Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 6220 SE Proszę o opinie

40 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piental

piental

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 00:06

John Deere 6220 SE Proszę o opinie mam zamiar kupić własnie tego johna bo jest na niego promocja a nie wiem czy to nie jest jakis feler, więc prosze pomóżcie!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 6220 SE Proszę o opinie Dzisiaj, 01:36
  •  

#2 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 05:48

John Deere 6220 SE Proszę o opinie jest promocja czyli za ile teraz można go kupić

#3 Share Slavo

Slavo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 09:36

John Deere 6220 SE Proszę o opinie chyba 144 netto zł

#4 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 17 kwiecień 2007 - 12:58

John Deere 6220 SE Proszę o opinie powiem tak jesli chodzi o serie SE juz to było poruszane na forum...jak masz kupowac serie SE to kup sobie nawet teoretycznie "słabszego" np: 6420 ale w wersji PREMNIUM take jest moje zdanie
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#5 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 13:12

John Deere 6220 SE Proszę o opinie Mam podobne zdanie jak witek. Nie kupiłbym okrojonej czyli SE wersji John Deera. :P
Mam Premiumkę 6320 i jest to o wiele fajniejszy ciągnik od zwykłego: m.in: klima, pneumatyczny fotel, silnik zasilaniem Common Rail, mocniejszy podnośnik, koło 38 cali, skrzynia 24 biegi z 4 półbiegami i kilka drobnych rzeczy. :P

Dlatego na dzień dzisiejszy również kupiłbym Premium :wacko:

#6 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 13:28

John Deere 6220 SE Proszę o opinie Panowie-jeżeli kolega Piental pyta o 6220 SE to zapewne nie pyta bez powodu-co by nie mówić SE jest o wiele tańszy od Premium...-jeżeli dla was 10000 Euro w tą czy tamtą stronę nie stanowi różnicy to ok-ale są też koledzy po fachu nie dysponujący takimi pieniędzmi.Wiem,wiem że ciągnika nie kupuje się na rok-ale często i gęsto są ważniejsze wydatki niż np.pneumatyczne zawieszenie fotela-żeby daleko nie szukać.Pozdrawiam.

#7 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 13:48

John Deere 6220 SE Proszę o opinie a nie myślałeś o jakimś innym ciągniku bo te jelonki są gorzej wyposarzone od Forterry

#8 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 13:56

ale często i gęsto są ważniejsze wydatki niż np.pneumatyczne zawieszenie fotela-żeby daleko nie szukać.

Pneumatyczny fotel kupujesz raczej dla swojego kręgosłupa dlatego warto dopłacić.

a nie myślałeś o jakimś innym ciągniku bo te jelonki są gorzej wyposarzone od Forterry

SE możliwe (co ma Forterra więcej od Jelonka, chyba JD ma 4 półbiegi a Forterra 2), ale co do Premiuma to Forttere nie można porównywać. :wacko:

#9 Share Hvb3000

Hvb3000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 18:37

John Deere 6220 SE Proszę o opinie John Deere jest napewno lepszy, bo cały głównie jest z odlewów. A zetor świeci śrubami.
W zetorze za samą klime trzeba dać 7 tys. zł
Link do wyposażenia Wypas

Co do promcji, to mój wuj powtarza: "Kupujesz w promocji, kupujesz dwa razy"

#10 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 19:28

John Deere 6220 SE Proszę o opinie do czego ma byc używany ten ciągnik???może lepiej 5720???moc podobna ale zawsze gabaryty mniejsze...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 19:45

a nie myślałeś o jakimś innym ciągniku bo te jelonki są gorzej wyposarzone od Forterry

To u góry to nieprawda.Jedyne czym Forterra góruje nad JD to udźwig.Ale czy w czterotonowym ciągniku udźwig rzędu bez mała sześciu ton jest aby wymagany ?

#12 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 19:50

John Deere 6220 SE Proszę o opinie Jedynie Premiumka ma właśnie udźwig jak Forterra :wacko:

#13 Share Lukasz4255

Lukasz4255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, film ,muzyka, technika rolnicza,

Napisany 17 kwiecień 2007 - 20:19

John Deere jest napewno lepszy, bo cały głównie jest z odlewów. A zetor świeci śrubami.

Tak mocniejszy tylko że jak ci się kawałek odlewu urwie to trzeba dokupić całą część a gdy go nie ma to bierzesz nową śrubę i po kłopocie (śruby też mają różną wytrzymałość) pozdro :wacko:

#14 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 20:23

John Deere 6220 SE Proszę o opinie Hehe co ty wogóle porównujesz wytrzymałośc np. pełnej ramy w JD to konstrukcji nośnej Zetora ? Zetor nie ma szans , odlew jest o wiele bardziej wytrzymalszy .

#15 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 20:37

John Deere 6220 SE Proszę o opinie Zetor też jest cholernie wytrzymały-przynajmniej mój stary 7211-czasami sam się dziwię-bo teoretycznie powinien już parę razy pęknąć przy pracy z ładowaczem (odpukać w niemalowane :wacko: ).O jakie odlewy wam chodzi ?

#16 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 20:43

John Deere 6220 SE Proszę o opinie Mi o odlew ramy w JD .

#17 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 20:50

John Deere 6220 SE Proszę o opinie Szczerze mówiąc to nie zastanawiałem się nad technologią wytwarzania owej ramy ale czy aby to odlew jest-raczej wygląda to na coś wytwarzanego metodą walcowania (tylko ciekawe czy na gorąco czy na zimno)-fakt na końcu są tam jakieś odlewy wspawane-a może ktoś na AF się orientuje ?Jutro sprawdzę.
Już sprawdziłem :wacko:-wygląda na wypraskę-ciekawe z jakiej stali.

#18 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 21:37

John Deere 6220 SE Proszę o opinie odpowiedniej :wacko:

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#19 Share mav

mav

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 21:50

John Deere 6220 SE Proszę o opinie JD robione w Niemczech maja ramę z blachy (wcale nie takiej cienkiej), a JD z stanów mają ramy odlewane.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 18 kwiecień 2007 - 17:58

John Deere 6220 SE Proszę o opinie a co do ramy jak ona jest przymocowana? na całej długosci przymocowana jest dio poszczególnych elementów czy na osi w szczycie jak mi się wydaje po jej wyglądzie i wzdłóż silnika?

tak przy okazji kiedys gdzies na Off Topic poruszony został temat 4 cylindrowych ciągników w 4 obrotowych i fakt ze moga byc przełamane. ja uważam patrzac tak na takie zestawy które u mnie smigają ze one maja dodatkowe wzmocnienie antyprzełamaniowe-chodzi mi tu o zamocowanie tora-bo tur jednoczenie pełni rolę dociazenia a rama która jest na ciągniku przymocowana jest przy tylnej osi oraz do silnika-swego rodzaju jest to rama pomoznicza (lkub przynajmniej półrama ale napewno wpływa na wytrzymałość)