Skocz do zawartości

Zdjęcie

UFO czyli piktorgamy w zbożu

72 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 20 lipiec 2009 - 17:40

UFO czyli piktorgamy w zbożu :rolleyes: :) Witam mieszkam w powiecie Bydgoskim i co kilka tal na polbliskim polu znajomego pojawiają się dziwne kręgi w zbożu. Dzieje sie to na polu przy drodze krajowej nr. 80 Bydgoszcz-Toruń zaraz za mostem przez Wisłę w miejscowości Strzyżawa. I tego roku pojawiły sie dziwne kręgi(oto foto z piktogramami z lat poprzednich, brat już obiecał, ze zrobi foto i wrzuci na AF tegoroczne Odwiedź moją stronę . Co o tym sądzicie, kto to robi i czy w waszych rejonach tez są takie zjawiska??? :( :huh:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
UFO czyli piktorgamy w zbożu Dzisiaj, 05:37
  •  

#2 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 20 lipiec 2009 - 21:21

UFO czyli piktorgamy w zbożu Gówniarze w nocy se jaja robią z rolnika, takie jest moje zdanie na ten temat , ale ciekawi mnie co na to inni userzy. Bez jaj UFO nie istnieje.
Oglądałem na Discovery jak takie kręgi grupa ludzi robiła, deska , sznurek. Sznurek przymocowany przy końcach deski. Sznurek w ręce, a deskę przyciska stopą i uginamy zboże. :rolleyes:
W programie "Monster Garage" na TVN turbo, grupka zrobiła zejeb.stą maszynę do robienia takich kręgów, ale prowadzący uznał ,że pomysł był do kitu i spalił ja miotaczem ognia , aż przykro było patrzeć jak fajnie odpicowany traktorek płonie.
Wieczny kawaler ;)

#3 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 20 lipiec 2009 - 21:37

UFO czyli piktorgamy w zbożu Zbyt dokładne to jak na ludzi :rolleyes:

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 20 lipiec 2009 - 21:41

UFO czyli piktorgamy w zbożu Ciekawe jak na to właściciel pola, ja bym się wkór... na maxa.
Ciekawe czy za coś takiego można dostać odszkodowanie , mi się wydaje ,że nie ale może się mylę :rolleyes:
Wieczny kawaler ;)

#5 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 20 lipiec 2009 - 21:42

UFO czyli piktorgamy w zbożu No rzeczywiście ciekawe zjawisko :rolleyes: tylko nie wiem komu chciało by sie tak latać po polu :huh:
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#6 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 20 lipiec 2009 - 21:44

UFO czyli piktorgamy w zbożu 'mickas092' popieram Cie za dokładnie jest to zrobione i jak to zrobić przez noc jak moga wiedzieć że to tak wyjdzie. Ale UFO nie istnieje przecież no bez jaj :rolleyes:
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#7 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 20 lipiec 2009 - 21:46

UFO czyli piktorgamy w zbożu Ja nie wierze że jest w stanie to człowiek zrobić, a szczególnie tak dokładnie położyć te zboże. W żadne UFO tez nie wierze, więc co? Żyła wodna czy co.... :rolleyes:
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#8 Share yogi

yogi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 20 lipiec 2009 - 21:47

UFO czyli piktorgamy w zbożu u nas w gminie z 5 lat temu było takie coś to tak tam potem twardo było że zaorac tego nieumieli że raczej deską tego nikt niezrobił.

#9 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 20 lipiec 2009 - 21:50

UFO czyli piktorgamy w zbożu Bo oni używają GPS'a i dlatego tak im dobrze wychodzi :huh:
Wpuszczą John Deer'a z AutoTrack i śmigają :(

A tak poważnie to jak próbowali nagrać w nocy co się dzieje na polu to podobno kamery miały zakłócenia i im się nie udało :rolleyes:

Edit:
http://www.wylatowo.org.pl/

#10 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 20 lipiec 2009 - 21:55

UFO czyli piktorgamy w zbożu A to ciekawe:

Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 20 lipiec 2009 - 21:55

UFO czyli piktorgamy w zbożu 'kris14' dobre to z JD :huh:
Panowie UFO atakuje 2 Rozwel :rolleyes: :(
A tak na serjo ze 3 lata temu w tygodniku zamojskim pisało że koło biłgoraja jakaś gazeta zapłaciła gościowi co ma pole i zrobili mu takie znaki bo nie mieli o czym pisać ale wydało się wszystko.
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#12 Share Artur7

Artur7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 20 lipiec 2009 - 22:07

UFO czyli piktorgamy w zbożu Ja uwazam, ze nie jestesmy sami we wszechswiecie.. i co do istot pozaziemskich uważam ze istnieja... wystarczy pokopać trochew internecie... i można znaleźc w niekórych przyadkach na swiecie niezbite dowody ze to nie zrobił zaden człowiek na komputerze ani na kamerze tylko było to coś dla nas nie znanego...

