Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile pali John Deere??

1694 odpowiedzi na ten temat

#981 Share gajor24

gajor24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 27 luty 2012 - 21:07

Ile pali John Deere?? to jakie najlepsze obroty sa by jd jak najmniej palił

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile pali John Deere?? Dzisiaj, 02:16
  •  

#982 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 luty 2012 - 21:25

Ile pali John Deere??

jaro co to ma do tematu? chcesz znów dostać % ? daj sobie już spokój przecież wiadomo nie od dziś że nie masz racji i znów prowokujesz. ps jeśli ktoś zainteresowany zakupem JD ale waha sie bo nie wie ile pali to pisać na PW chętnie dam namiary na użytkowników nawet kilku możecie zadzwonić i poprosić o opinie- służe pomocą koledzy.

Hahahah.... dobry kabareciarz jestes ::laugh

Jestem uzytkownikiem trzech (3) JD oraz dwóch (2) Fendtów i naprawdę rożnicy w spalaniu nie widzę....

Pozatym jak ktoś z tak dziwną historią homo jak Twoja moze być wiarygodny?

#983 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 28 luty 2012 - 10:38

Ile pali John Deere?? no właśnie jak to mierzą tą moc w JD seri R jadą kolejno FENDT 308CI, JD 5100R, Fendt 309CI mają zapięte 3 takie same przyczepy ładunek taki sam kukurydzy 309CI ma 6000mth JD 800mth, i pod górkę JD zupełnie nie umie sobie poradzić słabnie a Fendt jedzie do przodu niestety piszą 108KM a nawet Fendt 308CI jest od niego mocniejszy porostu piszę wam kawę na ławę z doświadczenia zapraszam co troche na pokaz ile palą jest nas u mnie dużo stanie 5100R 6 sztuk żeby nie było że ta jedna niedorobiona postawimy Fendt i DF proste 3 te same przyczepy różni kierowcy ta sama dniówka tyle samo kursów Fendt 58litrów, DF 64litry, JD 78litrów na innych dniówkach zawsze więceje palił JD zdecydowanie a jeździł jak po sznurku nic szybciej ludzie litości w 3m talerzówce gdzie Fendt palił 10litrów na godzinę to JD w 14 się nie zamykał w Agromechanice zapieli 4x40 spalanie w pługu przekraczało 16litrów na godzinę każdy opis Polskich gazet odnośnie 5R dobry silnik średnie osiągi bardzo duże spalanie paliwa jak Fendt ma zapasy momentu i wszystkie parametry okolo 50% 40% NH tez ładnie a JD 30% ludzie nie taki on zaś mocny niech jest jaki chce nawet niech jest najlepszy na świecie JD tylko skoro pali więcej niż każdy inny traktor to trzeba GŁOŚNO TO PODKREŚLAĆ drogi jest ON ja nie wiem jak serie 7 czy 8 ale seria 5 to tragedia a seria 6 typowo wiem jak jest z 6230 i 6430 to u mnie użytkownicy starają się ich nie używać wolą jeździć innymi które mają może są biedniejsi niż ludzie na AF ale patrząc po większości fotek to nie każdy co tutaj ma JD ma się czym pochwalić....

#984 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 28 luty 2012 - 10:56

Ile pali John Deere?? Krzysiu jeżeli jest tak słaby i dużo pali to po co Twoi sąsiedzi je kupują ?-przecież widzą te wady a sam piszesz że jest ich sześć.Masz tych sąsiadów wszystkich takich głupich ? :D

#985 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 28 luty 2012 - 11:32

Ile pali John Deere?? poprostu wielu ludzi czyta Niemieckie testy i opinie na forum i wielu sie tym pokierowało i teraz wszystko wychodzi jak jest naprawde i to cała filozofia-moja opinia nie jest odosobniona więc mnie nie krytykujcie bo wiem co pisze.

