Skocz do zawartości

Zdjęcie

UFO czyli piktorgamy w zbożu

72 odpowiedzi na ten temat

#41 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2384 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 23 lipiec 2009 - 13:15

@lordhagen-ale przy bierzmowaniu juz masz w pełni kontrolę nad swym umysłem i sam decydujesz czy przystąpić czy nie, czy pozostać przy wierze czy ją porzucić :rolleyes:

Tak , zgadza sie ale zeby wziąsć slub koscielny trzeba miec bierzmowanie :huh:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
UFO czyli piktorgamy w zbożu Dzisiaj, 10:01
  •  

#42 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 741 postów

Napisany 23 lipiec 2009 - 13:20

UFO czyli piktorgamy w zbożu No tak, ale ślub kościelny jest przecież dla wierzących tylko, jak każdy sakrament :rolleyes: Jeśli ktoś nie wierzy a przystępuje do sakramentu to drwi z kościoła, i dla mnie to jest najgorsze sku**ysyństwo jakie może być!! :huh: Nie wierzysz-nie właź do nas z łapami, proste;p Takie jest moje zdanie, tak samo jak to, że ci którzy nie biorą udziału w wyborach nie mają moralnego prawa krytykować władzy :(

#43 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2384 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 23 lipiec 2009 - 13:26

UFO czyli piktorgamy w zbożu Jak nie krytykowac władzy?? Ich wszystkich nalezy wyje**c z tego sejmu od sprzataczek po posłów do prezydenta :rolleyes: Wystarczy poczytac i porownac ile hajsu idzie na premie dla nich a ile na kolonie dla dzieci :(
Ale i to skończy sie za kilka latek dzieki temu ze nasze społeczenstwo bedzie mądzejsze :huh:

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 23 lipiec 2009 - 18:05

UFO czyli piktorgamy w zbożu Nasz e społeczeństwo tak i politycy tez ale co z tego jeśli gdy przyjdzie nowy polityk poparty jak reszta bierze w łapę to i on będzie brał bo nie będzie chciał mieć gorzej i tak cały czas giną pieniądze w naszym kochanym państwie.
A krytykować władze może każdy to raczej złe porównanie bo przecież władza robi dla wszystkich ludzi i tych co nie zagłosowali i tych co zagłosowali a kościół jest dla tych co wyznają religię a ci co nie to nie muszą się słuchać.
Ale powiem wam jedną rzecz otóż tak się chwilę zastanowić to istnienie UFO i Boga jest podobne bo i o tym i o tym słyszeliśmy ale nie widzieliśmy jest coraz więcej dowodów na to,ze oboje istnieją ale nikt ich nie widział. Ktoś napisał,ze jest UFO, w piśmie Świętym pisze,że istnieje bóg ale pewności nie mamy. Każdy zastanawia się czy Bóg istnieje czy UFO istnieje ale nikt chociaż jest wiele dowodów i zaprzeczeń nie jest pewny do istnienia tych dwóch istot. Żeby mnie t7ylko nikt nie zrozumiał źle ja nie porównuję UFO do boga ani na odwrót tylko stwierdzam fakt,że nie jesteśmy pewni ich istnienia.

#45 Share KamileX

KamileX

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:fotografia, motoryzacja

Napisany 23 lipiec 2009 - 18:23

Zbyt dokładne to jak na ludzi :(

Polak potrafi :rolleyes:

U mnie coś takiego było 4 lata temu i 3 lata temu.
Jednak coś tu tajemniczego jest bo te 4 lata temu wjechał kuzyn pana Andrzeja na pole gdzie te kręgi były i mu się auto zjarało wraz z kilkoma hektarami pola, potem jak chciał te kręgi skosić to mu się kombajn popsuł. Ale jak piszą "był to zwykły zbieg okoliczności" :huh:

Zapraszam do lekturki.

http://www.przeglad...._podejscie2.htm

#46 Share krystian94

krystian94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 23 lipiec 2009 - 19:00

UFO czyli piktorgamy w zbożu mówicie że księża są tacy i tacy... a chcieli byście iść za księdza?? Ksiądz ma za swoje zadanie rozgłaszać Słowo Boże , i tak robią. A po 2 nie chcesz to nie wierz
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

#47 Share Tomi1910

Tomi1910

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się Kulturystyką oraz maszynami rolniczymi i wszystkim co się z nimi wiąże ;]

Napisany 23 lipiec 2009 - 20:00

UFO czyli piktorgamy w zbożu Wiecie moim zdanie to zrobili ludzie. Każdy ma inną teorię na ten temat a to zależy od tego czy wierzy w UFO czy nie :rolleyes:
A gdy zobaczyłem fotkę z tych wzorków to naprawdę zwątpiłem, iż to robota ludzi ponieważ stojąc na ziemi nie zrobili by tego tak symetrycznie
a to ze ktoś stał na górce i, ze im mówił jak maja robić jest raczej niemożliwe bo musiał by to robić w dzień przy dobrej widoczności.
Więc po zastanowieniu sam nie wiem co mam o tym sądzić xD :huh:

