Skocz do zawartości

Zdjęcie

Widows vista

62 odpowiedzi na ten temat

#1 Share malutki22_12

malutki22_12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 18 kwiecień 2007 - 22:23

Widows vista co sądzicie o windowsie vista? Fajny jest? A może ktoś ma go? Ja zkolegami nazwaliśmy go wistula.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Widows vista Dzisiaj, 16:27
  •  

#2 Share Lukasz16

Lukasz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, grafika komputerowa

Napisany 19 kwiecień 2007 - 19:07

Widows vista Mój kolega miał Viste i mówi, że nic w tym ciekawego (jak dla niego). Mogą być tylko problemy z zainstalowaniem starszych gier i programów. Oto co znalazłem na www.dobreprogramy.pl :

"W ciągu dwóch pierwszych tygodni (od 19 stycznia do 2 lutego) udało się w Chinach sprzedać tylko 244 legalne kopie systemu Windows Vista.
Na nic zdała się gigantyczna reklama o wysokości 421 metrów, wyświetlona na wieży Jin Mao w Szanghaju. Skoro Vistę można kupić na ulicy za mniej więcej 1 dolara, wybór staje się prosty. Ciekawe czy Microsoftowi uda się w Państwie Środka odzyskać chociaż kwotę wydaną na marketing."

Nic dodać, nic ująć.

Powód Edycji: ortografia+literówki, edytowane przez Nikita_Bennet

#3 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5202 postów

Napisany 19 kwiecień 2007 - 19:11

Widows vista A jak kto Ci wyda z 500~ zł za program skoro może mieć pirata, a i tak go nie sprawdzą :wacko:

KS Falubaz

#4 Share Vektorrr

Vektorrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 19 kwiecień 2007 - 19:20

Widows vista

A jak kto Ci wyda z 500~ zł za program skoro może mieć pirata, a i tak go nie sprawdzą :wacko:

nie wszyscy są złodziejami...

#5 Share siostrzeniecjara

siostrzeniecjara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 19 kwiecień 2007 - 19:20

Widows vista Moim zdaniem nie ma co na razie sie pakować w Viste, ponieważ wymaga dużo więcej procka, ramu niz xp a na razie to nie zobaczysz roznicy - moze za jakis czas na grach i stabilności systemu, wiec jeżeli ktoś ma średni sprzęt to nawet nie ma co kupować nowego windowsa bo nie wyciągniemy takiej samej wydajności jak na xp, a wręcz system na vista będzie mulił :/

#6 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5202 postów

Napisany 19 kwiecień 2007 - 19:40

Widows vista

nie wszyscy są złodziejami...

No nie wszyscy ale 99,9% spoleczństwa tak.

KS Falubaz

#7 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 19 kwiecień 2007 - 19:48

Widows vista Ja mam viste (oryginalną :wacko: ) i po spersonalizowaniu (ustawienie tradycyjnego widoku okien i menu start )jest znośna,
ale jako że jeszcze nie odkryłem wszystkich jej możliwości więc pewnie zmienię zdanie na lepsze
Pozdrawiam (zwłaszcza piratów)
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#8 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 19 kwiecień 2007 - 22:40

Widows vista dajcie spokój, zeby jeszcze za system płacic...hehe jeszcze czego :wacko:
każdy tylko patrzy zeby tylko jak najtaniej dostac albo wogóle za darmo wiec mi nie wmówicie ze nie wszyscy są złodziejami, tak jak napisał Matey-Nie wszyscy ale 99,9% społeczeństwa tak... raz sie zdarzy jakis kozak co kupi oryginał bo jest nadziany a tak to kazdy bierze pirata i nie patrzy na to czy to pirat czy nie, wazne zeby chodził i był tani...tak jak w tym artykule ,który podał lukasz każdy woli kupic pirata bo tyle kasy nie wyda na taki sam oryginał...heh a nie daj boze cos ci sie posypie w systemie to juz całkiem porazka,tyle kasy w błoto.ja za Viste nawet tego dolara bym nie dał bo wiem ze to jedne wielkie bagno i sto razy lepiej wole XP....stary ale jary... :P :P
(i nie koniecznie musi byc to oryginał)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#9 Share Lukasz16

Lukasz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 20 kwiecień 2007 - 08:07

Widows vista Windows XP (Profesional) vs Windows Vista. Visty jeszce nie miałem, ani nie mam, ale z tego co słyszałem od kolegów.... Ja wole XP. Napiszcie co wy byście wybrali?

#10 Share Vektorrr

Vektorrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 20 kwiecień 2007 - 08:52

Widows vista

dajcie spokój, zeby jeszcze za system płacic...hehe jeszcze czego :P
każdy tylko patrzy zeby tylko jak najtaniej dostac albo wogóle za darmo wiec mi nie wmówicie ze nie wszyscy są złodziejami, tak jak napisał Matey-Nie wszyscy ale 99,9% społeczeństwa tak... raz sie zdarzy jakis kozak co kupi oryginał bo jest nadziany a tak to kazdy bierze pirata i nie patrzy na to czy to pirat czy nie, wazne zeby chodził i był tani...tak jak w tym artykule ,który podał lukasz każdy woli kupic pirata bo tyle kasy nie wyda na taki sam oryginał...heh a nie daj boze cos ci sie posypie w systemie to juz całkiem porazka,tyle kasy w błoto.ja za Viste nawet tego dolara bym nie dał bo wiem ze to jedne wielkie bagno i sto razy lepiej wole XP....stary ale jary... :wacko: :P
(i nie koniecznie musi byc to oryginał)

