Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile pali John Deere??

1694 odpowiedzi na ten temat

#901 Share gajor24

gajor24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 25 luty 2012 - 11:51

Ile pali John Deere?? te wasze podawanie spalania. ostatnio jak mielismy polowanie zbiorowe to jd 6310 zalany na stacji 30litrow to znajomy cał dzien woził mysliwych. to z 6godzin. to ile 5l do 6 na godzine/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile pali John Deere?? Dzisiaj, 03:49
  •  

#902 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 25 luty 2012 - 12:44

Ile pali John Deere?? troszkę inny rodzaj zasilania, troszkę inne normy spalin :)

#903 Share gajor24

gajor24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 25 luty 2012 - 14:54

Ile pali John Deere?? wiem ze w rce mniejsze spalanie :P

#904 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 25 luty 2012 - 17:24

Ile pali John Deere??

IPM się załączało przy pracy z gruberem. :D W sumie jak w okolicy mają 7430 z AQ+ to jak go mordowali w pługu na buraczysku to do 40l/h wskazywał. Może to różnica skrzyń.... lub po prostu konkretnego modelu.

7920 w orce potrafi nawet uzyskać wynik 45l chwilowego spalania,średnio 18,5l/ha co nie jest super wynikiem :blink:
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#905 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 luty 2012 - 20:48

Ile pali John Deere??

jaro i jak sprawdziłeś JD ile pali na pusto na wysokich obrotach? zmieścił sie w 8 L ? nie ma się czego wstydzić przecież napisz to bo cały czas mnie o coś oskarżasz a sam chowasz głowe w piasek gdy chce zebyś coś sprawdził a masz mażliwości.

Ty-zmieścił się w tych 8 litrach-co robić ?-zwiększyć mu dawkę aby spełniał Twoje oczekiwania czy dać sobie spokój i nie przejmować się tym co sobie jakiś palant myśli ?

+10% za wyzwiska

Edytowany przez milanreal1, 27 luty 2012 - 14:17.

#906 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 25 luty 2012 - 22:13

Ile pali John Deere?? tak myślalem jaro ze to napiszesz-wiesz ja wiem ile spala na wysokich obrotach ale może gdyby sie pochwalił użytkownik tego ciągnika to było by to bardziej wiarygodne.moderator w tym momencie powinien dać jakiś urlop wielmożnemu JAROWI bo mu strasznie nerwy puszczają-czekam.ps-dobrze ze rozumu wzrostem sie nie mierzy :lol:

+10% za prowokowanie

Edytowany przez milanreal1, 27 luty 2012 - 14:17.

#907 Share katator

katator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 866 postów

Napisany 26 luty 2012 - 00:41

Ile pali John Deere?? Użytkuję obie marki o których mowa w ostatnich postach. Napiszę nie w temacie i najprościej jak się da. Przemek wkurzasz ludzi. I nie chodzi o to, która marka ile spali, tylko o sposób w jaki redagujesz swoje wypowiedzi.

#908 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6740 postów

Napisany 26 luty 2012 - 00:48

Ile pali John Deere?? Ja nie widzę nic, za co Jaro mógłby dostać %. Chyba że takie płynne to co innego :D :lol:
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#909 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 26 luty 2012 - 08:40

Ile pali John Deere?? @jaro,. twój jd mało pali bo był kalibrowany przez specjalistę. Seryjne ustawienia producenta, to już nie mają nic wspólnego z oszczędnością spalania. :P

#910 Share gajor24

gajor24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 26 luty 2012 - 08:48

Ile pali John Deere?? to mozna ustawic jd by mniej spalał??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#911 Share Marcin1997

Marcin1997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    Hodowla bydła
    Muzyka
    Siłownia

Napisany 26 luty 2012 - 08:58

Ile pali John Deere?? jd najwięcej spalą gdy nie mają co robić ze sprzęte towarzyszącym... trzeba dać mu taką maszynę którą będzie czuł.. a co do spalania to 18,5 l to nie duzo jak dostawał ostro po tyłku..

#912 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 luty 2012 - 09:05

Ile pali John Deere??

tak myślalem jaro ze to napiszesz-wiesz ja wiem ile spala na wysokich obrotach ale może gdyby sie pochwalił użytkownik tego ciągnika to było by to bardziej wiarygodne.moderator w tym momencie powinien dać jakiś urlop wielmożnemu JAROWI bo mu strasznie nerwy puszczają-czekam.ps-dobrze ze rozumu wzrostem sie nie mierzy :lol:

