Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wam działa sprzęgło Turbo...?

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 06 sierpień 2009 - 09:25

Jak wam działa sprzęgło Turbo...? Też miałem poruszyć ten temat bo też przydało by mi się wymienić olej w moim 306 więc czekam również na odpowiedź.
Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak wam działa sprzęgło Turbo...? Dzisiaj, 17:56
  •  

#22 Share Fendt310

Fendt310

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 07 sierpień 2009 - 21:13

Jak wam działa sprzęgło Turbo...? Po lewej stronie między silnikiem a szkrzynią jest takie podłużne okienko zasłonięte blaszką. Blaszkę wyciągamy i widzimy ten wirnik sprzęgła. Pokręcamy im za pomocą np. śrubokręta aż zoabczymy śrubę od wlewu. Odkręcamy i wirnik obracamy do dołu otworem aby olej się wylał (u dołu jest taki plastikowy korek). Następnie znowu obracamy i nalewamy pod korek. Mam nadzieję że pomogłem. Jak coś to pisać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 08 sierpień 2009 - 11:50

Jak wam działa sprzęgło Turbo...? No to ja mam prosbe. Zrób zdjęcie tego miejsca i tego korka i wrzuć na af ok? Bo nie kapuje momentu wylewania gdzie ten olej spłynie? I teraz nie mam możliwości sprawdzenia tego ale w tym co tu u mnie jest jest siatka z prawej stronie w tym miejscu co Ty mówisz(z prawej siedzac w ciągniku) Jak wróci z pola to pójdę patrzeć to o czym piszesz. Ale o zdjęcie i tak prosze. Pozdrawiam Ps jak coś to pisz na gg niewidoczny jestem. Pozdro

Edit
Znalazłem blaszke z lewej strony i na dole czy to jest to? Nie jest ona prostokątna ani kwadratowa tylko w trapezie równobocznym. Jesli to to jaki olej polecacie lać w sprzegło?
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)