Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile pali John Deere??

1694 odpowiedzi na ten temat

#921 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 luty 2012 - 12:36

Ile pali John Deere??

wiecie co to wy jesteście beznadziejni bo cały czas mnie o coś oskarżacie ale w żaden sposób nie potraficie mi udowodnić ze kłamie-jaro sprawdz wkońcu ile pali ten twoj JD i bedzie po sprawie a cały czas sie migasz tylko -dlaczego? wiesz co myślę ze gdybyś to ty miał racie to już dawno byś to zrobił ale wiesz że twój JD może tylko pomarzyć o dobrym wyniku i tyle. a ty hubert jesteś taki mądry i już tyle razy próbowałeś mnie zniszczyć swoimi pytaniami i co? nawet w jednym z tematów zadałeś według ciebie tak podchwytliwe pytanie które miało pokazać ze kłamca ze mnie i co ? odpowiedziałem uszka ci opadły i zaczołeś mi ubliżać i cały czas to robicie i tylko mnie dziwi gdzie jest moderator bo ja tylko grzecznie wam odpowiadam a wy żucie wyzwiskami-TO JEST WASZ POZIOM TAK? ŻAL.

A oto próbka twórczości pokrzywdzonej mentalnie dżewicy :D -"wiesz jaro nawet gdyby wszyscy użytkownicy rozczarowani spalaniem JD nasrali ci na łeb to ty i tak byś tkwił w przekonaniu ze pali mało ale wiesz może ci sie nie dziwie bo ze wszystkich pojazdów silnikowych które posiadasz to może jest najoszczędniejszy ale twoja sprawa ja ci paliwa nie kupuje więc rób jak chcesz tylko nie wprowadzaj ludzi na forum w błąd"-kto tu komu ubliża ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile pali John Deere?? Dzisiaj, 08:11
  •  

#922 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 26 luty 2012 - 12:45

Ile pali John Deere?? ja zostałem za to ukarany a ty? a hubert? czyli tak jak myślałem są równi i równiejsi . możecie być z tego dumni.

#923 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 luty 2012 - 12:50

Ile pali John Deere?? A za co niby miałbym być ukarany ?-za to że zareagowałem na inwektywy ???To co-ktoś ma na mnie lać a ja mam się uśmiechać i mówić że deszcz pada ?

#924 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 26 luty 2012 - 13:22

Ile pali John Deere?? pewnych sformułowań na forum nie wolno używać bo regulamin jednakowo dotyczy tak i mnie jak i ciebie więc powinieneś zostać ukarany i czekam kiedy to sie stanie .ps używaj argumentów a nie wyzwisk -skąd ja to znam? ale porażka.

#925 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 luty 2012 - 13:44

Ile pali John Deere?? "używaj argumentów a nie wyzwisk -skąd ja to znam?"-stąd zapewne że zamiast tych pierwszych wolisz używać tych drugich...Co do argumentów to poproszę-jakiś test Twojego NH, wykres z hamowni a nie slogan z reklamy typu "optymalne zużycie paliwa 219 g/kwh"-co to znaczy optymalne ?

#926 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 26 luty 2012 - 13:47

Ile pali John Deere?? optymalne, to takie o którym marzy producent ciągnika i chce, aby te marzenia udzieliły się właścicielom NH :lol:

#927 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 luty 2012 - 13:52

Ile pali John Deere?? Optymalne czyli w punkcie największej sprawności. Producent zapewne nie podaje położenie tego punktu, tak samo jak i charakterystyki silnika.

#928 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 26 luty 2012 - 15:15

Ile pali John Deere??

Zauważ, że nawet @farmermf, któremu też inna marka się podoba (wcale mu tego nie bronię) nie zachowuje się jak ty, tylko po prostu rozmawia jak z każdym innym, więc o czym my mamy z tobą rozmawiać?
@farmermf- nh będziesz chipował? ^^

Daniel lamborghini idzie pod ,,nóż''. ^^NH i tak jes silne, po co mu zwiększać. Ja nie wiem czy jd tak dużo palą, a jedynie niekiedy podsycam tylko ogień pod ogniskiem by nie zgasło. :D :D

Edytowany przez farmermf, 26 luty 2012 - 15:16.