#986 Share bushmaster

bushmaster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:to co robie

Napisany 28 luty 2012 - 12:02

Ile pali John Deere??

poprostu wielu ludzi czyta Niemieckie testy i opinie na forum i wielu sie tym pokierowało

Niemcy kłamią? aby Polakom nazłość zrobić?
Paliwo mają za darmo czy jak? :D
koszt maszyn na pokazie w gospodarstwie - potrzebna info
na PW lub w moim temacie " Koszt maszyny na pokazie" dział ceny maszyn

#987 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 28 luty 2012 - 12:04

Ile pali John Deere?? a może ktoś by chciał sprzedać takiego JD w dobrej cenie, bo po co ma stać

#988 Share daniel10

daniel10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 28 luty 2012 - 12:04

Ile pali John Deere?? Bardzo chętnie kupię tego FENDTA co na dniówkę pali 58 litrów :D

#989 Share gajor24

gajor24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 28 luty 2012 - 12:07

Ile pali John Deere?? a ja kupiłem 5100R i teraz mnie zdołowaliście

#990 Share bushmaster

bushmaster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:to co robie

Napisany 28 luty 2012 - 12:24

Ile pali John Deere?? mogę zagadać z szefem to może by odkupił i 5820 poszedł do żyda :D
koszt maszyn na pokazie w gospodarstwie - potrzebna info
na PW lub w moim temacie " Koszt maszyny na pokazie" dział ceny maszyn

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#991 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 28 luty 2012 - 13:00

Ile pali John Deere?? Gajor nie martw się czytałem, że do jd dają cysternę paliwa w promocji. Nawet temat na af o tym był.

#992 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 28 luty 2012 - 13:07

Ile pali John Deere?? w pierwszym dniu po upływie czasu jaki wymaga ARiMR Jarku będą do sprzedania to na dziś jeszcze 4lata poczekaj a 5latki będą na bank do sprzedania tylko 5000-8000mth będzie na nich. Top Agrar 09/2004r JD 5820 zakres stałej mocy 17% wzrost momentu obrotowego 34%, 304g/kwh, Fendt308ci z stalej mocy 28%, wzrost momentu obr 62%, 272g/kwh, Agroplus zakres stałej mocy 33%, wzrost momentu 50% 279g/kwh, MF 5445 zakrees stałej mocy 31% wzrost momentu 50% 290g/kwh. Moce na zaczepie JD 52KW, Fendt 60,05KW, DF 58,9KW o 14g wyższe spalanie JD od DF od Fendta o 40% WIĘKSZE ZUŻYCIE ON przy pełnej mocy na zaczepie czyli NA KOŁACH. JD najlepszy najładniejszy wygodny, 5%wyższe niż reszta średnio zużycie paliwa nie osiąga dobrych wyników mocy mógłby być oszczędniejszy DLG TEST co dziennie będe wpisywał nowe notki z testów DLG Polskich i Niemieckich już pojutrze wyniki z Agromechaniki zapraszam

#993 Share warzywkopl

warzywkopl

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 28 luty 2012 - 13:36

Ile pali John Deere??

5latki będą na bank do sprzedania tylko 5000-8000mth

ta w ciągu roku będą robić grobo ponad 1 tyś h i tyle palą :D

na zaczepie czyli NA KOŁACH

od kiedy DLG prowadzi pomiar na kołach? wstaw link albo skan tego testu
A tak swoją drogą to dowiedziałem się, że Fendt powinien spalić mniej od JD :wacko: jakoś u siebie nie mogę tego zauważyć aby 5820 był bardziej paliwożerny i o mniej elastycznym silniku niż Fendt 309Ci, ale co Ja właściciel oby tych pojazdów mogę na ten temat wiedzieć ;) Na WOM w glebogryzarce jeleń bije fendta na łeb na szyję nie dość że mniej zje to jeszcze silnik się nie dusi jak pod górę zaczyna się wdrapywać
DLG Niemcy-mało pali Fendt i DF
Nebraska USA mało pali na kołach JD
DLG Niemcy raptem jd zaczyna dużo palić na kołach
cuda