#13 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 20 lipiec 2009 - 22:10

UFO czyli piktorgamy w zbożu 'Artur7' jak masz coś ciekawego to może mi wyślij na PM . trzeba troche popatrzeć może akurat to prawda.
Zetor Team

#14 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2644 postów

Napisany 21 lipiec 2009 - 08:33

UFO czyli piktorgamy w zbożu Mnie troche dziwi jedno, dlaczego te niby kręgi są tylko w zbożu ? :rolleyes:

#15 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 21 lipiec 2009 - 08:45

:huh: :( Witam mieszkam w powiecie Bydgoskim i co kilka tal na polbliskim polu znajomego pojawiają się dziwne kręgi w zbożu. Dzieje sie to na polu przy drodze krajowej nr. 80 Bydgoszcz-Toruń zaraz za mostem przez Wisłę w miejscowości Strzyżawa. I tego roku pojawiły sie dziwne kręgi(oto foto z piktogramami z lat poprzednich, brat już obiecał, ze zrobi foto i wrzuci na AF tegoroczne Odwiedź moją stronę . Co o tym sądzicie, kto to robi i czy w waszych rejonach tez są takie zjawiska??? :) :)

A pamiętam jak rok temu było w gazecie ze u Was tak się działo, i w tym to samo? :rolleyes:

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#16 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 21 lipiec 2009 - 12:12

UFO czyli piktorgamy w zbożu 'Ursusc385' bo może ufolom brakuje mąki u nich na planecie :( :huh:
A tak serjo to są też w kukurydzy ale czego ich nie ma w burakach albo lnie i trawach :rolleyes:
Zetor Team

#17 Share jd3

jd3

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo motoryzacja

Napisany 21 lipiec 2009 - 14:46

UFO czyli piktorgamy w zbożu Gdzies czytałem ze takie kregi sa idealnie rowne. Podobno tak jak jakby je cyrklem rysował :rolleyes:
Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

#18 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 21 lipiec 2009 - 16:10

UFO czyli piktorgamy w zbożu Jednak bez jaj sami w kosmosie napewno nie jestesmy :rolleyes:

#19 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 21 lipiec 2009 - 17:40

UFO czyli piktorgamy w zbożu Właśnie ja też czytałem że są idealnie symetryczne itp. Poza tym chyba kłosy mają ułożone w specyficzny sposób(już nie pamiętam jak dokładnie to było)i że właśnie mimo tak znacznego kąta pochylenia nie łamie się to zboże, a gdy próbowano je tak pochylić to się łamało...

Mój kuzyn który jest wojskowym w Inowrocławiu był przy tym i mi mówił że według niego człowiek za ch***re tego by nie zrobił....no może gdyby miał kilka ładnych dni i baaaardzo dokładny sprzęt pomiarowy i ekipę....

Ja tam nie mówię że sami jesteśmy we 'wszechświecie' ale też nie mówię że sami nie jesteśmy....sam nie wiem co o tym myśleć :rolleyes: Ciekawi mnie jedno-gdyby się okazało że jednak sami nie jesteśmy, co by przedstawiciele religii(wszystkich po kolei-od chrześcijaństwa, przez judaizm islam itd)na to powiedzieli, bo wg mnie to wtedy szlag by trafił wszystkie religie.... :huh:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 lipiec 2009 - 18:00

Mnie troche dziwi jedno, dlaczego te niby kręgi są tylko w zbożu ? :rolleyes:

Ja widziałem na śniegu i na pustyni. Tylko tych jest bardzo mało i nie są tak popularne i widoczne jak w zbożu.

A co do UFO to Jako macie pewność że w jakieś odległej galaktyce nie ma życia?? Może istnieć i być bardziej rozwinięta od naszej. Dlatego oni do nas mogą dolecieć a my do nich nie. Zbadane jest chyba tylko 5 % wszechświata. Pozostaje 95 % gdzie może być cywilizacja lub w co bardziej bym się skłąniał cywilizacje. Na marsie odkryto przecież pozostałości wody. Być moze X lat temu tam było zycie a na ziemi nie.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png