Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile pali John Deere??

1694 odpowiedzi na ten temat

#1161 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 18:40

Ile pali John Deere?? Krzysiu-a Ty czytaj ze zrozumieniem-Hubert pisał o 5720 a Robert o 6320 !
A po drugie to przecież według testów Agrofarm-http://www.dlg-test....grofarm-430.pdf wypada gorzej od JD 5820-http://www.dlg-test....wrQuad_2004.pdf

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile pali John Deere?? Dzisiaj, 15:04
  •  

#1162 Share Mario81

Mario81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 20:01

Ile pali John Deere?? Panowie proponuje zrobic ustawkę Zetor 11441 kontra JD6320 i obstawiać juz zakłady.Podpinamy pług jaki tam tylko sobie życzycie i klocek pod ,,gaz,,zeby nie przekroczyc 1400obr i ruszamy.Zetor zadusi sie i nie ruszy a jak juz mu sie uda to zniknie w chmurach dymu.Jelen poprostu sobie ruszy jakby nigdy nic.Drugi sprawdzian to podpinamy przyczepy z ładunkiem i jezdzimy na drodze asfaltowej po górzystym terenie tez z obrotami do 1400.Zetor jeszcze nie wjedzie na górke a tylko ja zobaczy zacznie zdychac.Jelen na wzniesieniu sie przydusi ale pójdzie dalej .JD mozna zarzucic że jest paliwożerny ale tylko w lekkich pracach ale gdy ktos stawia wyzszosc tego zetora nad JD to chyba naprawde jest z PISu

#1163 Share Marcin1997

Marcin1997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    Hodowla bydła
    Muzyka
    Siłownia

Napisany 03 marzec 2012 - 20:04

Ile pali John Deere??

akurat tutaj zawsze jest gorące krzeslo i porównywana jest jedna marka która jest zła kontra super reszta świata :)najlepszy test to test we własnym gospodarstwie. poruszył bym tu inny temat ale nie zrobię tego bo kilka osób pobanują. ? Jak ktoś się uprze to brnie w to jak kozioł czy robi to racjonalnie ? swoją drogą ile osób które tu się wypowiada o spalaniu jednej czy drugiej marki posiada obie maszyny i porównywała je sposób nie teroetyczny a praktyczny ? na palcach jednej ręki policzę. Dziwi mnie tylko jedno dlaczego ludzie co mają tą maszynę kupują kolejne tej marki nie mówią nic na temat wysokiego spalania, nie płaczą. Ile ludzi tyle pomysłów - może warto skończyć to teoretyzowanie bo praktyce wygląda to także że wielu kierowców ciągników nie potrafi jeździć ekonomicznie ciągnikiem i wtedy czy ma ciągnik spod znaku nh, zetora czy valtry spalanie robi się wyższe od ciągnika który w testach wypadł najlepiej a całą filozofię szlag trafił.
@krzysiu to że kogoś zbanowali to nie dlatego że trzymał się jakiejś marki tylko za to jak to argumentował a nie argumentował zgodnie z regulaminem lub popełnil inne wykroczenie, na bana trzeba sobie zasłużyć nie ma nic za darmo nawet aby dostac w ryj trzeba sobie zasłużyć.
Swoją drogą brakuje tu wypowiedzi @deer'a :):) :):) :) lol

popieram twoją wypowiedż.. wszystko za mnie powiedziałeś.. ;D

#1164 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 20:12

Ile pali John Deere?? "JD mozna zarzucic że jest paliwożerny ale tylko w lekkich pracach ale gdy ktos stawia wyzszosc tego zetora nad JD to chyba naprawde jest z PISu"

Co wy z tym PIS-em, pranie mózgu czy jak ?Ja na codzień widzę efekty działania PO i NIKT mi nie wmówi że ten cały PIS to coś jeszcze gorszego-macie oczy, uszy i rozum ?-to ich używajcie.
A co do lekkich prac to polecam mój post z przedwczoraj i zdjęcia w galerii-jak pisałem mam też nowe zdjęcia licznika ale boję się je wstawiać :D .

#1165 Share erciak

erciak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:ogólne

Napisany 03 marzec 2012 - 20:44

Ile pali John Deere?? Po przeczytaniu tematu pomyślałem sobie, że zweryfikuje sobie zdanie na temat spalania mego ciągnika, lecz po lekturze kolejnych stron nic tylko udowadnianie "wyższości naszego ja nad nie naszym". Ojciec w 82 roku kupił Zetora 7011 i każdy mówił, że smok. Po 30 latach użytkowania koszty eksploatacji na pewno są niższe niż sąsiadów, którzy pokupowali c-360. Niedawno kupiłem JD 6100, podobnie każdy mówi. Czas zweryfikuje mój zakup, ale jeśli nie bęzie usterek, to na paliwo na pewno zarobi.

nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

#1166 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 20:56

Ile pali John Deere?? Nie lubię uogólniania więc zapytam Cię @erciak-jak w takim razie powinny wyglądac nasze posty żeby nie przypominały "wyższości naszego ja nad nie naszym". ?

