Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sposób na dzika

361 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Gorbaczow

Gorbaczow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 04 maj 2007 - 10:52

Sposób na dzika u mnie tez zadziałało - nie ma świerzych śladów - fajna sprawa z tą pastą - nie dość ze bez smrodu dla człowieka to jeszcze w miare tanio :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sposób na dzika Dzisiaj, 18:36
  •  

#42 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 04 maj 2007 - 13:17

Sposób na dzika u mnie jeszcze nie jestem pewien czy nie było bo podejrzewam że jakieś slady zostały... ale możliwe ze były stare czyli zadziałała

#43 Share mateusz15

mateusz15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 07 maj 2007 - 20:09

Sposób na dzika Ja uwarzm ze najlepszy sposub to sztucer. Prubowalismy z wlosami straszylismy je, ale jak przyjechali mysliwi i jednego odstrzelili to byl spokuj. I jeszcze kielbaska z dzika pycha.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share sirmnemonic

sirmnemonic

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 08 maj 2007 - 16:29

Sposób na dzika Nie wiem czy był ten pomysł na tym forum, ale rozmawiałem w niedziele z kolegą myśliwym, mówi że pasta ok, ale wysycha, polecał Olej Napędowy.

#45 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 08 maj 2007 - 16:38

Sposób na dzika Jeżeli uda Ci się zastać dziki w polu to proponuje rzucenie w ich stronę kilku petard. Sprawdzone u mnie na wiosnę jak sadzę ziemniaki.
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#46 Share Broja

Broja

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 10 maj 2007 - 22:01

Sposób na dzika Niestety, moje dziki na petardy reagują tylko tym, że uciekają w danej chwili. Latem jeździłem na kukurydzę o różnych porach, o 10, 11 ,12, 1, w wielu przypadkach były dziki, miałem petardy trzystrzałowe, robiłu duzo chałasu, dziki sp***rzały jak oszalałe, a rano o 6 widziałem świeże ślady żerowania. Przychodziły po kilku godzinach spowrotem. :blink:

#47 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 08 czerwiec 2007 - 20:40

Sposób na dzika Jak dziś byłem na polu to zobaczyłem jak mi ziemniaki poryły. Jutro jadę spróbować z ta pastą, mam nadzieję że podziała jak i u was :D .

Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

#48 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 08 czerwiec 2007 - 20:43

Sposób na dzika Chłopaki ta pasta rzeczywiście działa!!!!

#49 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 08 czerwiec 2007 - 21:59

Sposób na dzika te srodki to sie nazywaja repelenty u mni enie podziałały a ą dosc drogie przewaznie koła łowieckei rozkłądaja stop dzik ale sa tez fransukie krople na szmatki i na kołeczki to jest dosc dobre do pierwszego deszczu, włosy tez próbowałem i nic trociny z ropa foliówki ,220 V, sasiad miał drut kolzasty i 220 V i jeden dzik został mały ale i tak przychpodziły
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#50 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 08 czerwiec 2007 - 22:06

Sposób na dzika Panowie - pasta do butów mósi zadziałać - tak naprawde to pomysł ten dostałem od kolegi ze studiów który działa w jakiejś tam organizacji ekologicznej - (rospuda - blokady dróg - przykówanie sie do drzew) - i w jakimś nadleśnictwie obsmarowali tak wszystkie ambony bo miało być ekstra polowanie jakichś szych z rządu - podobno przez pół roku dzika w lesie nie szło spotkać - ja potem ten patent tylko wypróbowałem na polu kukurydzy :D - pozdrówki
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Radar

Radar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 09 czerwiec 2007 - 21:01

Sposób na dzika kup sobie na www.bron.pl jakas dobra wietrowke i strzellaj w leb tym dzikom

#52 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 08 lipiec 2007 - 14:08

Sposób na dzika @Radar z tą wiatrówką to nie do końca. Mój wuja kiedyś ledwo z życiem uszedł. Strzelił do dzika z gwintowanej 5,5mm i tylko go rozdrażnił. Śrut jest za słaby żeby takiego starego dzika zastrzelić. A co do sposobu to najlepiej rozebrać starą kasetę magnetofonową i ta taśmą ogrodzić pole, nawet tylko w kilku miejscach. Gdy wieje wiatr taśma gwiżdże i dziki sie boją. Podobno nawet na wilki to działa, ale tego nie wiem, wiem, że u mnie pomogło i po ziemniaczki już nie przychodziły.
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#53 Share DamianCase014

DamianCase014

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo<br />Sport<br />Motoryzacja<br />Dziewczyny<br />...

Napisany 08 lipiec 2007 - 14:12

Sposób na dzika hahaha wiatrowka to gowno im zrobice :(

jak ktos ma problemy z dzikami niech zawiadomi kolo lowieckie
Power by tradition

#54 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5202 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 14:27

Sposób na dzika

hahaha wiatrowka to gowno im zrobice :(

jak ktos ma problemy z dzikami niech zawiadomi kolo lowieckie

Nie wiem może u Ciebie to działa, ale u mnie to przyjadą, posiedzą pogadają, wypiją coś i pojadą a dzik dalej żyje.

KS Falubaz

#55 Share DamianCase014

DamianCase014

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo<br />Sport<br />Motoryzacja<br />Dziewczyny<br />...

Napisany 08 lipiec 2007 - 14:28

Sposób na dzika jak tak to opierdzielic ich
Power by tradition

#56 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 08 lipiec 2007 - 14:34

Sposób na dzika "wypiją coś" - u nas jak w nocy słychac ze jest polowanie to ludzie co puszki po piwie zbierają to rano pierwsze gdzie jadą to pod ambony - taki antek co u nas pod lasem mieszka to jednego razu chwalił się ze 80 puszek znalazł
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#57 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5202 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 14:37

Sposób na dzika I co sobie taki zrobi, że go opieprze. Narazie coś dziki się nie pokazują, ale wcześniej to ostro ziemniaki skatowały..

KS Falubaz

#58 Share DamianCase014

DamianCase014

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 18:25

Sposób na dzika umie laki i troche ziemiaki
Power by tradition

#59 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 23:04

Sposób na dzika ja slyszalem zeby zastosowac ludzkie odchody :( tak jak ktos pisal na poczatku o ludzkich wlosach dzik czyje tak jakby tam byl czlowiek i nie podchodzi tylko jak masz duze pole to zjedz cos starego albo alpeij daj calej wsi i niech kazdy wali do woreczka i zanos na pole hehe
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Lesin

Lesin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 09 lipiec 2007 - 11:35

Sposób na dzika ja też o tych ludzkich odchodach słyszałem :( podobno trzeba po narożnikach pola na walić :)