???-to znaczy (jeżeli dobrze zrozumiałem ) uważasz zapewne że intelektualista z Ciebie pierwszej wody to i wzrostem grzeszyć nie musisz ? :D
Co do nerwów to chyba mnie przeceniasz z tymi nerwami-nie zdarza Ci się czasem jakiegoś krnąbrnego zwierzaka ofuknąć ?-bo mi tak i tak to też możesz potraktować a nie żadne tam "puszczanie nerwów".
Ja do Ciebie merytorycznie a Ty jak zwykle jak dziecko-"bo mam racje i już"-jeżeli masz rację to ją udowodnij-ja mogę się posiłkować czy to wynikami testów http://www.dlg-test....wrQuad_2004.pdf -"siostrzany" model mojego ciągnika czy też badaniami (mojego) ciagnika z hamowni-a Ty czym możesz się podeprzeć ?-własnym widzimisię ?
Rzucasz się o Bóg wie co a przypominasz swoim zachowaniem takiego "wiraszkę" z wiejskiej zabawy który wpada na disco, podskakuje do wszystkich a jak dostanie w dziób to krzyczy wniebogłosy o swojej niewinności i pierwszy dzwoni po policję :D -"moderator w tym momencie powinien dać jakiś urlop wielmożnemu JAROWI"
@danielhaker-procenty to wczoraj były...
@farmermf-mi co innego ów specjalista powiedział-jego zdaniem winę ponosi produkcja masowa-wkłada się taką a taką pompę do ciagnika i cześć-jeden ma lepsze a drugi gorsze parametry.Poczytaj zresztą np. na Landtreff.de jakie tam mają przeboje-np.Fendt nominalnie bodajże 110 konny na hamowni miał...niecałe 80 (zresztą z każdą marką potrafia być przeboje ) a ja (jak już pisałem w temacie o autach ) chciałbym żebyśmy zarabiali tyle aby przerwać te bezsensowne dyskusje o spalaniu...

#913 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 luty 2012 - 09:33

Ile pali John Deere?? Jaro@ po co się wdajesz z nim w kłutnie? to gnojek który szuka prowokacji.... u nas na wsi powiadają ,,nie rusz gówna bo będzie jeszcze bardziej śmierdziało''

#914 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 luty 2012 - 09:47

Ile pali John Deere?? Hubert-już Ci odpowiadam-doskonale wiem że próbuje prowokować, guzik się zna itepe, itede.Wiem też że mądrzejszy powinien ustąpić :D -ale wiem też że polityka ustępowania sie nie sprawdza-wiesz kiedyś jak komuś Polska ustąpiła to za chwilę ten ktoś tej Polsce na karku siedział :D -więc w myśl tej zasady nie chcę dawać Przemusiowi nawet tej odrobiny satysfakcji bo kto wie czy w ten sposób (wciskając nam swoje przekonania) nie chce się przypodobać Józi z bazin co może się skończyć wciśnięciem czegoś tam wyżej wzmiankowanej a konsekwencją tego będzie powstanie następnego pokolenia beznadziejnie głupich małych przemusiów.Czego w dobrze pojętej trosce o jego sąsiadów chciałbym uniknąć :D .

Edytowany przez jaro, 26 luty 2012 - 09:49.

#915 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 26 luty 2012 - 11:05

Ile pali John Deere?? @jaro, ty badałeś swego hamownią? Ja na razie czekam na wizytę to bede wiedział ile ,,brakuje'' kuni do tych co na masce pisze. ;)

#916 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 luty 2012 - 12:06

Ile pali John Deere?? Tak.Kto do Ciebie ma przyjechać ?

#917 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 26 luty 2012 - 12:07

Ile pali John Deere?? Ten sam co do ciebie. Ile zbrakło koni? :P

Edytowany przez farmermf, 26 luty 2012 - 12:07.

#918 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 luty 2012 - 12:20

Ile pali John Deere?? Mi ?-nic nie zbrakło.Pozdrów go ode mnie :D .

#919 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 26 luty 2012 - 12:25

Ile pali John Deere?? wiecie co to wy jesteście beznadziejni bo cały czas mnie o coś oskarżacie ale w żaden sposób nie potraficie mi udowodnić ze kłamie-jaro sprawdz wkońcu ile pali ten twoj JD i bedzie po sprawie a cały czas sie migasz tylko -dlaczego? wiesz co myślę ze gdybyś to ty miał racie to już dawno byś to zrobił ale wiesz że twój JD może tylko pomarzyć o dobrym wyniku i tyle. a ty hubert jesteś taki mądry i już tyle razy próbowałeś mnie zniszczyć swoimi pytaniami i co? nawet w jednym z tematów zadałeś według ciebie tak podchwytliwe pytanie które miało pokazać ze kłamca ze mnie i co ? odpowiedziałem uszka ci opadły i zaczołeś mi ubliżać i cały czas to robicie i tylko mnie dziwi gdzie jest moderator bo ja tylko grzecznie wam odpowiadam a wy żucie wyzwiskami-TO JEST WASZ POZIOM TAK? ŻAL.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#920 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6740 postów

Napisany 26 luty 2012 - 12:33

Ile pali John Deere?? Zauważ, że nawet @farmermf, któremu też inna marka się podoba (wcale mu tego nie bronię) nie zachowuje się jak ty, tylko po prostu rozmawia jak z każdym innym, więc o czym my mamy z tobą rozmawiać?
@farmermf- nh będziesz chipował? ^^

Edytowany przez danielhaker, 26 luty 2012 - 12:34.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

Dodaj odpowiedź