by była to by ci komorę klapę uchylało , łatwy sposób można sprawdzić czy siłowniki trzymają wystarczy odpiąć od ciągnika przewód powrotny klapa się otworzy to siłowniki do sprawdzenia .

A jak sprawdziłeś zawór że piszesz ze jest w porządku ?

#27 Share Norbi123

Norbi123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 26 czerwiec 2010 - 22:22

problem z prasą john deere 545 wycagnolem cala te kostke i sprawdzilem podpinajac do przewodow prasy chydraulicznej, przy polowie wkrecenia trzymalo 130bar cisnienia wiec nie sadze ze puszcza na nim. mam juz nowe silowniki ale nie mialem kiedy wyprobowac czy bedzie to dzialac.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share Patiii

Patiii

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 07 sierpień 2012 - 08:40

problem z prasą john deere 545 witam.
Wie może ktoś z państwa gdzie można kupić zawór ciśnieniowy do prasy john deere 545 ?