Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile pali John Deere??

1694 odpowiedzi na ten temat

#941 Share gajor24

gajor24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 26 luty 2012 - 20:10

Ile pali John Deere?? a jakie macie jd??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile pali John Deere?? Dzisiaj, 23:50
  •  

#942 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 26 luty 2012 - 20:19

Ile pali John Deere??

jakkatowaliśmy 6630P to chwilowe spalanie było nawet TRZY cyfrowe

A w serii 8030 nawet 4 cyfrowe. Tutaj to pojechałeś :lol:

@Przemek321 Twoje wypowiedzi są tyle samo warte jak Twoja orka, raptem 15 cm i cieszysz się że Ci mało pali, kogo oszukujesz? Zasadź mu 25 cm i zobaczymy jak stanie w miejscu.
http://www.agrofoto....holland-td5050/

#943 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 26 luty 2012 - 22:08

Ile pali John Deere??

A w serii 8030 nawet 4 cyfrowe. Tutaj to pojechałeś :lol:

@Przemek321 Twoje wypowiedzi są tyle samo warte jak Twoja orka, raptem 15 cm i cieszysz się że Ci mało pali, kogo oszukujesz? Zasadź mu 25 cm i zobaczymy jak stanie w miejscu.
http://www.agrofoto....holland-td5050/

Cyba coś lekko przesadzacie,seria 7xxx maksymalnie pokazuje niecałe 50l :huh:
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#944 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 27 luty 2012 - 04:30

Ile pali John Deere?? robert zapewniam cię że przy 25 cm nawet twój JD by stanął w miejscu z tym pługiem-nie znasz struktury moich gleb to sie nie wypowiadaj bo przy orce na 25 cm to by mi nic przez 5 lat tam nie urosło a rozbicie i wyrównanie pola po takiej orce pochłoniło by jeszcze więcej paliwa niż sama orka a poza tym to zamiast mi przygadywać to zajmij sie porządkiem w tym temacie bo kilka osób mi ubliża i żaden moderator nie reaguje co jest grane? oni mogą czy co?

Edytowany przez milanreal1, 27 luty 2012 - 14:28.
orty

#945 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 27 luty 2012 - 08:14

Ile pali John Deere?? czy ta orka (na twoim zdjęciu) to te słynne 25 cm?

#946 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 27 luty 2012 - 08:22

Ile pali John Deere?? Jak chcesz to zaraz zajmę się porządkiem w tym temacie, w swoim poście masz min. 3 podstawowe błędy ortograficzne za co dostaniesz kolejne ostrzeżenie.

#947 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 27 luty 2012 - 08:44

Ile pali John Deere??

czy ta orka (na twoim zdjęciu) to te słynne 25 cm?

Wiesz @b0gdan-co kraj to obyczaj-może tam u nich mają swoją walutę i jednostki miar własnego chowu ? :D

#948 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 luty 2012 - 09:27

Ile pali John Deere?? PRZEMEK321 proszę Cię nie karz użytkowników deerów ich już życie pokarało tak beznadziejnymi traktorami które palą jak smoki, chłopcze chyba nie chcesz mieć na sumieniu użytkowników john deerów którzy po przeczytaniu Twoich zacnych, poruszających sedno sprawy i klocka w d*pie ( ze śmiechu) postów dojdą do wniosku że jedynym wyjściem z tej patowej sytuacji jest harakiri zużytym lemieszem od pługa albo powieszenie się na sznurku od ciuka ( kostka siana) w oborze (dziś pisze ten post tylko dlatego że moja prasa ma supłacze zużyte i węzełek nie wytrzymał) - jeżeli ich Ci nie żal pomyśl o ich żonach i dzieciach. Proponuje rzeczowe podejście do sprawy " mój pali tyle i tyle i kropka", nie nazywaj czegoś złym albo gorszym bo to do niczego nie prowadzi przerobiłem na swojej skórze w temacie o farmerze- i nikt nie miał racji oprócz @Bobek.
nie narzekaj na moderatorów bo ja przez kilka lat staram się o ostrzeżenia, urlop a nikt dać nie chce.
pozdrawiam SOKOL

Edytowany przez SOKOL, 27 luty 2012 - 09:38.

#949 Share bushmaster

bushmaster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:to co robie

Napisany 27 luty 2012 - 09:35

Ile pali John Deere??

zapewniam cię że przy 25 cm nawet twój JD by stanoł w miejscu z tym pługiem-nie znasz struktury moich gleb to sie nie wypowiadaj bo przy orce na 25 cm to by mi nic przez 5 lat tam nie urosło

chyba "stanoł" pośmiać się z twoich wywodów, ziemia na zdjęciu lux malina, pięknie się rozsypuje, żadnych wyskibień, jakbyśmy taką w robocie mieli :rolleyes: przecież i tak wymywanie składników następuje i w warstwie podpłużnej jest ich wystarczająco dużo aby rosło( przynajmniej nasz agronom tak twierdzi) no chyba że chodzi ci o tą "holenderską orkę" na 60 pare cm :D
tekst typu :to by mi nic przez 5 lat tam nie urosło" to ostatnio pod sklepem od żulików słyszałem gdy po drugie śniadanie wstąpiłem, a było to w czasach gdy szef na bezpłużną przechodził ^^

na sznurku od ciuka

że tak zapytam co to jest ciuk? bo Ja z miasta i fachowego nazewnictwa nie znam :ph34r:
koszt maszyn na pokazie w gospodarstwie - potrzebna info
na PW lub w moim temacie " Koszt maszyny na pokazie" dział ceny maszyn

#950 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 27 luty 2012 - 09:39

Ile pali John Deere?? mała kostka po malej prasie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#951 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 27 luty 2012 - 10:01

Ile pali John Deere?? robert zajmni sie też słowami których używać nie wolno a użyli ich JARO i HUBRET czy ich nie widzisz a moje błędy zobaczyłeś? co do samej orki ze zdjęcia to była to orka na usłudze i jak sam właściciel powiedział byle było przewrócone zresztą na innych fotach z tego dnia widać jakie pole zapuszczone jest.

