Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy bedą modele takich firm w ofercie sklepu

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share fendziK3

fendziK3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 29 lipiec 2009 - 17:45

czy bedą modele takich firm w ofercie sklepu Agrartoy
Britains
Replicagri
Schuco 1:32
USA Importe
Weise Toys
Wiking 1:32

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
czy bedą modele takich firm w ofercie sklepu Dzisiaj, 03:42
  •  

#2 Share krystian94

krystian94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 29 lipiec 2009 - 18:15

czy bedą modele takich firm w ofercie sklepu nie za dużo troszkę?? Britains jest w ofercie
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

#3 Share fendziK3

fendziK3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 29 lipiec 2009 - 18:38

czy bedą modele takich firm w ofercie sklepu britains przez przypadek napisałem

#4 Share krystian94

krystian94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 29 lipiec 2009 - 19:55

czy bedą modele takich firm w ofercie sklepu kiedyś na pewno będą dostępne ale nie tak szybko bo YacentY sprowadził w ostatnich czasach dwie firmy a w zasadzie trzy bo Universal Hobbies , Ros i britains :D
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share fendziK3

fendziK3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 29 lipiec 2009 - 19:57

czy bedą modele takich firm w ofercie sklepu no baj ja nie chcem kupować na ebayu po przesyłka droga

no nic poczekam

#6 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 29 lipiec 2009 - 23:42

czy bedą modele takich firm w ofercie sklepu a na czym ci tak najbardziej zależy?
ja mam pewne pomysły no ale pieniądz musi robić pieniądz, więc nie wszystko od razu

USA Importe - co to kurcze jest?
Schuco to widziałem tylko kilka starych klasycznych modeli.
co do Replicagri i Agrotoya to raptem po 3 modele mają a ceny przy tym kosmiczne 50-70 Ojro za model - 200-300zł za model ile tego można sprzedać - 5-10sztuk rocznie? cięzka sprawa, ale pomysle o tym.
WIKING w 1:32 ma całe bodaj 3 albo 4 modele reszta to skala 1:87 cięzko z dilerem w PL, też mam to na uwadze - pomysli się.
Poki co muszę lekko ochłonąć po ostatniej akcji z Britains/ERTL - tu są pewne modele ktore idą jak ciepłe bułeczki, a inne lekko poniżej moich oczekiwań.
zobaczymy jak będzie dalej

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#7 Share fendziK3

fendziK3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 30 lipiec 2009 - 10:07

czy bedą modele takich firm w ofercie sklepu rzeczywiście ceny mają wyskokie i ciężko to sprzedać no nic na ebayu zamuwie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 30 lipiec 2009 - 20:12

czy bedą modele takich firm w ofercie sklepu Z Agrartoyem to może być bardzo ciężka sprawa jeśli nie niemożliwa. :D To jest marka danego sklepu więc mogą niechętnie je sprzedawać. To tak jakby Yacenty zaczął produkować Ursusy pod marką AgroModele. :) Do tego mają bodajże 3 modele (7 skibowy pług Kverneland i siewnik do kukurydzy ACCORD Optima) z czego jeden jeszcze w fazie prototypu ( przetrzasącz Vicon Fanex)

Ja ze swojej strony dodam, że interesującą ofertę ma firma Trino. Produkują elementy budynków inwentarskich i innych różnych dodatków.

http://trino.de/
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...