Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opony do C-360

575 odpowiedzi na ten temat

#281 Share traktor11

traktor11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 01 luty 2014 - 19:21

Opony do C-360 Dodany obrazekDodany obrazek

przejrzyj to dokładnie tu masz wszystko

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opony do C-360 Dzisiaj, 04:48
  •  

#282 Share t1o9m8e6k

t1o9m8e6k

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 01 luty 2014 - 20:50

Opony do C-360 Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Teraz już wiem :)

#283 Share morys

morys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, szeroko pojęta technika,

Napisany 11 luty 2014 - 22:35

Opony do C-360 Nie do końca same korzyści :P Jest droższa o minimum 50%, jest mięka i łatwiej rozciąć, ja mam gliny i 60 staje dęba bez blokady a uważam że jazda na spłaszczonej radialce poprawia o 100% pewnie przyczepność ale powoduje szybsze spękanie opony. Poza tym w moim przypadku przy wymianie 1 opony, zostaje 1 diagonalna a radialki są chyba niższe ale moge się mylić.
A co do bkt to prosiłem o własne doświadczenia z oponami różnych producentów to raz, a po drugie każdą inną oponę będe musiał kupić przez internet i nie chce potem walczyć o reklamacje. Jestem w stanie wyłożyć na Kormorana ale pytanie czy naprawdę tańsze nie wytrzymają podobnie długo. PS. Moja obecna opona Stomil ma około 30 lat i wygląda jak 2 roczna może, zero spękań czy pajączków i krew mnie zalewa jak mam kupować oponę ze świadomością że prawdopodobnie wytrzyma 5lat a jak będe miał pecha to może 3 lata i znowu wymiana.

Edytowany przez morys, 12 luty 2014 - 07:20.

#284 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 12 luty 2014 - 08:00

Opony do C-360 Ja mam radialkę na lewym kole a diagonalną na prawym, może jest minimalnie niższa (radialna) ale wielkiej różnicy nie ma i mi to nie przeszkadza.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#285 Share Nowy85

Nowy85

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 12 luty 2014 - 09:11

Opony do C-360 ja kupilem radialki Kormoran Eko Pro i jestem zadowolony sa juz 10 lat i bieznik jeszcze super i zadnych pekniec . Kuzyn 3 lata temu kupil niechce oszukac ale chyba BKT i zauwarzylem ze moje sa sporo szersze .

#286 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2398 postów

Napisany 12 luty 2014 - 23:14

Opony do C-360 BKT są szersze od kormorana ale coltur i mitas jest węższy i mniejszy od kormorana

#287 Share morys

morys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, szeroko pojęta technika,

Napisany 13 luty 2014 - 10:30

Opony do C-360 A petlas, podejdzie do pary ze Stomilem? Stomil ma około 80% więc ciut mniejszy od nówki. I jak to jest z tymi rozmiarami co patrze po sklepach internetowych to wszędzie rozmiar ten sam w ofercie , to co oni mają tolerancje +- kilka centymetrów zależnie od producenta :(

#288 Share przemvx

przemvx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 13 luty 2014 - 14:30

Opony do C-360 witam, chciałbym abyście doradzili mi jakiej marki opony tylne kupić co 3p , myślałem nad radialnymi ale słyszałem że radialne przecierają dętkie prosze o odpowiedz
z góry dziękuję.

#289 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 13 luty 2014 - 14:37

Opony do C-360 Tak nie wiem gdzie słyszałeś od jakiego fachmana że radialki przecierają dętki pierwsze słyszę i wyprowadzę cię z tego błędu iż nie przecierają wcale dętek ;) A druga kwestia używane czy nowe i jakie fundusze możesz przeznaczyć ?

