romi182

Ile płacicie kombajniscie

Polecane posty

buszek    2

U mnie zawsze pod koniec żniw jak dany Usługodawca podliczy za balowanie + za kombajn łączną kwotę płacę prawie 14 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

Jakie stawki będzie miał kombajnista na rok 2015 ostatnio miałem 20zl/h czy będą wyższe z tego co wiem to u mnie w regionie kogoś ogarnietego trzeba szukać z świecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

U nas też 10%  ale od stawki godzinowej w kuj-pomorskim, z tym że w tej cenie dochodzi smarowanie,tankowanie kombajnu i inne drobne robótki przed wyjazdem w pole ,a ile od jednego ha to nie wiem bo u nas w okolicy są stawki godzinowe, kiedyś u nas SKR-y miały właśnie stawki godzinowe i tak się to przyjęło i zostało do dziś :rolleyes: Pozdrawiam.

Edytowano przez wieslaw16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

U gościa co robiłem to bierze około 330zł za ha gdzie przy średnim plonie i na ładnym polu w jeden dzień zrobię do 12 ha i oczywiście smarowanie i tankowanie ewentualnie wymiana jakiegoś pasu albo coś to robię sam czasami jeździ się po 14h i tak właśnie się pytam ile powinien mi położyć żebym wyszedł dobrze na tym. Jak 10% to jakieś 33zł . Ale płacił mi w tamtym roku 20 zł za h pracy w polu a jak musiałem gdzieś przejechać np. na drugi koniec miejscowości to nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    635

Sam młóce nikogo nie wybajmuje i twierdzie ze stawka od x lat sie nie zmienia czyli 30-35zl za godzine czy za hektar zalezy jak sie dogadacie.
Nie ma podstaw do zmiany stawki wkoncu jak odwalal tak odwala ta sama robite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kurde , skąd Ty i po jakiemu piszesz , bo ciężko to przeczytać ? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja od 10 lat biorę tak samo jako operator kombajnu, czyli 10% stawki godzinowej czy hektara. A za obsługę czy naprawy 50 zł/h netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Za tyle to nie warto z łóżka wstawać. W zeszłym roku hektar usługi kosztował 300zł, robiłem 12 ha na dzień. Dawało to z obsługą 400zł. I za tyle można robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

U nas kombajnista za dniówkę dostaje 150zł

Woda mineralna pewno we własnym zakresie , skoro takie kokosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Za tyle to nie warto z łóżka wstawać. W zeszłym roku hektar usługi kosztował 300zł, robiłem 12 ha na dzień. Dawało to z obsługą 400zł. I za tyle można robić.

 

Chyba u was .U nas ceny koszenia są różne jedni biorą za godzine inni za hektar a jeszcze inni za kawałek.

 

Scoffer woda mineralna to nie wiem ale wiem że piwo i papierosy były za darmo :)

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dziwię się, że jeszcze znajdują się ludzie, którzy chcą pracować za takie śmieszne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Kokosy to nie są ale z drugiej strony gdzie szary pracownik tyle zarobi? 

 

To na kombajn puszczacie "szarego" pracownika?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Nie trzeba mieć uprawnień a nawet jeśli to pic na wodę, nie trzeba badań zdrowotnych, opłacać zus-u itd więc porównanie z operatorem ciężkiego sprzętu budowlanego jest trochę nie halo. U nas w okolicy jest 3 kombajnistów najemnych - wszyscy pracują w mieście, biorą urlop i dorabiają sobie w żniwa, pochodzą ze wsi gdzie od małego mieli styczność z kombajnami więc jak w robocie zarabia 12zł/h to 20-25 zł to rarytas dla takiego - 20zł to minimum - obsługa, dojazdy, naprawa, tankowanie, wszystko wliczone w czas pracy- kombajny bizon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzPaneQ    0

Jak w tym roku wyglądają stawki dla kombajnisty? Ja już od 4 lat jeżdżę na rekordzie. Ostatnie 2 sezony tylko i wyłącznie usługi. Stawka 32zl za godzinę koszenia.jedzenie, picie i przygotowanie kombajnu w zakresie pracodawców. My mieliśmy tylko jak najwięcej kosic, a mechanik naprawial kombajny na nockach. Przy 5 kombajnach było co robić. Pozdrawiam z łódzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gandi    1

25 netto na godzinę + wyżywienie i nocleg do tego; jeśli solidnie pracuje i pomaga czasem w czym innym/robi "ponad normę" robotę - dorzucam zawsze parę stówek. Moim zdaniem w perspektywie czasu i tak się zwraca, a dobrze traktowany pracownik - z chęcią wróci ponownie/zostanie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
    • Przez PanJoker
      Panowie, mam u siebie w kombajnie bodajże filtr wody a bynajmniej tak pisze w katalogu. Przymocowany jest on w okolicach kolektora wydechowego o ile sie nie mylę. Może mi ktoś powiedzieć do czego on służy i jakie ma zadanie?? Kombajn Case jeżeli to coś pomoże.
    • Przez PanJoker
      Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.
    • Przez cikenos
      Witam może ktoś coś powiedzieć o tym sprzedawcy zna ktos te strony? 
      https://www.olx.pl/d/oferta/fendt-828-profi-plus-vario-fendt-828-profi-plus-vario-CID757-IDXQ0T4.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj