Zaloguj się, aby obserwować  
ftl

Jaki kombajn wybrac?

Polecane posty

ftl    17

Witam.Poszukuje kombajnu do max 45 tys i nie wiem za bardzo jaki wybrac. Zastanawiam sie nad Case International 943 lub Massey Ferguson 805 a Wy jakie kombajny polecacie ktore sa malo awaryjne(najlepiej z klima)?Wiem ze claas mercator jest dobry ale niestety nie moge trafic na taki ktory ma kabine i sieczkarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Przeniesione


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ftl    17

to w jakim dziale mam to umiescic?.. do koszenia bedzie ok 12ha + uslugi wiec razem licze ze niecałe 100ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ftl    17

zastanawiam sie nad tym modelem Case International 943 i niedługo jade go obejrzec ale niestety nie wiem jaki on ma przerób i w jakim stopniu jest awaryjny.Sume jaka moglbym wyłożyć to max 45 tys.Bizona nie chce bo wolno sie nim kosi. Do koszenia bedzi ok 12 ha swojego i uslugi wiec ok 100ha wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Ja ci proponuje Case ale Axial-Flowa najlepiej 1420 lub 1440 bo 1460 to by był przy duży.Klime niektóre modele mają pozatym hydrauliczna rura, komputer awarii i są bardzo wydajne i mało awaryjne pozdrawiam.


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ftl    17

Witam.Chcialbym sie dowiedziec czy 39tys za case international 943 to duzo??moze macie inne propozycje kombajnow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

ee to za jakies 45 tys to masz ładnego JD 1055 z klima kabina okragłą dużo lepszy i mniej awaryjny niż Claas Dominator 85 :D


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ftl    17

taki JD to zaczyna sie od 52 tys w gore.. Żniwa za pasem i coraz trudniej cos znalezc. juz brak mi pomyslow co wziac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ftl    17

Witam. Panowie co sadzicie na temat tego kombajnu case international 943? ma go ktos? jesli tak to prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BMC    4

Ja mam juz 5-ty sezon IH 933 to bliźniacza maszyna z 943 i jak dla mnie rewelka, prosta maszyna z łatwym dostępem do wszytkiego (wymiana pasa młocarni 30 min) polecam

Edytowano przez BMC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj