Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z nowym pasem

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share prezes893

prezes893

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 sierpień 2009 - 21:31

Problem z nowym pasem witam

niedawno kupiłem nowy pas od napędu ślimaka rozładowczego i pojawił się problem. otóż cały czas ten pas pomimo tego ze jest luźny na kołach "ciągnie" gdy powinien być wyłączony próbowałem regulować przestawiać i nie wiem co zrobić dalej. proszę o szybka pomoc. :(

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Bizon Super Z056

Zobacz ogłoszenia w kategorii Maszyny do zbioru: Kombajny zbożowe: Kombajny Bizon
  • 60000.00 PLN
  • 20 maj 2017
Bizon z50

Zobacz ogłoszenia w kategorii Maszyny do zbioru: Kombajny zbożowe: Kombajny Bizon
  • 6700.00 PLN
  • 22 mar 2017
BIZON BS Z110

• 68000.00 PLN
  • 19 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z nowym pasem Dzisiaj, 22:20
  •  

#2 Share david85

david85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 03 sierpień 2009 - 22:41

Problem z nowym pasem to może masz to samo co w moim bizonie było jak go kupiłem (pas był zamieniony na kole z tym co napędza wiatr )

#3 Share szostiwf88

szostiwf88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 03 sierpień 2009 - 22:51

Problem z nowym pasem sprawdź osłonę podtrzymującą ten pas. może jest podniesiona za bardzo do góry. albo ta osłona krzywa jest. a jak pas jest luźny na kołach to coś dziwnego że dalej chodzi.. sprawdź osłone

#4 Share jd3

jd3

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo motoryzacja

Napisany 04 sierpień 2009 - 08:41

Problem z nowym pasem Ja niemam Bizona tylko mam John Deera ale gadałem z kolega i mowił ze mioze jest zamieniony jakis pas. Aha i byc moze nowy pas jest troche grubszy( on tak miał w swoim)
Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

#5 Share prezes893

prezes893

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 sierpień 2009 - 08:44

Problem z nowym pasem pas nie jest zamieniony ale na pewno jest grubszy od tego starego mierzyłem suwmiarką i jest to około 2mm :/ na razie spróbuje z tą osłoną bo jest krzywa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share WACO23

WACO23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 04 sierpień 2009 - 09:33

Problem z nowym pasem słuchaj przedwczoraj tez wymieniałem ten pasek i było to samo nie wyłonczał do końca .Pasek jest nowy i jak chodzi to się nagrzewa i jest przyczepny.Jedynym sposobem jest zablokowanie slimaka pasek sie dotrze i będzie git ja koniec slimaka przy złożonej rurze przywiązałem łańcuchem od drabinki wykosiłem z 3ha i jest gites zrób to samo pzdr

#7 Share prezes893

prezes893

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 sierpień 2009 - 13:55

Problem z nowym pasem dzięki WACO23 problem się rozwiązał :( wątek do zamknięcia

#8 Share szostiwf88

szostiwf88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 04 sierpień 2009 - 21:14

Problem z nowym pasem też kiedyś miałem problem z tym paskiem bo zlatywał z kół. była krzywa osłona i go spychała. poprostowaliśmy osłonę i pasek sam chodził mimo wyłaczenia. zdjeliśmy go z kół i woziliśmy w kabinie. poszliśmy w nocy do sąsiada kosić bo nie było rosy i on miał takie pole co przypominało łąkę a do zbiornika leciała prawie sama trawa. po wykoszeni założyliśmy pasek na koła i jak mu przyszło wysypać tą zieloną mazię z jakąś trawą i chwastami to tak dostał w du..e że jak to wysypał na przyczepę to się chyba podtarł i już wszystko było jak należy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share WACO23

WACO23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 05 sierpień 2009 - 18:06

Problem z nowym pasem hehe to coty masz za bizona jak ci trawe wali do zbiornika ..tak nie może być

Dodaj odpowiedź