Daras1

Dodatkowe osłony na sito chłodnicy do Bizona

Polecane posty

Daras1    0

Chciałbym sie spytać was czy ktoś wie gdzie można kupić osłony na boczne sito chłodnicy jak tak to gdzie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek3080    4

tutaj masz linka do allegro Obudowy na chĹodnice i osĹony - Bizon (740900033) - Aukcje internetowe Allegro

Też zastanawiam się nad tum rozwiązaniem. nie wiem czy ono zdaje egzamin czy działa tak jak powinno. czy te sita nie zapychają się dalej bo jesli tak to jak ję wyczyścić. Jeżeli zamontowałeś już to urządzenie to proszę odpisz czy sprawuję się tak jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piechulcmg    0

Mojego superka kupiłem w tym roku jest to pierwszy sezon jak u mnie pracuje. Zaraz po kupnie ogólny przegląd i założyłem te osłony. Temperatura wody nie wchodzi na zielone pole a oleju na max 85 stopni . Jaką temperature miał u poprzedniego właściciela nie wiem ale z osłonami tak to u mnie wygląda. A jeszcze dwóch moich dobrych kolegów ma superki i te osłony i mówią że są bardzo zadowoleni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komura85    0

A czy ta oslone da sie otwierac zeby wrazie czego plewy wylecialy ze srodka bo chyba cos wpadnie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

da się otwierać :D ja kilka dni temu kupiłem takie nowe osłony za 250zl do mojego superka :D bo już się zbrzydło czyszczenie co chwile tych sit :D znajomi mają i mówią ze super sprawa z tymi blachami. Więc tak musi być!B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szerszen    0

ja te oslony juz mam rok czasu(teraz drugi sezon prykam) :D i to jest super sprawa!! dziwne ze konstruktorzy nie pomysleli o takim rozwiazaniu wczesniej...regula jest taka zeby przed sezonem wyczyscic chlodnice i pozniej mozna prykac bez czyszczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras390    2

witam panowie a gdzie mogłbym zakupic cos takiego bo w moich okolicach nic takiego niewidziałem ?a morze ktos sam to robił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1299

Piękna sprawa te osłony,temperatura wody i oleju 80 stopni!.U mnie w okolicy to już wszystkie bizony to mają.Podaje numer do gościa co mi je robił z otwieraniem dolnym, 609-294-223.Ogłasza się też na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon zo56 jak zwiększyc jego wydajność ja jestem troche magik  wiem to i owoo bizonie wiem wszystko tylko jak zwieszyć jego wydajność wiecię piszczie 
    • Przez SebastianPycia
      Witam. Dzisiaj zauważyłem że w miejscu zaznaczonym na biało na zdjęciu lecą iskry podczas pracy młocarni i hedera, a tam gdzie na niebiesko zaznaczone, tylko po drugiej stronie to koło pąsowe jest strasznie gorące. Do tego było czuć jakby dym palącej się trawy. Po zgaszeniu bizonka z gardła zaczęło się lekko dymić. Czy to łożysko czy może coś innego??


    • Przez agromichu
      Jakie akumulatory polecacie do bizona z056? Potrzebuje dobrych bo najtańsze 5 lat wytrzymały ;/
    • Przez rafto
      Witam, jakie zakładacie opony do swoich wózków od hedera ? Zakładał ktoś opony pełne od wózka widłowego ? Poszerzał ktoś rozstaw kół ?
    • Przez mejtun
      Dzień dobry, 
      Jest tu ktoś kto wymieniał tą ( nie wiem czy dobrze to nazywam) półkę za podsiewaczem do której przykręcany jest grzebień na kilka śrub? 
      Jak się do tego zabrać? Półka przykręcona jest pod mocowaniem podsiewacza ale jak ją stamtąd wyjąć? Muszę wywalać sito górne z dolnym? Może ktoś mnie pokieruje?   
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj