Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile pali John Deere??

1694 odpowiedzi na ten temat

#401 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 08 luty 2010 - 10:25

Ile pali John Deere?? podałem dane z tabelki, a w niej jest troszkę pokiełbaszone coś, w tej kategorii DF też nie ma rewelacji :unsure:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile pali John Deere?? Dzisiaj, 09:40
  •  

#402 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 luty 2010 - 10:26

Ile pali John Deere?? @Ferdek07 obecnie lansuje potęgę R3 i pochodnych. :unsure:

#403 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 luty 2010 - 10:34

Ile pali John Deere?? Pizza Power Dodany obrazek-no chyba że ten Agrofarm nie ma nic wspólnego z Agrofarmem sprzed paru lat ?

#404 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 08 luty 2010 - 11:22

Ile pali John Deere??

Ferdek-nie żebym się czepiał-ale Agrofarm w sprzyjających warunkach mógłby służyć dla w/w ciągników za balast przedni Dodany obrazek -inna specyfika,inne przeznaczenie-zresztą jak rozumiem odstawili te JD w pokrzywy i naginają Agrofarmami ?Dodany obrazek

@Jaro jak unia daje to trzeba brać, w końcu odliczysz wat odliczysz 60% to co sobie żałować mocy i komfortu, tylko potem, jak trzeba obrobić 1-3hektarowe działeczki, zwozić belki siana 120x120 latać z turem itd itd jak to przy krowach :unsure: to jak jest 130km to 4 belki na raz na owijarkę nie położy ( 70-80km by wystarczyło na max), no ale jak nasi ojcowie obrabiali się c 360 i mf 255 a jak ktoś miał z 7211 czy u 4512 to już był szczyt wszystkiego, a 4x4 to już wogóle ameryka, a teraz Ci sami gospodarze, może kilka ogonów czy hektarków więcej a może i nie i wybrzydzają że agrofarm to nie to, że zetor nie taki, że klima, ehr, że resorowana przednia oś, oj nieładnie ;)

#405 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 08 luty 2010 - 11:36

Ile pali John Deere?? no Ferdku właśnie o to chodzi że jak unia daje to nie ma się co rozdrabniać, jak kasa jest to się bierze co się chce:D ja widziałem agrofarma i wziołem JD chociaż nie jestem zwolennikiem tej marki, ale jestem zdecydowanym przeciwnikiem same explorera a co za tym idzie po trochu do każdego traktorka z koncernu SDF
Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

#406 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 luty 2010 - 12:14

Ile pali John Deere?? jakby ktos chcial test to moge zeskanowac i wyslac na PW, na forum nie mozna udostepniac. ale to wieczorkiem.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#407 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 08 luty 2010 - 13:32

Ile pali John Deere??

no Ferdku właśnie o to chodzi że jak unia daje to nie ma się co rozdrabniać, jak kasa jest to się bierze co się chce:D

No włąsnie, a ta kasa to jest? :unsure:

#408 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 luty 2010 - 13:58

Ile pali John Deere?? Ja tam nie mam takich problemów natury etycznej-nie brałem to nie można mnie o branie oskarżyć Dodany obrazek-pomyślcie tylko beneficjenci-SAPARD-u,SPO czy innego PROW-u jak spieprzyliście rynek maszyn tym "niebiorącym" Dodany obrazek .
PS.Tak sobie przejrzałem ten test (dzięki Bogdan-przecież tam przeciwnikiem JD powinien być NH ,Valtra,Fendt i MF to pólka wyżej,Agrofarm deczko nizej-jeszcze raz powoli...-porównujmy porównywalne z porównywalnym...inaczej herezje wychodzą