Widzę, że mamy experta informatycznego :P Co do kupowania systemu.. do większości nowych komputerów dodawany jest oryginalny Windows XP (najczęściej Home), poza tym zakup samego systemu to kwota ok 300 PLN (XP Home) więc chyba wszystkich stać na taki "wydatek"....a jeśli nie to Linux jest darmowy.
Sorki za offtopic'a.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 20 kwiecień 2007 - 13:19

Widows vista

Widzę, że mamy experta informatycznego :wacko:

daj sobie spokój, mówię jak jest...i jak napisałes ze zakup "samego" systemu to koszt 300zł to dochodzi jeszcze sprzet i inne dodatki, i cie tyle to wszystko wyniesie ze głowa mała...dlatego kazdy patrzy za tanim systemem bo sprzet dobry nie kupisz na ulicy a system tak, a różnicy wielkiej nie ma wiec lepiej kupic tanszy.Nie jest tak? Tak robi wiekszosc i co..trzeba z tym zyc.taka jest prawda i sie nie oszukujmy.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#12 Share Vektorrr

Vektorrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 20 kwiecień 2007 - 13:58

Widows vista

daj sobie spokój, mówię jak jest...i jak napisałes ze zakup "samego" systemu to koszt 300zł to dochodzi jeszcze sprzet i inne dodatki, i cie tyle to wszystko wyniesie ze głowa mała...dlatego kazdy patrzy za tanim systemem bo sprzet dobry nie kupisz na ulicy a system tak, a różnicy wielkiej nie ma wiec lepiej kupic tanszy.Nie jest tak? Tak robi wiekszosc i co..trzeba z tym zyc.taka jest prawda i sie nie oszukujmy.

czyli lepiej iść ukraść ziemniaki z pola rolnikowi niż iść do sklepu i je kupić?

Co z tego, że tak robi większość? Czy to znaczy, że ja też mam być złodziejem bo większość kradnie?

#13 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 20 kwiecień 2007 - 16:07

Widows vista

czyli lepiej iść ukraść ziemniaki z pola rolnikowi niż iść do sklepu i je kupić?

Co z tego, że tak robi większość? Czy to znaczy, że ja też mam być złodziejem bo większość kradnie?

po pierwsze to nie porównuj ziemniaków(są o wiele tańsze) do systemu operacyjnego a po drugie to czy ja powiedziałem ze masz tak robic?
Mówie jak jest, a jak chcesz wydawac forse na takie durnoty to twoja sprawa i nikt ci tego nie broni...

#14 Share Hvb3000

Hvb3000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 20 kwiecień 2007 - 16:27

Widows vista Ściągłem z net'a w wersji Build i szkoda kasy, bo chodzi wolniej, a grafa jest męcząca.

#15 Share Lukasz16

Lukasz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 20 kwiecień 2007 - 20:04

Widows vista

Ściągłem z net'a w wersji Build i szkoda kasy, bo chodzi wolniej, a grafa jest męcząca.

Moim zdaniem to w żadnej wersji Windowsa "grafa" nie jest za dobra... Pewnie dlatego, że system jest skierowany do szerokiego grona użytkowników i trudno by było wszystkim dogodzić.

#16 Share elektrotech

elektrotech

technik elektronik -informatyk

• V.I.P.
  • rank
  • 1425 postów
  • Zainteresowania:Ursus C-325A, budowa nietypowych maszyn rolniczych

Napisany 20 kwiecień 2007 - 20:07

Widows vista a ja proponuje na razie sobie dac siana z Vistą-microsoft juz robi łatę nr 1 i licho ile ich bedzie-problemy ze sterownikami zwłaszcza do Neo itp

#17 Share Lukasz16

Lukasz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 20 kwiecień 2007 - 22:30

Widows vista Nie wiem czy to prawda, ale mi kolega mówił, że mu Nero najnowszy nie chciał wejść, ale starsza wersja bez broblemu...:wacko: ach ta Vista:)

#18 Share Hvb3000

Hvb3000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 21 kwiecień 2007 - 18:41

Widows vista Nie jestem znawcą grafy, ale xp ma łagodniejsze kolor, nie męczą oczu. Tą viste ściągałem z kumplem w tydzień tzn. mój komp dziennie 6 godzin chodził i jego. W sumie było 14 części.
Co do problemu z programami to bardzo możliwe, miałem problem ze "sterami" do net'a, wiem w czym był problem, ale nie zależy mi na viście i nie mam tyle czasu, żeby przeinstalowywać kompa codziennie. Mój rekord to zaistalowanie xp i programów w 35 minut(odpalałem po 3 na raz). Spieszyłem sie, żeby siostra nie robiła "problemów".

#19 Share Pronar15

Pronar15

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 21 kwiecień 2007 - 20:22

Widows vista Ja miałem propozycje kupna na 2 tygodnie przed światową Premierą :wacko: ale odmówiłem bo po co mi a zresztą w mojej okolicy kręci się policja i sprawdza czy nie ma w domach nielegalnych gier programów i piosenek z neta

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Lukasz16

Lukasz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 21 kwiecień 2007 - 21:33

Widows vista

Ja miałem propozycje kupna na 2 tygodnie przed światową Premierą :wacko: ale odmówiłem bo po co mi a zresztą w mojej okolicy kręci się policja i sprawdza czy nie ma w domach nielegalnych gier programów i piosenek z neta
Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Straszne... Dobrze, że u nas nie...dokończe. Naprawde u was sprawdzają? Możesz to opisać?

Dodaj odpowiedź