#952 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 27 luty 2012 - 10:04

Ile pali John Deere?? Hmm-a jakie to słowa-mógłbyś zacytować ?Z chęcią dowiemy się jakie to słowa są niedozwolone.

#953 Share bushmaster

bushmaster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:to co robie

Napisany 27 luty 2012 - 10:07

Ile pali John Deere??

co do samej orki ze zdjęcia to była to orka na usłudze i jak sam właściciel powiedział byle było przewrócone

tak tak ci to ciśnienie jakieś nie takie nie wiadomo jak się ubrać.... ;)
koszt maszyn na pokazie w gospodarstwie - potrzebna info
na PW lub w moim temacie " Koszt maszyny na pokazie" dział ceny maszyn

#954 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 27 luty 2012 - 11:16

Ile pali John Deere?? jaro jesteś taki rozgarnięty na wszystkim sie znasz o czym chyba? świadczy ilość postów na AF więc przeczytaj swoje i huberta wypowiedzi i sie dowiesz bo ja za mniej obrażliwe wypowiedzi wyleciałem na miesiąc więc czemu ty i hubert macie nie odpocząć? co do samego tematu to sprawdz w końcu ile pali ten twój JD pochwal sie i zakończmy tą nie miłą rozmowe.i nie oskarżajcie mnie że obrażam JD za całokształt bo to dobry traktor ale pali więcej -przepraszam najwięcej ze wszystkich i tylko o to chodzi.

#955 Share ralf

ralf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 27 luty 2012 - 11:22

Ile pali John Deere?? Ten temat chyba zszedł z toru i to znacznie, moje zdanie jest takie niech ten NH spali sobie te 2L mniej w porównaniu do JD podobnej mocy (wg. producenta NH oczywiscie ;))ja z checia bede patrzył jak "puchnie" pod górke, w żeczywistosci gdy ciagnik spada z obrotów spali zdecydowanie wiecej ale każdy ma swoje zdanie.
PS: Moderator powinien dawno zaprowadzic tu porządek

#956 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 27 luty 2012 - 11:56

Ile pali John Deere?? ale gdyby nie lekki offtop to temat byłby nudny ;)

#957 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 27 luty 2012 - 14:27

Ile pali John Deere?? Ale teraz już zachęcam żeby jednak wyluzować i wrócić do tematu bez wyzwisk i bez prowokacji(szczególnie mówię do @przemek321, radze uważać bo sporo tych % Ci się uzbierało). % dostali Ci którzy byli szczególnie wrażliwi na prowokacje.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#958 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 luty 2012 - 15:55

Ile pali John Deere??

jaro jesteś taki rozgarnięty na wszystkim sie znasz o czym chyba? świadczy ilość postów na AF więc przeczytaj swoje i huberta wypowiedzi i sie dowiesz bo ja za mniej obrażliwe wypowiedzi wyleciałem na miesiąc więc czemu ty i hubert macie nie odpocząć? co do samego tematu to sprawdz w końcu ile pali ten twój JD pochwal sie i zakończmy tą nie miłą rozmowe.i nie oskarżajcie mnie że obrażam JD za całokształt bo to dobry traktor ale pali więcej -przepraszam najwięcej ze wszystkich i tylko o to chodzi.

no i sam widzisz? jak tutaj pozostawic Twoje komentarze bez komentarza skoro twierdzisz ze JD pali wiecej niz konkurencja. Wszstkie testy przeprowadzane w rzetelnych i sprawdzonych instytucjach niemieckich (co koledzy wczesniej pokazywali i udowadniali) pokazują ze jest inaczej i że to właśnie JD jest najoszczedniejszym ciagnikiem wzgledem wykonania pracy na polu.

#959 Share Marcin1997

Marcin1997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    Hodowla bydła
    Muzyka
    Siłownia

Napisany 27 luty 2012 - 16:30

Ile pali John Deere?? a ja słyszałem że ktoś tam mówił że mu jd dużo pali... ile jest postów takiego typu?? takie pytania typu ile pali..? to są do jego użytkowników.. i najlepiej będzie jak to oni się bd wypowiadac... a inni komentować <jak coś> a nie się upirają że oni duzo palą <najwięcej ze wszystkich..

Edytowany przez Marcin1997, 27 luty 2012 - 16:36.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#960 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 27 luty 2012 - 17:49

Ile pali John Deere?? A ja bym na miejscu @milanreala poszukał owych wyzwisk którymi to @jaro poczęstował kol.Przemka a które to wyzwiska (jak je @milanreal nazwał) byłyby kompletnie bezzasadne.
Rozumiem iż zdaniem kol.milanreala obrona konieczna to obrona bezzasadna ?Czy też kol.milanreal załatwia że tak powiem "przy okazji" prywatne porachunki ?Czy kol.milanreal chciałby publicznie naświetlić to postępowanie czy ugiął się pod presją wywodów kol.przemka ?

:palant" to wyzwisko, każdy dostał %

Edytowany przez milanreal1, 27 luty 2012 - 18:11.

Dodaj odpowiedź