#409 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 luty 2010 - 14:28

Ile pali John Deere?? przeciez wszystkie te ciagniki sa porownywalne, wystarczy tylko dobrac te mocne strony na ktorych nam zalezy :unsure:
jesli ktos chce dajmy na to ciagac takim malychem zestaw uprawowo-siewny 3m, a np. jd ma obciazenie uzyteczne 2t, to raczej sie nie zmiesci z obciazeniem na przod i materialem siewnym, to wtedy bedzie wolal wziac valtre, albo cos innego. jesli ma tym ganiac z kosiarkami, rozsiewaczem nawozow, opryskiwaczem i turem, to taki john bedzie super, bo i zwrotny i przekladnia dobra, a w bonusie jeszcze dostajemy najwyzszy komfort, wystarczy dopasowac do zadan i postawic priorytety.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#410 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 luty 2010 - 14:33

Ile pali John Deere?? Wzięli Agrofarma, bo wcześniej już w teście uczestniczył Agrotron M. Ja się zawiodłem, bo liczyłem na zestawienie z tymi ciągnikami 200 Vario. :unsure:

Co "biorących" i "niebiorących" to też duuża zasługa dilerów i importerów. ;) Chcą się zawczasu obłowić, bo potem wiedzą, że nadjedzie recesja, na którą bardzo liczę. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#411 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 luty 2010 - 14:36

Ile pali John Deere?? Nie-niestety nie są porównywalne-brzozak-co prawda przed chwilą z sąsiadem skonsumowałem BolsaDodany obrazek (mleczarnię Jasiem wyciągał mój Starszy z zaspy-a ja wychlałem-proponowałem co prawda aby jednego kielicha wlać do zbiornikaDodany obrazek ) -ale to inny kaliber jest i już -tak się akurat składa że tego MF-a ma jeden mój znajomy,tą Valtrę trzech Dodany obrazek ,Fendta też jeden ma-a Agrofarma widziałem Dodany obrazek ...

#412 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 luty 2010 - 15:38

Ile pali John Deere?? to jakie modele mieli wziac bo nie kumam :unsure: ;)

gdyby wzieli fendta 200 to by dopiero zaczely sie spekulacje na temat 3 cylindrowego silnika. gdyby wzieli df serii m, to zgodnie z tym wypadałoby wziac do testu np. johna 6030, nh t6000, czy fendta 400.
w mojej opinii to nadzwyczaj rowny test.

#413 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 luty 2010 - 16:02

Ile pali John Deere?? Ano jakbyś postawił te ciągniki obok siebie to zobaczyłbyś różnice-przecież nawet w rubryce "masa własna w wyposażeniu testowym" masz wartości różniące się o prawie 1000 kg...Cieszyłbym się żeby wzięli do testu tego 200 Vario

#414 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 luty 2010 - 16:09

Ile pali John Deere?? wszystkim nie dogodzisz, tymbardziej ze fendta mogli wziac mniejszego, ale mf ani valtry juz nie.

#415 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 luty 2010 - 16:11

Ile pali John Deere?? @brzozak2 Agrotrona K, albo Agrofarma w PL z wypasem. :unsure:

#416 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 luty 2010 - 16:12

Ile pali John Deere?? @bobek racja - pisanie z zawodnej pamieci :unsure:

#417 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 luty 2010 - 16:38

Ile pali John Deere?? Spoko. :unsure: Podobało mi się to, że wzięli NH T5000 i Case CS. W poprzednim teście był bodajże T5000 i Maxxum.

#418 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 luty 2010 - 18:03

Ile pali John Deere??

wszystkim nie dogodzisz, tymbardziej ze fendta mogli wziac mniejszego, ale mf ani valtry juz nie.

Valtra A92 i MF 4455 (101 KM)Dodany obrazek -jak uczciwie to uczciwie Dodany obrazek -mi tam poprzednika tej Valtry oferowano w cenie o wiele wyższej niż JD 5020....

#419 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 luty 2010 - 18:58

Ile pali John Deere?? valtry A myslalem, ze juz nie produkuja po tym jak wprowadzili te N 82 i 92, a o istnieniu MF serii 4400 do tej pory wiedzialem :unsure:
takze masz racje, mozna bylo lepiej dobrac sprzety.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#420 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 luty 2010 - 19:12

Ile pali John Deere?? CIągniki to nie samochody i trudniej je porównać. :unsure:

Dodaj odpowiedź