#48 Share Artur7

Artur7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 23 lipiec 2009 - 20:57

UFO czyli piktorgamy w zbożu wiara jest po to zeby wierzyć w samego siebie, ze się uda ze się wyzdrowieje, ze zarobię troszkę grosza... od nikogo innego nie zalezy co zrobisz ani od boga... tylko wszystko zalezy od samego siebie.... a to ze cie piroun strzeli, ze prąd kopnie ... to albo przypadek albo pech... (ostatnio czytałem na onecie ze grali jakis mecz towarzyski zagranica nadeszła burza zaczeło padać.. i nagle pierd......o w głowe bramkarza piorun strzelił mu w łeb padł i jest w stanie krytycznym, to co powiecie ze Bog se robił jaja i walnąl go w głowe... nie no nie przesadzajmy... a ci co już traktuje religie za poważnie i ksiezy to za pare latek zostanie tym przysłowiowym "mochere," i bedzie dojony z kasy bo bedzie szedł jak zachipnotyzowany do koscioła i 5-10 zł na tace... bo niby dla parafi bo niby dla powodzian, bo niby na kurie... wszystko to jest jest bujda

Nie wiem czemu ale w Polsce tworzy się "klub jednego głosu" jak cos sasiad , wujek kuzyn w rdozinie powie to sie na to przystaje... nie prawda tzreba samemu zbadac sprawe i miec swoje zdanie... potem idzie taki jeden z drugim i głosuje na PIS głosuje na PO a nawet te de.i..e nie maja porzadnego wizerunku osobistego ani sie wysłowić nie moga.. sami analfabeci, nie kumaci i nadodatek jezyka nie znaja,, jada za granice to zamiast cos powiedziec to oni tylko głowami kiwaja jakby cale zycie w branzy hip-hop-owej siedzieli..

POLITYK JEST PO TO BY NAM WCISNĄC ZA WSZELKA CENE TO ŻE "MASZ WYBÓR"!!!!!!!!!!!!!! GÓ>>O WYBORU NIE MASZ ONI I TAK ZROBIA BO NAWET ONI SA KIEROWANI PRZEZ WIELE KORPORACJE I LOBBOWANI BY USTWIC POD SIEBIE USTAWY>>> POLITYK SPRZEDAJE SIE JAK TANIA PROSTYTUTKA>>> były wybory to obiecali ze jak iles ludzi pójdzie na wybory to wubudua nowe place zabaw dla dzieci --- pzreciez to jest do ch..l..y istne przekupstwo...

PO co rozpieprzyli stocznie... po to by 9tys osób wrazie jakies kleski czy kryzysu czy rozróby nie zmobilizowali sie i nie postawili władzy ludziom rządzacym politykom... cos na zasadzie SOLIDARNOSCI... bo sie ludzie pracy zjednoczyli i system obalili... wciskaja kit w zasran...h wiadmosciach ze nasze stocznie miały ogromne długi... gó...o prawda nasze stocznie żadnych długów nie miały mam wuja co pracował w stoczni gdyńskiej i mam informacjie z pierwszej reki...

Ludzie nie pozwólmy na to by dac się omamić... zacznijczie czytać... wiadmosci ... zacznijcie zbierac wszystkie informacje w jedna całosc... nie dajcie sie manipulować... udowodniono naukowo ze telewizor jest skonstruowany tak by działa na człowieka jak hipnotycznie, ze na drugi dzien szedł do sklepu po danonki dla dziecka... by szeł na wybory, by brał kredyt... itd...

po co policja zbroi sie w nowy sprzęt... po co kupuje lawetami nowe samochody dostawcze... bo za pare lat beda rozruby iii i to nie beda huligani czy pseudo kibice tylko my bo nie bedziemy mieli na chleb otd otd... to wsyztsko sie zmieni.. i moze dojsc do tego ze UE pier...ol....nie i ja nawet jestem za tym....

#49 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 23 lipiec 2009 - 21:13

UFO czyli piktorgamy w zbożu a ja myślę że już najwyższy czas zmienić 30 letnie poldki na coś nowszego

#50 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 23 lipiec 2009 - 21:41

UFO czyli piktorgamy w zbożu A ja myślę że Panowie trochę się zapędzacie bo to jest temat o UFO, a nie Bogu, religii czy państwie :rolleyes: Za posty nic nie wnoszące do tematu będą leciały %

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 666 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 06:50

UFO czyli piktorgamy w zbożu eeeAmen :rolleyes:

#52 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 09:54

UFO czyli piktorgamy w zbożu Też prawda odbiegliśmy od tematu mówmy o Ufo a nie o religii, polityce, rządzie i innych, wiadomo politycy robią ustawy pod siebie a wszystko w Polsce prędzej czy później upadnie i Niemcy wykupią za grosze, taki jest nasz rząd,że robi tylko po to aby dostać w łapę a nie dla kraju ale skończmy już z tym i piszmy o UFO.
A w to,ze ludzie nie zrobią tak idealnych kręgów to bym wątpił bo sprzęt jest na wysokim poziomie a człowiek jak się uprze to potrafi. Ja wątpię,ze UFO przylatuje na ziemie, w to,że istnieje to trochę wierzę, no bo po co jest tyle planet skoro tylko na ziemi byśmy,żyli my? Raczej gdzieś na niektórych planetach żyją jakieś istoty.
Obecnie jest wiele urządzeń, jakieś okulary którymi w nocy można widzieć tylko nie wiem jak to dokładnie się nazywa, różne aparaty z lampami na podczerwień, sam mam w aparacie podczerwień do pilota do aparatu ale można jej tez używać do oświetlania w nocy, gdy chcę w nocy zrobić jakieś zdjęcie to po prostu włączam taką funkcję nikt nie widzi,ze robię zdjęcie a ja widzę wszystko.
Wicie, każdy ma swoje zdanie i swoje teorie ale ja mam takie zdanie i raczej go nie zmienię, no chyba,ze będą jakieś naprawdę dobre i prawdziwe dowody na robienie kręgów przez UFO.

#53 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 15:29

UFO czyli piktorgamy w zbożu a ja myślę że te kręgi to robią ludzie za pomocą dobrego sprzętu i to nie w jeden dzień/noc tylko przez dłuższy okres czasu a po co po to żeby zarobić bo napewno można na tym zarobić;p

#54 Share Darek3110

Darek3110

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 22:42

UFO czyli piktorgamy w zbożu Jeszcze o tym Bogu chciałem powiedzieć słówko, mój tata mówi że w coś trzeba wierzyć, bo innaczej człowiek by zwariował, ja tam jestem wierzący bo wierze że Bóg istnieje. A co do ufo to te ślady na zbożu to aż normalnie sam niewiem co mam o tym myśleć :rolleyes:

#55 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 9195 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 25 lipiec 2009 - 11:41

UFO czyli piktorgamy w zbożu Tak sobie myślałem że te ufo to jest jak duchy. Niby są a nikt nie jest w stanie stwierdzić czy istnieje naprawdę.

Rozbawiła mnie wypowiedź @mickas092. Pamiętaj kolego jak się wejdzie miedzy wrony to trzeba krakać jak i one.
A @Artur7 radze przenieść swoje myśli do tematu o teoriach spiskowych.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#56 Share Kamil6920

Kamil6920

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo & Informatyka & Mechanika.

Napisany 25 lipiec 2009 - 13:27

UFO czyli piktorgamy w zbożu To jest jedna wielka bujda. Może są jakieś istoty pozaziemskie ale one na pewno tego nie zrobiły, ponieważ jest to oczywiste, Człowiek zawsze był skory do kasy i jak by nie było to może zrobić dla niej wszystko a takie coś to nie wygniecie w jedną noc, na pewno robi sobie to powoli a dokładnie.

#57 Share Dominik1634

Dominik1634

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 16 sierpień 2009 - 09:52

UFO czyli piktorgamy w zbożu A dlaczego kręgów nie ma w ziemniakach tylko są w zbożu :P ?

#58 Share prolnik

prolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 16 sierpień 2009 - 10:10

UFO czyli piktorgamy w zbożu Za dużo roboty w kartoflach.

#59 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 25 sierpień 2009 - 14:38

UFO czyli piktorgamy w zbożu http://www.pardon.pl...d_odtajnil_akta
Luknijcie na to możę nie do końca wiarygodne ale jak już jesteśmy przy UFO to to się tu nadaje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2776 postów

Napisany 25 sierpień 2009 - 21:49

UFO czyli piktorgamy w zbożu W moim powiecie były też takie kręgi, ludzie widzieli obce obiekty ale oczywiscie, nie udało sie sfotograafować bo bardzo niewyraźne wychodziły. Jak by nie patrzeć, jest sens w tych niewyraźnyxh zdjeciach. Bo obcego obiektu czy ducha nigdy sie nie udało sfotografować. O duchach mozemy sie dowiedzieć od ludzi którzy mieli z nimi kontakt, z kosmitami jeszczen ie mieli. Osobiście ni chcial bym sie spotkać z duchem :D
Mój Wladimirec podbija świat