gosc1

Sposób na zarobienie kasy...

Polecane posty

gosc1    2

Wiadomo że w rolnictwie jak to mówią ''nie ma letko'' (znam poprawna pisownię- lekko). Oglądając dziś teleturniej Familiada wpadłem na pomysł stworzenia 5-osobowej grupy ''AgroFotowicze''. teraz nie trzeba być rodzina,wystarczy grupa o podobnych zainteresowaniach itp. kto się pisze? Przy dobrym szczęściu można wygrać 3x 16000.A wydoicie te krowy, karmicie świnie, sypiecie nawozy na zboża, a tu łatwa kasa :rolleyes::huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziwny jest ten temat, bez obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Śmieszny jesteś. Najpierw dostań się do programu, później pogadamy.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2

Dzięki. Ja tylko daje pomysł, może śmieszny ,ale wg mnie ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

No tak Avendrion nie chcesz uczestniczyć to po co się w ogóle udzielałeś aby pokazać że jesteś mądrzejszy?!

 

 

Żeby się dostać do tego programu to chyba by po pierwsze musiał mieć grupe osób chętnych :(

 

Chętnie bym występił w takim programie no ale może za kilka lat xD


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Najpierw trzeba zainwestować. :) Żeby wystąpić w teleturnieju trzeba najpierw zapłacić. Mój wujek dość dawno temu próbował się dostać albo do Wielkiej Gry, albo do Jeden z 10, już teraz nie pamiętam i wiem, że zrezygnował, bo musiał sporo zapłacić. :(

 

Nie ma nic za darmo.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

tylko a może aż ale jak wygrasz to grasz jeszcze 2 razy w sumie 3 a wygrana nawet 45 tyś ale chyba trzeba być pełnoletnim jakiś moderator musiał by tu zajrzeć albo nawet sam @yacenty i coś w tej sprawie postanowić chętni by się zgłosili np.do niego i później społeczność Agro Foto wybrała by piętkę wspaniałych którzy by nas reprezentowali tak było by chyba najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj