Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuję elektryka do MF 3080

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kaszewskim

kaszewskim

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 17:15

Poszukuję elektryka do MF 3080 Poszukuję elektryka do MF 3080. mam problemy z załączaniem się WOM, przedniego napędu oraz blokady mostów. Potrzebny mi jakiś namiar aby dowiedzieć się co może być nie tak .Może Wy macie jakieś pomysły jak to naprawić. Kupiłem Fergusona 2 dni temu i jeszcze do końca nie potrafię go dobrze obsługiwać. Z góry dziękuję za jakiś kontakt albo ewentualną pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Poszukuję elektryka do MF 3080 Dzisiaj, 03:36
  •  

#2 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 24 lipiec 2009 - 17:29

Poszukuję elektryka do MF 3080 Z jakich regionow Polski??

#3 Share rwolski

rwolski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 20:29

Poszukuję elektryka do MF 3080 sprawdź styki i bezpieczniki

#4 Share kaszewskim

kaszewskim

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 20:58

Poszukuję elektryka do MF 3080 Najlepiej z woj. lubuskiego ale wlkp i zachodnio-pomorskie również wchodzą w gre. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i styki na elektrozaworach. Gdy przełącze wajche na wlączenie WOM kontrolki sie świeca a wałek można obkręcić ręką a gdy jest wyłączony stoi w miejscu i nie da się go ruszyć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kaszewskim

kaszewskim

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 25 lipiec 2009 - 10:23

Poszukuję elektryka do MF 3080 Elektrozawór działa bo jak podłączam na krótko to chodzi, więc elektryka w porządku. A może w skrzyni jest jakaś pompa lub rozdzielacz który załącza wałek. Jak go kupowałem u faceta to wom chodził a od kiedy jest u mnie nie chce sie załączyc. pomocy mam do prasowania 240ha i nie mam czym a pogoda jak sami widzicie.

Może ma ktoś jakikolwiek nr do mechanika który dałby jakąś rade co można ewentualnie naprawic. Bardzo zależy mi na czasie a w okolicy nikt nie potrafi tego zrobić.

#6 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 25 lipiec 2009 - 19:15

Poszukuję elektryka do MF 3080 jezeli chodzi o objawy to nie możesz wyłaczyc przedniego napędu i nie możesz właczyc WOM i blokady czy tak??? Najlepiej napisz do mnie na gg bo byc moze mogę ci pomóc, domyslam sie o co może tu chodzić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share kaszewskim

kaszewskim

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 28 lipiec 2009 - 09:35

Poszukuję elektryka do MF 3080 Problem z Wom rozwiązany i nie była to wina elektryki tylko wałka napedzajacego WOM ponieważ spadł z frezów bo nie było na nim zabezpieczenia. Jak ktoś miałby podobny problem to trzeba odkręcić klapke od wlewu olej(nie sam korek ta cała blache) wziąć latarke i świecić na tryby i powinno być widać gdzie nie zatrybia.

Dzieki za wszystkie sugestie.