#994 Share ralf

ralf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 28 luty 2012 - 15:18

Ile pali John Deere?? wczesniej jak wchodziły spo i prowy pisali ze zetor to smok tyle pali ze szok pozniej jak ludzie kupil okazało sie ze spalaniem to bajki, teraz wkroczyli kolejni bajkopisaze inne pokolenie którym jakis kolega w gimnazjum bajek naopowiadał,internet kazdy ma i tak pisza i pisza co im przyjdzie do główki jak on to potwierdzaja spalanie ciagników które widzieli tylko na zdjeciach lub wujka kolega który ma sasiada w innym województwie powiedział ....... itd

#995 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 luty 2012 - 15:25

Ile pali John Deere?? Powiem z drugiej strony. Kto miał do czynienia z roznymi markami ciagników, przykładowo Same, Lambo, NH, Case lub inne ciagnikopodobne po czym kupił JD to zapewniam że nigdy nie wróci do czegos innego. Jak raz kupisz JD to na 95% kolejnym ciagnikiem będzie JD.

#996 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 28 luty 2012 - 15:29

Ile pali John Deere?? Hubert, nie którzy tez się bronią rękami i nogami od tej marki. :D I nigdy jej nie kupią. :P

#997 Share bocian13

bocian13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów
  • Zainteresowania:technika historia

Napisany 28 luty 2012 - 15:42

Ile pali John Deere?? napisałem około, doklanie nie mierzyłem spojrzalem tylko na wskaźnik a potem orka.. a to ile powinna palic 5100r w ładowaczu??
nawet nie spojrzalem jak się temat rozwinął na temat tych "moich 7 litrów' .. jak będę miał sposobność to zmierzę dokładniej powiem tak nie żałuję że go kupiłem ciągnik uniwersalny i komfortowy i cichrzy od mojej mazdy 6:) a tak na marginesie pracowałem wcześniej w lesie '60' teraz R to przez cały dzień zrywki i załadunku spalanie (w stosunku do wykonanej pracy)ma mniejsze a wydajność i komfort większy

Edytowany przez bocian13, 28 luty 2012 - 16:04.

#998 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 luty 2012 - 15:43

Ile pali John Deere?? Jak kupią to zmienią zdanie.

#999 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 28 luty 2012 - 16:13

Ile pali John Deere?? Widzicie jesteście poprostu bez argumentów pisze kawa na ławę chcesz jeden drugi trzeci to pod rząd ciągniki ustawię i fotki narobię ludzie mamy jeździmy deler Chempest Racibórz mówił że mało pali kupili 6 szt 5100r narzekają serwisant na serwisie mówi że wiadome że JD dużo pali i tego nikt nie zmieni deler wcisł im dziada pozbędą się go jak tylko będą mogli robią 1000-1200mth rocznie Fendt jak mają JD to też ten 1000-1200mth zrobią drogo by było kupić 2 Fendta a tego dziada do gararzu na pięć lat jest przepaść od Fendta i innych marek z spalaniem paliwa do DZIADA pod względem paliwa nie mówił mi tego wujek ciotka tylko tak jest żeby to jedna sztuka była to bym powiedział że trafił się strup JD co pali 30% więcej niż inne ale wszystkie tak mają u mnie prócz Pana Der20 nik kto kupił JD nie kupi go więcej nigdy a od Pana Der20 to właściciel mówi po całej okolicy że też nie kupi bo to bardzo paliwożerne ciągniki nie wiem kto na AF jest zalogowany ale właściciel mówi prosto że smok na ON

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1000 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 28 luty 2012 - 16:20

Ile pali John Deere?? hubert ty chyba miałeś pierwszego JD a póżniej kupiłeś fenda więc jak to z tobą jest? zaprzeczasz sam sobie.

Dodaj odpowiedź