Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasa kostkująca claas markant 50 problem z wiazaniem .

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kondzik100

Kondzik100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 01 sierpień 2009 - 22:21

Prasa kostkująca claas markant 50 problem z wiazaniem . Witam mam taki problem w swojej prasie ze czasami przepuści mi sznurek raz lewy raz prawy , ale częściej prawy , gdy zrobi kostke to jeden sznurek i bardziej naciągniety a drugi mniej co moze byc przyczyną ?? A jak przepuści sznurek to supeł zawiązuje na jednem końcu . Czy to moze byc przyczyna złych ustawionych igieł lub czegoś innego . Jak ktoś by miał instrukcjie albo by sie znał to bym prosił o pomoc bo pole całe skoszone a ta menda niechce dobrze wiązać . :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasa kostkująca claas markant 50 problem z wiazaniem . Dzisiaj, 02:03
  •  

#2 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 01 sierpień 2009 - 22:36

Prasa kostkująca claas markant 50 problem z wiazaniem . to że sznurki są dłuższe na jednej kostce to kwestia regulacji docisku na szufladzie. Na końcu, gdzie wypadają kostki powinny wystawać dwie kolbki i trzeba dokręcić tą stronę, po której szurek jest dłuższy, albo poluzować tą na której jest krótszy. A co do wiązania to niech właściciele claasów sie odezwą :D

#3 Share 1210

1210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 263 postów

Napisany 02 sierpień 2009 - 08:05

Prasa kostkująca claas markant 50 problem z wiazaniem . Pozwolę sobie na polemikę. Te wjchy z tyłu są odpowiedzialne za dobicie. Jeśli są krzywe bele to jest wina tego, że słoma/siano nie równomiernie trafiają przed tłok. Należy wyregulować nagarniacze które przeżucają słomę do komory tłoka. Ewentualnie jeszcze można podostrzyć noże tnące. Oczywiście krzywiznę bali mozna i tak próbować tylko moze to być nie skuteczne

#4 Share Kondzik100

Kondzik100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 02 sierpień 2009 - 20:11

Prasa kostkująca claas markant 50 problem z wiazaniem . Powiedzmy ze problem z dłuższym sznurkiem rozwiązany a, co dalej z wiązaniem ze przepuści czasami

#5 Share Kondzik100

Kondzik100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 03 sierpień 2009 - 21:17

Prasa kostkująca claas markant 50 problem z wiazaniem . Zadnych propozycji ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share zbychu26z1

zbychu26z1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 08:03

Zadnych propozycji ??

#7 Share wueska

wueska

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 08:08

Prasa kostkująca claas markant 50 problem z wiazaniem . zasadnicze pytanie co do wiązania to jak nie zwiąże to jak wyglądają końce sznurka?? na którym jest węzełek?? jeśli aparaty podobne do polskich.

#8 Share Kondzik100

Kondzik100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 22:18

Prasa kostkująca claas markant 50 problem z wiazaniem . Jak nie zwiarze to jedna strona jest zawiązana a druga posta ładnie ucieta

#9 Share zbychu26z1

zbychu26z1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 14 sierpień 2009 - 18:52

Witam mam taki problem w swojej prasie ze czasami przepuści mi sznurek raz lewy raz prawy , ale częściej prawy , gdy zrobi kostke to jeden sznurek i bardziej naciągniety a drugi mniej co moze byc przyczyną ?? A jak przepuści sznurek to supeł zawiązuje na jednem końcu . Czy to moze byc przyczyna złych ustawionych igieł lub czegoś innego . Jak ktoś by miał instrukcjie albo by sie znał to bym prosił o pomoc bo pole całe skoszone a ta menda niechce dobrze wiązać . :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share inginio

inginio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 21 sierpień 2009 - 20:32

Prasa kostkująca claas markant 50 problem z wiazaniem . Problem tkwi w talerzykach. Jest na forum ten temat dobrze opisany.Tu masz linka markant 50 Ja mialem taki problem ale już jest ok a raczej było bo sprzedałem prase a kupiłem markanta 60 i problem też był ale już się uporałem z nim.