Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Claas Compct 25]Jaki silnik

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share daniel1302

daniel1302

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 25 lipiec 2009 - 19:55

[Claas Compct 25]Jaki silnik Witam, zakupiłem kombajn Claas Compact 25 z silnikiem zamontowanym WV Golfa 1.6D, ale nie będzie pracował ponieważ moim zdaniem ma za duże obroty do pracy lub za małą siłę na małych obrotach. Jakiego Disla można zamontować(czy można np mercedesa 2.4 D) do tego kombajnu. Jeśli ktoś ma taki prototyp to proszę o zdjęcia lub nimer telefonu. Oddzwonię. Kombajn jest z 73 roku szerokość robocza 2.10m.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[Claas Compct 25]Jaki silnik Dzisiaj, 03:37
  •  

#2 Share claas26

claas26

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 25 lipiec 2009 - 20:36

[Claas Compct 25]Jaki silnik Ja mam Cometa z 69 roku.Wcześniej miałem benzyniaka 1,6 WV.W tym roku zmieniłem właśnie silnik na 1,6 D od golfa 2 i mam bardzo podobne odczucia co do tego silnika ze za słaby jest na małych obrotach.Dodam że silnik mam w dobrym stanie i w aucie znakomicie dawał sobie rade.

#3 Share daniel1302

daniel1302

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 26 lipiec 2009 - 09:46

[Claas Compct 25]Jaki silnik Witam, dziękuje za odpowiedz. Czy możesz podać numer telefonu w celu skontaktowania się(np na prywatna wiadomosc)? Z góry dziękuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share claas26

claas26

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 28 lipiec 2009 - 20:18

[Claas Compct 25]Jaki silnik A od czego masz chłodnice?? Ja założyłem oryginalną od golfa ale będę wymieniał na jakąś większą bo mi sie strasznie grzeje przy koszeniu.A silnik z merca 2,4 to napewno nie będzie pasował bez przeróbek.A ile takie przeróbki kosztują i wymagają pracy to sie właśnie przekonałem w tym roku podczas zakładania tego 1,6D:)

#5 Share daniel1302

daniel1302

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 02 sierpień 2009 - 12:13

[Claas Compct 25]Jaki silnik Witam, ja mam chłodnice od Star 200 z elektrycznym wentylatorem i tunelem chłodniczym.
By najmniej u mnie na tym silniku na pełnych nie da się pracować ponieważ wszystkie podzespoły ma ją za duże obroty a na małych obrotach niemoże sobie poradzić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share claas26

claas26

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 03 sierpień 2009 - 21:36

[Claas Compct 25]Jaki silnik Ja koszę tak na połowie obrotów mniejwięcej.Wtedy najładniej czyści a gdy się muli to dodaje troche gazu.Nie wiem dokładnie jak przekazany jest napęd z silnika na młockarnie w Compakcie ale jeśli tak jak u mnie to jaką masz średnice tego koła pasowego co jest na silniku??