#1167 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 21:00

Ile pali John Deere?? Np: " @jaro zgadzam się z tobą w całej rozciągłości masz 100% racje " i myślę że temat nie byłby tak "gorący"
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#1168 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 21:09

Ile pali John Deere?? Akurat zależy mi na tym...ja lubię jak się dyskusja toczy ale na rzeczowe argumenty-a więc testy, zdjęcia, własne pomiary a nie widzimisię i tak powiedział siostry matki brata cioteczny siostrzeniec.
PS,Podpadłem przez Vario wczoraj ?

#1169 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 03 marzec 2012 - 21:20

Ile pali John Deere?? @jaro - co ty gadasz przecież "szwagra żony brat rodzony" to najlepsze źródło wiedzy technicznej - szczególnie po kilku głębszych ;)
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#1170 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 marzec 2012 - 21:24

Ile pali John Deere?? Rzecz logiczna że JD lepiej wypadnie od Zetora wkońcu jak ja kupywałem zetora to zetor mnie wyniusł ponad 100 tyś zł a wtedy Jd kosztował 200 tyś +/- Ale jak na jego cenę to Zetor bardzo dobrze wypada

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1171 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 21:29

Ile pali John Deere?? A mnie wyniósł (wtedy) parę tysięcy drożej od Forterry 8641-ale co to ma do rzeczy ?

#1172 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 21:44

Ile pali John Deere?? A teraz mała ciekawostka JD zaprezentował swoje finalne rozwiązanie dla silników Tier 4 / Euro 4 czyli połączenie systemów EGR+DPF i SCR
http://www.deere.pl/...lture/FT4.page?
http://www.deere.com...inal_tier4.page
Dodany obrazek

Edytowany przez adikpl1, 03 marzec 2012 - 21:52.

#1173 Share erciak

erciak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:ogólne

Napisany 03 marzec 2012 - 21:49

Ile pali John Deere?? @jaro brakuje mi jednej rzeczy w tej całej dyskusji(to do użytkowników JD). Bardzo fajnie wstawiłeś fotki, pokazałeś godziny, ale jakbyś podał ile litrów w tym czasie spaliłeś, to byłoby git. Zatankowany do pełna, po skończonej robocie sprawdzamy ile spalił, takie informacje od użytkowników i nie trzeba podpierać się testami.

#1174 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 03 marzec 2012 - 21:53

Ile pali John Deere?? Niestety kolego to nic nie da. Wiem to z własnego doświadczenia.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#1175 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 21:56

Ile pali John Deere?? Jeden taki kwadracik to około 11 litrów.Proponowałbym jednak Tobie cofnięcie się o parę stron do tyłu i poczytanie o co tu biega i dlaczego te testy itd.-otóż jeden z kolegów (niestety nieobecny :D ) koniecznie starał się udowodnić że "nie masz smoka nad JD".Ja jako że posiadam na podwórku dwie najbardziej paliwożerne marki na świecie (Zetor i JD) poczułem się wywołany do tablicy...

#1176 Share Marcian1234

Marcian1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 22:08

Ile pali John Deere?? co mniej pali JD FENDT MF CZY ZETOR ????

#1177 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 03 marzec 2012 - 22:28

Ile pali John Deere?? Zrobie coś co wg mnie ten temat uspokoi mam nadzieje, a mnie będziecie chcieli nadziać na Pal :D Tak jak temat t25vsC-330 w tym temacie mamy prawie sam OT. Więc zamykam temat ja jakiś czas, aż wam nastroje się uspokoją. Przemka nie ma, OT zostało...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1178 Share karbusd

karbusd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 02 kwiecień 2012 - 18:34

Ile pali John Deere??
  • Mam JD 6230 95km jeździ w transporcie z przyczepą samochodową 7,5 metra, 2 osie. Wozimy od 9 do nawet 15 ton i spalanie przeważnie 10l na mtg. Myślę, że to jest dobry wynik.

#1179 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 kwiecień 2012 - 19:39

Ile pali John Deere?? Czyżby moja prośba do moderatorów została pozytywnie rozpatrzona :)

Co sądzicie na temat tego porównania ??

Edytowany przez Profil usunięty, 02 kwiecień 2012 - 19:39.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1180 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 kwiecień 2012 - 20:11

Ile pali John Deere?? Ja mysle ze idiota operowałe Fendt'em ..... 2030obr/min ....

Dodaj odpowiedź