Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile pali John Deere??

1694 odpowiedzi na ten temat

#1021 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 28 luty 2012 - 21:49

Ile pali John Deere?? Jak ktoś kiedyś napisał-najlepszą formą obrony jest atak.To teraz ja postawię teorię że TD w dwukółce spali 9 l/h a Ty Przemek postaraj sie udowodnić że mówię nieprawdę-moi znajomi tak twierdzą i wszyscy w okolicy też wiedzą ze NH pali najwięcej i cła Polska też wie (a że sie psuje często to i tak przecież każde dziecko wie).NH nie wysyła małych ciągników do testów bo wie że każdy by przegrało :D .Przemuś-pozdrowienia...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile pali John Deere?? Dzisiaj, 11:57
  •  

#1022 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 28 luty 2012 - 21:56

Ile pali John Deere?? hahaha jakoś sobie trzeba poprawić humor jak po kilku latach użytkowania ciągnika człowiek sie dowiaduje ze z kieszeni mu wyparowało kilkadziesiąt tys zł-płać i płacz.ps jaro piszesz o td nie w tym temacie-opanuj sie.

#1023 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 luty 2012 - 22:00

Ile pali John Deere?? @ robertbara Jak kupują najtańszą serie NH to co się dziwią. To jest tak jak z JD że serwisant mówi że Jd serii 5e się sypią bo są tanie.

#1024 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 luty 2012 - 22:07

Ile pali John Deere??

Fendt był tańszy od JD?

Zdziwiony? prawie 100,000 pln w takim samym wyposazeniu :) tak na powaznie trafiłem chyba na okazje.

Kończę dyskuję na temat spalanie bo niektórzy klapki na oczach maja, albo za dużo sąsiadów słuchają.
@JARO skoncz te dyskusje z ... zeby nie nazwac ich imbecylami i idiotami... hmm ? Przemądrzalskimi!!! OOooo!! tak to dobre słowo... nikt mi później nie zarzucie że obzywam kogos :) JARO@ masz swoje lata, wiec nie wdawaj się w płytkie dyskusje z PRZEMADRZALSKIMI

#1025 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 28 luty 2012 - 22:08

Ile pali John Deere?? Przemek-Ty zdaje się ciągle w tym temacie porównywałeś JD do NH-co to za różnica jak ja porównam NH do JD ?-zdaje się że to takie małe ,kiepskie paliwożerne popierdółki ze skrzynią biegów rodem z lat sześćdziesiątych (i to konstrukcja FIAT-a bodajże) z byle jakim podnośnikiem, z awaryjnym sprzęgłem, z malutką kabiną (ale za to głośną )-za to ego co poniektórych właścicieli absolutnie nie przystające do klasy pojazdu :D .

#1026 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 luty 2012 - 22:13

Ile pali John Deere?? @ jaro NH w 2010 roku miał najcichszą kabinę w klasie Seri T7000 AC i T6000 PC/RC. Wszyscy mówią o sprzęgle a jak wy porównujecie serie TD albo jakąś Elite to się nie dziwcie że jest awaryjny cena mówi sama za siebie.

#1027 Share Dziedzio92

Dziedzio92

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 279 postów

Napisany 28 luty 2012 - 22:13

Ile pali John Deere?? jaro nie jeden jd moze zazdroscic tego co ja mam w wyposazeniu , nie mowiac o komforcie jazdy . kabina najcichsza jaka moze byc . dopiero seria 6,7 R dogania go pod wzgledem wyposazenia
Dodany obrazek

#1028 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 28 luty 2012 - 22:16

Ile pali John Deere?? szkoda, że nie idzie to w parze z jakością wykonania i sprawnością skrzyń biegów

Edytowany przez b0gdan, 28 luty 2012 - 22:16.

