Skocz do zawartości

Zdjęcie

REKLAMACJA JOSKIN MODULO 4000! POMOCY!!!

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Pawel1801

Pawel1801

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 02 sierpień 2009 - 18:02

REKLAMACJA JOSKIN MODULO 4000! POMOCY!!! Witam. Mój problem polga na tym że w beczce joskin modulo2 4000Me pojawiły się pęknięcia wokół śrub przy mocowaniu dyszla do ramy i ponadto widać pęknięcia na wzmocnieniu pod beczką które jest przyspawane na stałe do zbiornika i łączy ramę do tego pojedyncze skazy na mocowaniu zbiornika na powietrze i osłon świateł na spawach, zgłosiłem awarię do dilera już minął ponad miesiąc i on twierdzi że zgłoszono to producentowi i po trzech tygodniach dzwoniąc do nich powiedziano mi że dostaną oni nowe elementy które są uszkodzone i je wymienią i do dziś nic konkretnego nie wiem, czy ktoś z was miał awarię sprzętu joskinu jak szybko przebiegała reklamacja? może ktoś wie ile mają czasu na rozpatrzenie reklamacji i usunięcie awarii bo nigdzie nie mogę tego znajśc ani w instrukcji ani na karcie gwarancyjnej?czy wie ktoś jak można na nich wpłynąć aby się pośpieszyli lub wogóle cokolwiek zrobili? :( :) :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
REKLAMACJA JOSKIN MODULO 4000! POMOCY!!! Dzisiaj, 23:30
  •  

#2 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 02 sierpień 2009 - 20:58

REKLAMACJA JOSKIN MODULO 4000! POMOCY!!! masz na pismie zgloszenie reklamacji? jesli nie to mozesz dlugo czekac,niby maja miesiac -wtedy zwrot pieniedzy lub wymiana na nowy ale ja raz w innej firmie czekalem 50 dni dali mi nowa czesc ktora po miesiacu sie zepsula i wymienili mi znowu na nowa-czyli ta moja ktora przyszla z reklamacji[poznalem po rysach] ale chodzi wiec nie robilem problemu
wszystko miale na pismie.
sprawdz na stronach federacji konsumentow jak to dokladnie jest

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Pawel1801

Pawel1801

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 03 sierpień 2009 - 00:07

REKLAMACJA JOSKIN MODULO 4000! POMOCY!!! Zgłoszenia awarii nie mam na piśmie ponieważ powiedzieli aby wysłyać do nich mailem zdjęcia z usterką i jedyne co mam to potwierdzenie odbioru maila. A odnośnie stron federacji konsumentow skorzystam zawsze coś więcej będę wiedział.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share lamboR6

lamboR6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 03 sierpień 2009 - 08:49

REKLAMACJA JOSKIN MODULO 4000! POMOCY!!! Mi jak pewna firma nie chciała za szybko naprawić usterki to brat do nich zadzwonił i powiedział że porobił zdjęcia i za dwa dni wysyła do TOP AGRAR i będą mieli darmową reklamę. Na drugi dzień z uśmiechem byli, i wymienili część na nową. Naprawde skuteczne.