Skocz do zawartości

Zdjęcie

inseminacja czy warto zaczac

19 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafalekpum

rafalekpum

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 20 lipiec 2009 - 18:39

inseminacja czy warto zaczac Witam czy warto zająć się inseminacja krów bo akurat unia może pomoc poprzez różnicowanie działalności oraz żeby do tego dołączyć krycie naturalne żeby unia dala mi na 2 byki mleczny i mięsny charolise plus do tego busa i beczkowóz świadczyć usługi czy możliwe aby unia dala mi na to wszytko pieniądze bo akurat mogę wykorzystać te 100.000zl

proszę o podpowiedzi
witam jesli komus trzeba niech da znać mogę sprzedać produkty ekologiczne lub nawiązać wspołprace na dluzsza i krotsza mete z tym towarem
kupie zaś pola w cenie do 5,500 zł/ha nawet i ugory
szukam inwestora do wykupienia dzialki i zalozenia cpn bar wulkanizacja oplaci sie na tym terenie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
inseminacja czy warto zaczac Dzisiaj, 07:52
  •  

#2 Share DARoROL

DARoROL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Naturalnie rolnictwo i wszystko co jest z nim związane, głównie postęp w hodowli bydła :)

Napisany 20 lipiec 2009 - 20:58

inseminacja czy warto zaczac Witam, ale to Ty kolego chcesz dostać dofinansowanie z UE na zakup tych 2 buhajów ? iii świadczyć nimi usługi w swojej okolicy, czy chcesz skończyć kurs na inseminatora i pracować jako inseminator?

#3 Share rafalekpum

rafalekpum

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 21 lipiec 2009 - 07:50

inseminacja czy warto zaczac I zakup 2 buhajów z centrali z rodowodem plus do tego kurs na inseminatora i świadczenie usług w terenie
Jedno będzie uzupełniać drugie może takie coś byś

Plus jeszcze usługi beczkowozem asenizacyjne
witam jesli komus trzeba niech da znać mogę sprzedać produkty ekologiczne lub nawiązać wspołprace na dluzsza i krotsza mete z tym towarem
szukam inwestora do wykupienia dzialki i zalozenia cpn bar wulkanizacja oplaci sie na tym terenie

#4 Share DARoROL

DARoROL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Naturalnie rolnictwo i wszystko co jest z nim związane, głównie postęp w hodowli bydła :)

Napisany 21 lipiec 2009 - 08:03

inseminacja czy warto zaczac Kurs na inseminatora zawsze się przyda :huh: jeśli w Twojej okolicy nie ma zbyt wielu to będziesz miał co robić :rolleyes:

#5 Share rafalekpum

rafalekpum

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 21 lipiec 2009 - 08:11

inseminacja czy warto zaczac No akurat nie ma zbyt wielu 1 na cala gminę a jest gmin jest 5

#6 Share rafalekpum

rafalekpum

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 02 sierpień 2009 - 12:58

inseminacja czy warto zaczac Proszę o wyrażanie swoich opinii czy do różnicowania dorzucić można również beczkowóz i trolla

#7 Share sylwek20prosto

sylwek20prosto

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:motocykle , rolnictwo itd... ( ';' )

Napisany 15 grudzień 2009 - 23:56

inseminacja czy warto zaczac Siema w mojej okolicy jest 1 inseminator zastanawia mnie gdzie taki kurs inseminatora się robi i na jakich zasadach to jest od ilu lat to można itd..

#8 Share rafalekpum

rafalekpum

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 17:55

inseminacja czy warto zaczac hej najbliżej to będziesz mieć może do Łomży do kondrada lub do shiuzu jakiegoś w okolicy koszt ok 1300 9 dni albo 1700 z ich noclegiem u nich a można od 18 roku życia sam zastanawiam się nad takim kursem dobra rzecz polecam

Edytowany przez andrzej2110, 18 grudzień 2009 - 18:20.
Cytowanie poprzedniego posta

#9 Share gert00

gert00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 20 maj 2010 - 12:02

inseminacja czy warto zaczac Ośrodek Kursów Inseminacyjnych
Szkolenia Inseminatorów
Informacje: Policealne Studium Weterynaryjne
59-220 Legnica ul. Marynarska 31
tel. (76)8664202, (76)7233679
www.studium.legnica.pl
Certyfikat ważny w krajach Unii Europejskiej
najniższe ceny, najwyższa jakoś, zawód w tydzień

#10 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 04 luty 2011 - 13:15

inseminacja czy warto zaczac koledzy jak wygląda taki kurs ile trwa ? bo ja dziś dzwoniłem szkolenie jest w Łomży przez Konrada koszt 1100 zł a z noclegami 1500 zł więc pewnie trwa z tydzień ? egzamin/praktyka/testy ? jak to wygląda
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 04 luty 2011 - 13:52

inseminacja czy warto zaczac Mój brat robił taki kurs w Łukowie organizował go WWS. Trwał od poniedziałku do soboty większość czasu zajmują praktyki. Koszt to 1500zł z noclegiem. Potem musisz kupić jeszcze kontener 2000zł, pistolet inseminacyjny i inne pierdołki za jakieś 300zł. No i nasienie żeby mieć z czym jeździć do klientów.

#12 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Zainteresowania:sport, technika rolnicza, hodowla bydła

Napisany 04 luty 2011 - 19:05

inseminacja czy warto zaczac Dokładnie sam kurs to jeszcze nie koniec kosztów :mellow: Tak jak pisał @damian ten mniejszy kontener kosztuje 2,5tys a większy ok 4tys.
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

#13 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 07 luty 2011 - 15:35

inseminacja czy warto zaczac koszty sprzętu znam chodzi mi o to jak wygląda kurs, rozumiem że jest część teoretyczna oraz praktyczna, jakieś zaliczeni a lub egzamin z tego jest ?
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#14 Share ChudyxD

ChudyxD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 11 maj 2012 - 21:06

inseminacja czy warto zaczac chce odświeżyć ten ciekawy temat moim zdaniem przyda się komuś trochę wiedzy w tym temacie xD

#15 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1349 postów

Napisany 12 maj 2012 - 10:25

inseminacja czy warto zaczac http://www.shiuz.pl/...acji,41,l1.html Ja robiłem u nich w Olecku, tylko w tedy to trwało 2 tygodnie i kończyło się egzaminem teoretycznym i praktycznym.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#16 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 maj 2012 - 11:41

inseminacja czy warto zaczac Ja kurs robiłem w pfhbipm w Jeżewie. ćwiczenia praktyczne były w masarni w kostrach. Były egzaminy ale i tak wszyscy zdali. Trwał prawie dwa tygodnie.

#17 Share miszka1

miszka1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 16 maj 2014 - 11:23

inseminacja czy warto zaczac Witam. Czy ktoś wie gdzie w woj. podlaskim można takie uprawnienia zrobić ?

#18 Share qwedffgdsxdfs

qwedffgdsxdfs

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 16 maj 2014 - 11:33

inseminacja czy warto zaczac ph konrad w okolicy łomży robi

#19 Share miszka1

miszka1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 16 maj 2014 - 11:50

inseminacja czy warto zaczac a orientujesz sie może o czas trwania takiego kursu i jego koszt?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Perakles

Perakles

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 20 maj 2014 - 20:36

inseminacja czy warto zaczac Shiuz z Piatnicy robi na rzeźni w kostrach. Sporo sztuk do cwiczenia. Koszt to 850zł i trwa okolo tydzien

Edytowany przez Perakles, 20 maj 2014 - 20:38.