#1029 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 28 luty 2012 - 22:16

Ile pali John Deere?? Panowie-chyba widzicie że nie mam na myśli obrażania was czy waszych NH-uparłem się z lekka na kol.Przemka i to nie bez powodu-on bowiem uparł się na mnie.
@Hubert-chętnie skończyłbym ale zaczyna mnie to bawić po prostu-jakie jeszcze argumenty zacznie Przemądrzalski wynajdywać-jak zapewne zauważyłeś na chwilę odwróciłem role i postawiłem Przemka w niezręcznej sytuacji-niech się biedak poci nad odpowiedziami :D .
PS.Jak znam życie to może tu ktoś za chwilę napisać że koniec zabawy i sypać procentami :D .

#1030 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 luty 2012 - 22:17

Ile pali John Deere?? To bany polecą tygodniowe :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1031 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 28 luty 2012 - 22:17

Ile pali John Deere??

Ja przy wyborze ciągnika obstawiam tylko 2 marki.

po co Tobie dwie marki jak wystarcza tylko jeden ciągnik ?

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#1032 Share Dziedzio92

Dziedzio92

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 279 postów

Napisany 28 luty 2012 - 22:20

Ile pali John Deere?? bogdan powiedz czy w modelach na przekladni AC cos sie zepsulo . Ciekawi bardzo mnie ten temat .
Dodany obrazek

#1033 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 luty 2012 - 22:24

Ile pali John Deere?? jaro@ skończ dyskusje z .... hmmm zeby nie napisac frajerami... hmm PRZEMADRZALSKIMI tak to dobre słowo :) skoncz dyskusje z przemadrzaslkimi bo przyajde i Ci w morde dam :)

#1034 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 28 luty 2012 - 22:26

Ile pali John Deere?? Kanapkę i kielicha ? :D

#1035 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 luty 2012 - 22:27

Ile pali John Deere?? z kiszonym ogórasem :)

o f*ck... ale to zabrzmiało ::laugh

#1036 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 28 luty 2012 - 22:27

Ile pali John Deere?? @Dziedzio92 Awaryjność NH w każdej klasie ciągników jest najwyższa z marek jakie brały w ankiecie, a skrzynie NH charakteryzują się wyjątkowo dużymi stratami w przekazywaniu mocy na koła.

#1037 Share Dziedzio92

Dziedzio92

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 279 postów

Napisany 28 luty 2012 - 22:32

Ile pali John Deere?? gdyby moj ac mial duze straty w przekazywaniu mocy na kola to bankowo bym nie oral plugiem 13km/h , a z talerzowka nie jezdzil 25km/h. Wiec o czym my tu gadamy
Dodany obrazek

#1038 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 luty 2012 - 22:32

Ile pali John Deere?? Dajmy temu spokój wszystkie marki są najlepsze i nic nie palą. Dziękuje Dobranoc.

#1039 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 28 luty 2012 - 22:42

Ile pali John Deere??

gdyby moj ac mial duze straty w przekazywaniu mocy na kola to bankowo bym nie oral plugiem 13km/h , a z talerzowka nie jezdzil 25km/h. Wiec o czym my tu gadamy

no argument konkretny :lol: a tak w ogóle to gratuluję sprzętu który pracuje z takimi prędkościami ;) może odkręć skibę to osiągniesz 20 km/h z pługiem :lol: :lol: :lol:

Edytowany przez b0gdan, 28 luty 2012 - 22:42.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1040 Share krzysiek87

krzysiek87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja maszyny rolnicze uprawa warzyw

Napisany 28 luty 2012 - 22:44

Ile pali John Deere??

To pewnie w tych nowych Jelonkach jak jest recyrkulacja spalin to kolejne problemy bedą. Ja w passacie 130 konnym 1.9 TDI musiałem EGR odłączyć bo od tego zasiarczonego pieknego paliwka zaczął wariować i mi za dużo spalin kierował z powrotem i samochód dymił i słabo szedł. Po odłączeniu (zaślepieniu) jest spoko, może nawet jest mocniejszy Dodany obrazek

Kolego a jak zaślepiłeś EGR w passacie mam ten sam problem stalezapala sie kontrolka od EGR
Odnośnie JD mój 6930 premium czterozaworowy w obrotówce 5x45 pokazuje spalanie w granicach 20-24 l/godz ale dodam ziemia I-III kl orka na gł 25-30cm

Dodaj odpowiedź