Skocz do zawartości

Zdjęcie

mf 620 super 2

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share menfis

menfis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 28 lipiec 2009 - 08:09

mf 620 super 2 czesc. Jestem posiadaczem kombajnu mf 620 od dwóch miesięcy i mam problem z hydraulika. Polega on na tym że na początku drżał przewód idący od pompy do kolumny kierowniczej, przy tym wydawał irytujacy dzwięg, nagrzewał się do wysokiej temperatury, ostatnio nastąpiło pękniecie przewodu. Przed peknieciem przewodu postanowiłem wymienić olej i filtr olejowy ale to nic nie pomogło, wspomne że wspomaganie działało prawidłowo, a jak przewód zaczynał drzeć wystaczyło poruszać kierownicą a przestał drżeć ale nadal był gorący. Jak ktos wie jaki moze byc tego przyczyna prosił bym o informacje. Pozdrawiam

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
mf 620 super 2 Dzisiaj, 13:35
  •  

#2 Share reno82

reno82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 28 lipiec 2009 - 18:36

mf 620 super 2

czesc. Jestem posiadaczem kombajnu mf 620 od dwóch miesięcy i mam problem z hydraulika. Polega on na tym że na początku drżał przewód idący od pompy do kolumny kierowniczej, przy tym wydawał irytujacy dzwięg, nagrzewał się do wysokiej temperatury, ostatnio nastąpiło pękniecie przewodu. Przed peknieciem przewodu postanowiłem wymienić olej i filtr olejowy ale to nic nie pomogło, wspomne że wspomaganie działało prawidłowo, a jak przewód zaczynał drzeć wystaczyło poruszać kierownicą a przestał drżeć ale nadal był gorący. Jak ktos wie jaki moze byc tego przyczyna prosił bym o informacje. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share menfis

menfis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 29 lipiec 2009 - 12:44

mf 620 super 2 A jeśli można wiedzić to jaki olej wlałęś

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share menfis

menfis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 sierpień 2009 - 13:38

mf 620 super 2 A wieć zakończyłem już zniwować, nawaliło jedno łożysko i kilka razy pekły mi rurki od hydrauliki(wymieniłem na weże , nie oplaca sie spawac rurek, tyle samo kosztuje nowy wąż) i tu mam do was pytanko, nigdzie nie moge znaleść układu chlodzenia hydrauliki, czy mogłby mi ktos pomoc rozwiazac ten problem?Wymieniłem wszyszystkie filtry hydrauliczne i zmieniłem olej a hydraulika nadal sie strasznie grzeje mam pewne przypuszczenia co do tego jak tu zostało rozwiazane chłodzenie ale chce sie upewni.