Skocz do zawartości

Zdjęcie

Widows vista

62 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 22 kwiecień 2007 - 14:05

Widows vista mój kumpel kiedys jak sie dowiedział ze mają chodzic i sprawdzac to wszystkie swoje piraty zakopał w ogródku, a i tak nie sprawdzali...ale jakby tak juz sprawdzili to niemało by sie zabuliło...heh :wacko:
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Widows vista Dzisiaj, 03:32
  •  

#22 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 22 kwiecień 2007 - 17:08

Widows vista

nie wszyscy są złodziejami...

dokladnie, na lapiku i na stacjonarce mam wszystko legalne (systemy, ms office, totalcmd, nero)

No nie wszyscy ale 99,9% spoleczństwa tak.

jeśli 99,9% społeczeństwa postępuje źle to znaczy, że też mamy tak postępować??

dajcie spokój, zeby jeszcze za system płacic...hehe jeszcze czego :wacko:
.......

wiesz - po co rolnikom placic za zboże skoro już jest w silosach firm a nie na polu.
po co splacac kredyty
można by tak ciągnąć dalej.
jakbyś siadł, poznał od podstaw basic/pascal i C a pozniej przesiadl się na delphi/VC++ oraz php i zobaczyl ile czasu zajmuje taka nauka to byś płacił za każde oprogramowanie a jesli nie chcesz płacic to nie używaj - przecież nikt Cię nie zmusza aby używac produktów z Redmont
!!!!
zresztą - kupowalem kompa za 5,2k zl + upg za ~1k zl. daje to 6200zl wiec 350 zl więcej to nie jest duża rożnica.

Straszne... Dobrze, że u nas nie...dokończe. Naprawde u was sprawdzają? Możesz to opisać?

Co do sprawdzania - sprawdzają i są z tego niezłe problemy ale sprawdzają firmy i to przeważnie jak je konkurencja po*****y do ZUS'u i US i ci nic nie zrobią firmie. Do osób prywatnych nie wchodzili ale po ostatnich nalotach dałem na luz.
1000 zl i jestem legalny i śpie spokojnie - czy to dużo??? Za mój spokój oraz rodziców a także moich znajomych - zdecydowane TAK.
A wystarczy ze znajdą u mnie piraty i przekopią mi komóreczkę to dużo ludków będzie miało problemy
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#23 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 18:12

Widows vista Nie wiem gdzie, ale w lubuskim sprawdzali płyty, i koleś wyrzucił komputer przez okno lol. Wyniesiesz płyty do piwnicy, komputer też i tyle :wacko:

KS Falubaz

#24 Share Lukasz16

Lukasz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, grafika komputerowa

Napisany 22 kwiecień 2007 - 18:32

Widows vista Nie lepiej legalnie :wacko: bez kłopotów i w zgodzie z prawem. Jeśli ktoś nie chce płacić za Windowsa to Linux jest darmowy. Gry z Direxem nie wchodzą-można się jakoś obyć :P Jeśli ktoś nie chce płacić za programy to są wersje free :P No, ale można inaczej.

koleś wyrzucił komputer przez okno lol. Wyniesiesz płyty do piwnicy, komputer też i tyle :P

hehe ciekawe co z komputerem. Polak potrafi-kolejny przykład :P

#25 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 19:43

Widows vista

Nie wiem gdzie, ale w lubuskim sprawdzali płyty, i koleś wyrzucił komputer przez okno lol. Wyniesiesz płyty do piwnicy, komputer też i tyle :wacko:

Słyszałem o takim co kradł komputery i chował je w kombajnie - do zbiornika lub na sita :P :P :P . Były też wersje, że pakował w worek plastikowy i do nieużywanego szamba wrzucał :P