#290 Share przemvx

przemvx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 13 luty 2014 - 14:43

Opony do C-360 w gre wchodzą tylko nowe myśle wydać na nie max 3500 zastanawiałem się nad Taurusami morze znacie jeszcze jakieś godne zainteresowania firmy. Duża różnica jest w pracy w polu ma diagonalnych i radialnych?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 13 luty 2014 - 15:08

Opony do C-360 Aha to fundusze widzę dobre , to tak diagonalne to już trochę nie ta epoka zauważ kolego że teraz wszystko śmiga na radialkach , taurusy słyszałem że dobre są , wujek ma mitasy założone kupował nówki i nie narzeka i do tego podstawa nowe dętki w tamtym roku za mitasy płacił bodajże 1200 za sztukę plus dętki za dętkę gdzieś około 130zł i już jeździ rok i traktor dobrze sobie radzi i w polu i w lesie w transporcie też dobrze się sprawują ^^ Ja osobiście w swoim c-360 mam założone firestone i naprawdę polecam bardzo dobre opony ;)

#292 Share przemvx

przemvx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 13 luty 2014 - 15:15

Opony do C-360 najbardziej zasstanawia mnie dlaczego wszystkie radialne są bezdętkowe a diagonalne dętkowe

#293 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 13 luty 2014 - 15:25

Opony do C-360 A już koledze tłumaczę bo różnią się te opony budową diagonalne są to opony starej daty i nie są przystosowane do tego żeby nie zakładać dętki , a radialne to już inna bajka całkiem inna budowa i struktura opony i już jest przystosowana do tego żeby nie zakładać dętki no ale wiadomo to już trzeba mięci bardzo dobre felgi , a jak kolegę tak bardzo ciekawi różnica między jednymi a drugimi to poszukaj w goglach tam znajdziesz odpowiedzi na pytanie cię nurtujące ;)

#294 Share przemvx

przemvx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 13 luty 2014 - 15:50

Opony do C-360 najbardziej nurtuje mnie ta opinia o przecieraniu dętek w radialnych bo gwarancji na to nie dostane

#295 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 13 luty 2014 - 15:50

Opony do C-360 ktoś powyżej napisał żeby kupić nowe dętki, otóż my przy wymianie opon przy C-360 na Mitas radialne (polecam) kupiliśmy nowe dętki, i te co chwilę były przebite, w oponie brak śladu, a dętki przebite. Po zamontowaniu starych dętek temat już nie powrócił, nowa dętka była o połowę cieńsza od starej, więc polecam zobaczyć jakie są te nowe dętki, jeśli cienkie to nie warto kupować

#296 Share przemvx

przemvx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 13 luty 2014 - 15:55

Opony do C-360 a morze właśnie te cienkie dętki się przecierały? Ile dawałeś za swoje opony?

#297 Share lew908

lew908

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Zainteresowania:Sport , Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 13 luty 2014 - 16:11

Opony do C-360 Może być nieraz też tak że dętka jest o kilka rozmiarów większa bądź też od innego ciągnika np zetor. Ja tak miałem w swoim że dętka była od zetora i była ciut za dużo i co jakiś czas opona przyszczypła dętkę i robiła się dziurka
"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#298 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 13 luty 2014 - 16:56

Opony do C-360 A to już trzeba patrzeć co się kupuje i 1 zasada nie po najtańszej lini oporu bo nie na tym rzecz polega no chyba że ktoś się lubi bawić w rozbieranie to tak , za dobrą dętkę trza dać ponad 130zł do 60 i niema żadnego problemu ja dałem osobiście za dętkę 150zł i już 2 lata i żadnego problemu z nimi ;)

#299 Share lew908

lew908

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Zainteresowania:Sport , Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 13 luty 2014 - 17:08

Opony do C-360 Niestety jak kupiłem traktor to juz były te dentki od zetora i nic się nie działo dopiero jak kupiłem nowe opony to zaczeły dziać się cuda :P ale juz wszystko jest dobrze.
"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 13 luty 2014 - 17:12

Opony do C-360 a ten temat widziales http://www.agrofoto....opony-do-c-360/ ?
opona bezdetkowa moze ciac detke, czasem sie zdarza

Polska B