Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakładanie siatki

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share doman57

doman57

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 21 lipiec 2009 - 09:51

Zakładanie siatki Moze mi ktos wytlumaczyc w jaki sposob zamontowac siatke do prasy Krone kr125 bo nie wiem gdzie i ktora strona mam ja wsadzic. Dolaczam zdjecie w linku:
http://img140.images...2022008003k.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakładanie siatki Dzisiaj, 15:35
  •  

#2 Share Mechaniki

Mechaniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 21 lipiec 2009 - 17:05

Zakładanie siatki Wkładasz siatkę zgodnie z rysunkiem na niej, tak żeby jak staniesz z tej strony co jest mechanizm z boku od owijania i siatka jak pokręcisz w przeciwna stronę do ruchu zegarka się rozwijała, a w puszczasz ją za tym mechanizmem od owijania sznurkiem między tą belką a obudową komory, następnie kładziesz się pod spód i przeciągasz siatkę między wałkiem metalowym a gumowy a następnie między łańcuszkami i wypuszczasz ją z 5cm za łańcuszki, jak ją przeciągniesz to rozprowadź ją równo na boki tego wałka.
Jak bardzo nie zrozumiałeś mojego postu to ściągnij sobie instrukcje z tej strony do prasy kronr 130 i tam jest pokazane jak się montuję siatkę tylko że u ciebie nie przepuszcza się jej przez te pierwsze wałki tak jak w instrukcji bo u ciebie nie ma.
http://www.agromix.a...o...0&Itemid=17

#3 Share doman57

doman57

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 21 lipiec 2009 - 18:04

Zakładanie siatki dzieki wielkie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share bamber60

bamber60

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 28 kwiecień 2012 - 16:06

Zakładanie siatki

Wkładasz siatkę zgodnie z rysunkiem na niej, tak żeby jak staniesz z tej strony co jest mechanizm z boku od owijania i siatka jak pokręcisz w przeciwna stronę do ruchu zegarka się rozwijała, a w puszczasz ją za tym mechanizmem od owijania sznurkiem między tą belką a obudową komory, następnie kładziesz się pod spód i przeciągasz siatkę między wałkiem metalowym a gumowy a następnie między łańcuszkami i wypuszczasz ją z 5cm za łańcuszki, jak ją przeciągniesz to rozprowadź ją równo na boki tego wałka.
Jak bardzo nie zrozumiałeś mojego postu to ściągnij sobie instrukcje z tej strony do prasy kronr 130 i tam jest pokazane jak się montuję siatkę tylko że u ciebie nie przepuszcza się jej przez te pierwsze wałki tak jak w instrukcji bo u ciebie nie ma.
http://www.agromix.a...o...0&Itemid=17

czy mozesz mi powiedziec jak matuje sie lancuszki do aparatu owijania siatka przy krone 125[czerwona] z gory dzieki

#5 Share olejnik

olejnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 sierpień 2013 - 14:09

Zakładanie siatki Ja w NH Br nie rozciagam. wkladam w dziób na srodku i sama sie rozprowadzi. szkoda czasu na zabawy w rozciaganie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share julaaa

julaaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 10 listopad 2013 - 19:29

Zakładanie siatki co robić gdy siatka rozchodzi się nierównomiernie?? po końcach nie ma jej