#26 Share DANIEL

DANIEL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 21:14

Widows vista W tej chwili nie ma jeszcze jako tako kompatybilnych sterowników do visty, tak więc po przesiadce w większości PC-ów odczujemy spadek mocy, jeszcze trochę będzie trzeba nam na nie poczekać.
Aby zmienić system na viste trzeba mieć bardzo dobry sprzęt a to wiąże się znowu z wysokimi kosztami...( do wykorzystania jej w pełni - tryb Aero- potrzeba min 2 GB Ram, jakiś dobry proc najlepiej 2 rdzeniowy, no i porządna grafa...).
Dla mnie xp jest całkowicie wystarczający nie mogę mu nic zarzucić i przynajmniej do następnego upgarda sprzętu nie mam zamiaru go na nic zamieniać.
A co do cen.... to prawda, że dla przeciętnego Polaka/Rolnika tym bardziej (który ciężko haruję na każdą złotówkę) to niestety bardzo wygórowane stawki, gdyby każdy z nas zarabiał co najmniej 5 tyś./mieś. .....

#27 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 21:51

Widows vista wiec dochodzimy do wniosku ze nie ma to jak stary XP... :wacko: :P
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#28 Share sztafek#8482;

sztafek#8482;

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 21:53

Widows vista u nas tez były takie sytuacje. Dwie o ile sie nie myle ale było to spowodowane czym innym. Mianowicie sklep informatyczny w naszej okolicy sprzedawał kradzione akcesoria i policja po fakturach doszła do tego że właśnie w mojej okolicy jest dość dużo tego sprzętu więc zaczęła sprawdzać. Poprostu idzie 3 mężczyzn( policjant, prokurator i informatyk) i pokazując nakazy wchodzą do domów. Tam informatyk odpala komputer sprawdza sprzęty i przy okazji dowiaduje sie że pan X ma lewego Windowsa,office,12 gier i 35 tysięcy nielegalnych mp3...komputer zabierają a pan X dostaje sporą karę do zapłacenia...Ale nie ma tak żeby poprostu chodził ktoś i sprawdzał czy ma sie legalnego windowsa czy nie choć i tak po tej całej akcji jak gadałem z kolegą ze sklepu(oczywiście nie tego z którego poszły lewe części) to przez miesiąc sprzedał tyle windowsów co normalnie przez 2 lata...I policja i sklepy mają z tego interes a pan X przez tydzień płacze nad rachunkiem który został mu wystawiony

sorry za offtop ale Lukasz16 prosił żeby opisać to opisałem

#29 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 24 kwiecień 2007 - 08:35

Widows vista @Nikita_Bennet
Kiedy ja napisałem, że wszyscy musimy tak postępować? Stwierdzam fakty, a to że tylu jest piratów to już ich problem jak zrobią naloty. Dajmy na to, że kupujemy Windowsa'98, za pare miesięcy wychodzi XP i co tu zrobić ? Znów wydać 500zł? Z jednej strony to jest mądre, a z drugiej lewy program i Cie mogą ścigać. Miejmy nadzieje, że nikogo nie ścigną :wacko:

KS Falubaz

#30 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 24 kwiecień 2007 - 08:56

Widows vista chciałem mieć viste ale jakoś przeszedłem na Linux
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 24 kwiecień 2007 - 08:58

Widows vista znalazłem na YouTube
fajna muza

http://www.youtube.c...o...ted&search= skumajcie

http://www.youtube.c...s...ted&search= Linux

osobiście wole Linux
http://www.youtube.c...s...ted&search=

skumajcie to
http://www.youtube.c...o...ted&search=

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#32 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 24 kwiecień 2007 - 09:28

Widows vista hehe, dobra a widziałeś kiedys takie coś jak opcja "Edit"...?
Kurde nie to zebym sie czepiał czy cos ale cie uprzedzam bo jak zobaczą to mody to bedzie nieciekawie...heh :wacko:
A do żadnego Linuxa czy Visty i tak sie nie przekonam. :P

#33 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 24 kwiecień 2007 - 10:35

Widows vista Racja, edytuj posty. Co do trzeciego linku to szybko zainstalował :wacko:

KS Falubaz

#34 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 24 kwiecień 2007 - 14:08

Widows vista to mam wszystko w jeden post wrzucić xD? nie moge usunąć

Sorki że tak zamieszałem

#35 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 24 kwiecień 2007 - 14:21

Widows vista heh :wacko: teraz to chyba juz nic nie zrobisz, tylko mod bedzie musiał cos z tym zrobic,ale pamietaj na przyszłosc zeby jak chcesz cos dodac to edytuj... :P
ja tam do ciebie nic nie mam,tylko wiem co bedzie jak to ktos zobaczy, no i takie juz tu sa zasady...trudno sie mówi. :P

#36 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 24 kwiecień 2007 - 14:24

Widows vista ok na przyszłość bede pamientał jeszcze raz przepraszam

#37 Share Lukasz16

Lukasz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 24 kwiecień 2007 - 15:13

Widows vista Mi to sie bardziej Linux przypadł do gustu. Grafika bardziej mi się podoba i Linux jest darmowy. :wacko: Narazie wole zostać przy systemie XP:) Vista ma za duże wymagania jak na mojego kompa i by się mu nie spodobała heh. I w ogóle w tej Viście tyle zabezpieczeń..... :P Ciekawe na co one jak dzień po oficjalnej premierze czytałem na jakiejś stronce (nie pamiętam nazwy), że zabezpieczenia zostały złamane. :P

#38 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 24 kwiecień 2007 - 16:23

Widows vista

Mi to sie bardziej Linux przypadł do gustu. Grafika bardziej mi się podoba i Linux jest darmowy. :wacko: Narazie wole zostać przy systemie XP:) Vista ma za duże wymagania jak na mojego kompa i by się mu nie spodobała heh. I w ogóle w tej Viście tyle zabezpieczeń..... :P Ciekawe na co one jak dzień po oficjalnej premierze czytałem na jakiejś stronce (nie pamiętam nazwy), że zabezpieczenia zostały złamane. :P

hehe, dobry haker złamie kazde zabezpieczenie i chyba tylko tacy hakerzy powinni robic zabezpieczenia zeby nikt inny poza nimi ich nie złamał...

#39 Share Lukasz16

Lukasz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 24 kwiecień 2007 - 17:55

Widows vista Zetor5340 masz racje. Chyba powinni to robić tylko polscy hakerzy i informatycy bo są najlepsi. :wacko:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 30 kwiecień 2007 - 21:42

Widows vista

@Nikita_Bennet
Kiedy ja napisałem, że wszyscy musimy tak postępować? Stwierdzam fakty, a to że tylu jest piratów to już ich problem jak zrobią naloty. Dajmy na to, że kupujemy Windowsa'98, za pare miesięcy wychodzi XP i co tu zrobić ? Znów wydać 500zł? Z jednej strony to jest mądre, a z drugiej lewy program i Cie mogą ścigać. Miejmy nadzieje, że nikogo nie ścigną ;)

wiesz co - windows 98 byl dluzej niz kilka miesięcy na rynku. XP jest kilka lat - nie przesadzaj.
bawię się systemami MS od 1996 roku więc trochę wiem na ten temat

Kurde nie to zebym sie czepiał czy cos ale cie uprzedzam bo jak zobaczą to mody to bedzie nieciekawie...heh :lol:

czemu?? pojdzie ostrzeżenie i już oraz posty zostaną połączone.

chciałem mieć viste ale jakoś przeszedłem na Linux

gratuluję - zrobiles więcej dobra dla siebie i innych bo nauczysz się więcej

panowie, wrocmy w tym wątku do MS Windows Vista.
pochwalę się - dziś dostałem swoją kopię Visty w versji home premium - kosztowala mnie cale 15,56 euro - pelen legal
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Dodaj odpowiedź