Skocz do zawartości

Zdjęcie

XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych

57 odpowiedzi na ten temat

#41 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 30 sierpień 2009 - 09:56

XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Wrzucał już ktoś zdjęcia? Bo nic nie mogę znaleźć

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Dzisiaj, 21:57
  •  

#42 Share Grzesiek44

Grzesiek44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 10:01

XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Ja będę w białej bluzce z krótkim rękawem :D o 13 się widzimy :D

#43 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 30 sierpień 2009 - 10:34

XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Ja też będę ale nie wiem czy zdążę na 13 :D

#44 Share Dodi

Dodi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 13:52

XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Ja żłuje że nie wziołem sobie lepszych butów na to bagno

#45 Share Pawel20

Pawel20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 14:29

XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Błoto to tradycja na tej wystawie, ale według mnie raczej nie warto było jechać, sprzętu sporo mniej jak rok temu, za to straganów z żarciem i innymi pierdołami 2 razy więcej. I do tego jeszcze musiałem zaraz po 13 wracać do domu, i tego mi najbardziej szkoda bo byłem tylko na początku spotkania z innymi agrofotowiczami. Co do fotek to mam kilka i zaraz 2 wstawię.

#46 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 15:23

XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Ale ważne jest to, że jest zdjęcie :D Ja też zaraz dodam zdjęcia :D
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#47 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 20:23

XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych ...Błoto to tradycja na tej wystawie...

to chyba kolego byleś pierwszy raz na tej wystawie, bo dopiero 3 raz wystawa jest organizowana na błoniach i co roku pogoda dopisywała...

#48 Share Pawel20

Pawel20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 20:38

XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Właśnie byłem 3 raz na Błoniach i zawsze buty w błocie po nich mam. Ogólnie to byłem 4 raz na tej wystawie, wiec może nie aż tak dużo, ale tez nie byłem tam pierwszy raz.

#49 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 20:55

XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Myślę,że warto było być -aaaaallle-trochę blotka,trochę mniej wystawców,i trochę nawalony przedstawiciel(oscylował pomiędzy 20 -1000 belek owiniętych jedną siatką),poza tym długa kolejka po żarcie,piwko od ręki można było kupić,parę istotnych uwag pomiędzy innymi użytkownikami ,lub zainteresowanymi zakupem.szkoda bo przegapiłem spotkanie agrofotowiczów.
w jakim dziale szukać tych zdjęć z siedlec?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Dzisiaj, 21:57
  •  

#50 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 20:55

XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Ja byłem tam 4 razy tyle samo co w Janowie ale tu jest dużo lepiej więcej maszyn i ciekawiej jest
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#51 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 21:12

XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Wszystko super, Widzieliście może takiego używanego deutz-faher'a z przyczepą do zbioru kiszonki pottinger europrofi 50m3 u Komonia. To jest sprzęt mojego znajomego zresztą nawet wygrzebałem fotkę tego zestawu od kolegi podczas zwożenia traw.

http://www.agrofoto....mage152553.html

Teraz gdy robią na błoniach to mogli by chociaż zrobić jakiś mały pokaz tych maszyn bo przecież miejsca jest tam sporo.:D

#52 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 21:23

XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Może ktoś próbował banghi?Dawali ponoć specjalne opaski na kołnieżyk żeby gó..no nie wypłynęło :D

#53 Share Pawel20

Pawel20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 21:37

XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Teraz gdy robią na błoniach to mogli by chociaż zrobić jakiś mały pokaz tych maszyn bo przecież miejsca jest tam sporo.:D
[/quote]

Można powiedzieć, ze były pewnego rodzaju pokazy a mianowicie tej koparki Case, która równała dróżki i rozgarniała gruz z błotem :D

#54 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 31 sierpień 2009 - 09:32

XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Może ktoś próbował banghi?Dawali ponoć specjalne opaski na kołnieżyk żeby gó..no nie wypłynęło :)

Ja nie próbowałem szczęścia, ale za to nagrałem filmik jak to się leci xD
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#55 Share piotrek30

piotrek30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Mechanika, OSP

Napisany 31 sierpień 2009 - 17:22

Może ktoś próbował banghi?Dawali ponoć specjalne opaski na kołnieżyk żeby gó..no nie wypłynęło :)

ja nie chciałem skakać bo byłem jeszcze na kacu więc nie ryzykowałem :) a tak to wystawa mi się podobała tylko to błoto Mój sąsiad pomyślał i wziął sobie filce i tak chodził po tym błocie a ja byłem w pantoflach i trochę straciły kolor. Ale tradycji stało się za dość i na wystawie byłem :) teraz tylko na Agro show z klasą i sezon wystawowy sie skończy :)
MTZ 80
URSUS C-330

#56 Share Lukasz5714

Lukasz5714

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 28 sierpień 2010 - 05:52

XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych A ja będę na 100% w niedziele :D

#57 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 28 sierpień 2010 - 06:01

XVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2009 - V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Łukasz to nie ten temat :D Są 2 nowsze

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#58 Share Lukasz5714

Lukasz5714

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 28 sierpień 2010 - 14:09

Łukasz to nie ten temat :D Są 2 nowsze

a no fakt nawet nie patrzyłem :) :)