#929 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6738 postów

Napisany 26 luty 2012 - 15:33

Ile pali John Deere?? Tak tak, wiem :P Taki cichy podpalacz z ciebie :lol:
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#930 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 26 luty 2012 - 15:58

Ile pali John Deere?? http://www.agrofoto....ohn-deere-6800/ to dowód że dużo palą :D cały czas podłączony do kroplówki :D farmerf ile taka przyjemność? co to za firma?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#931 Share bushmaster

bushmaster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:to co robie

Napisany 26 luty 2012 - 16:25

Ile pali John Deere??

tak myślalem jaro ze to napiszesz-wiesz ja wiem ile spala na wysokich obrotach ale może gdyby sie pochwalił użytkownik

A Ja mu wierzę, bo w naszym firmowym 5820 8l/h na P nie mogłem wczoraj przekroczyć, a krasnal ma już 9,5 tyś godzin przerobione i obsługuje go 4 chłopa, fakt chłopaki o niego dbają, ale zawsze jak jeden właściciel użytkuje to użytkowanie jest dłuższe i o większej bezawaryjności. W sumie wszyscy wiedzieli, że ty tak napiszesz
koszt maszyn na pokazie w gospodarstwie - potrzebna info
na PW lub w moim temacie " Koszt maszyny na pokazie" dział ceny maszyn

#932 Share Artur96

Artur96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 26 luty 2012 - 17:40

Ile pali John Deere?? Siema chłopaki.
Byłem ostatnio u znajomego i ma jelonka(nie pamiętam modelu coś ok 80km)I mówił ze jak go kupili to był smok zdecydowali się na jakieś przestawienie pompy paliwowej w serwisie chcieli 3tyśie ale jakiś znajomy zrobił im za 200zł.I mówił ze po tym przestawieni dawki mocy ma wystarczająco pali mało.i jest bardzo dobrze.Mówił ze teraz w sianiu qq sala mu ok.5-6L.I proszę mi tu nie mówić ze to nie możliwe.
A więc ja wieżę Jaro
pozdro

#933 Share gajor24

gajor24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 26 luty 2012 - 17:52

Ile pali John Deere?? a da sie 5r tak ustawic i jak wtedy chodzi silnik i jak z moca

#934 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 26 luty 2012 - 19:00

Ile pali John Deere?? Ciekawe czy przez te regulacje za 200 zł z czasem dziurki w tłokach sie nie porobią? Ja tam bym domorosłym regulatorom bez sprzętu pomiarowegi i wiedzy nie wierzył. Gajor po co tą erkę przestawiać przecież one mało palą. Na gwarancji to tylko serwis może.

#935 Share soko74

soko74

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 26 luty 2012 - 19:06

Ile pali John Deere?? jeleń tak jak inne marki,spali tyle ile mu się wleje i nie ani deka więcej :)

#936 Share gajor24

gajor24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 26 luty 2012 - 19:23

Ile pali John Deere?? hubertus a skad wiesz ze rki mało pala?? ja tu czytam i kazdy pisze ze własnie rki to smoki ze z turem to 7 litrow.

#937 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 luty 2012 - 19:35

Ile pali John Deere?? Oj @gajor-widać żeś "nowy na imprezie"-gdybyś znał @hubertussa to nigdy nie posądziłbyś Go o jakąkolwiek pozytywną wypowiedź o JD-no chyba że po pijanemu (ale nie wiem czy aż tyle człowiek potrafi wypić :D )

#938 Share gajor24

gajor24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 26 luty 2012 - 19:43

Ile pali John Deere?? to picuje z tym spalaniem czy jak?? ja tam nie wiem ja za 2 tyg bede miał Rke i chce wiedziec co i jak i jak docierac a tu nikt nie podpowie

#939 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 26 luty 2012 - 19:46

Ile pali John Deere?? Wiedziałem, że w końcu ktoś odgadnie moja intencję heheh. A co do pozytywneych a raczej negatywnych wypowiedz. To nigdy nie dotyczyły one awaryjności cz jakości wykonania przynajmniej jeśli chodzi o 5r. Co do ergonomi mam już pewne uwagi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#940 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 luty 2012 - 19:46

Ile pali John Deere?? Moje zdanie jest takie jak w przysłowiu-"jak sobie pościelesz tak się wyśpisz"-innymi słowy-jak będziesz jeździł takie będziesz miał spalanie...
@hubertuss-co masz do zarzucenia ergonomii ?Ja w swoim (no teraz nie mają już takiej deski) największe zastrzeżenia mam do dźwigni kierunkowskazu i klawisza przełączania świateł

Edytowany przez jaro, 26 luty 2012 - 19:52.

Dodaj odpowiedź