Zaloguj się, aby obserwować  
klo444

Elektryczny pistolet do malowania

Polecane posty

klo444    1

Jak myślicie czy opłaca sie kupić ten pistolet jakie są efekty .Chciałby używać go do pomalowania maszyn (pług , przyczepa, ciągnik) wiadomo nie będzie to samo co pistolet i kompresor ale chyba lepszy jak bym pomalował pędzlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ValtraN82    0

Ja z ojcem malowałem ciągnik właśnie takim pistoletem i wyszło nieźle. Efekty możesz zobaczyć w mojej galerii. Malowało się szybko i nie ma tak, że gdzieś powstały nierówności od zbyt dużej ilości farby jak byłoby w przypadku pędzla. Moim zdaniem do malowania maszyn takie coś wystarczy, w końcu to nie samochód że musi być idealnie i błyszcząco <_<


Deutz-Fahr Agrotron 4.85 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Miałem kiedyś takie cudo-Wagner czy jakoś tak się to nazywało-powiem krótko-rewelacja w porównaniu z pneumatycznym to to nie jest-cholernie uciążliwy był w czyszczeniu a i jakość powłoki lakierniczej też nie to-w pneumatyku strumień powietrza oczyszcza powierzchnię (zdmuchuje brud)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Takiego typu pistolety są przystosowane do malowania ścian itp. Gorzej sprawdzają się w malowaniu farbami używanymi do malowania maszyn itp. Mają zaburzony strumień powietrza i ciężko uzyskać pożądany strumień mieszanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klo444    1

Na pewno ten pistolet będzie gorszy od pneumatycznego na którego mnie dziś nie stać ale wydaje mi się że będzie to coś lepszego niż pędzel ? Jak myślicie opłaca się inwestować czy będzie to samo jak bym pomalował pędzlem wałkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Przy maszynach rolniczych nie warto inwestować w drogie pistolety ponieważ raczej mniej biega o wygląd,a ważniejsze jest zabezpieczenie od korozji.Gdzieś czytałem, że pędzel lepiej sprawdza się w tym przypadku , bo farba jest wcierana w różne pory, spawy czy w rdzę,a po natrysku raczej leży lużno na tym.Apropos ,mam takie coś, niestety leży nieużywane-myślałem ,ze pomaluję lamperję w oborze,ale efekty były mizerne i zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Ojciec kiedyś kupił taki za 39zł w supermakecie, odrazu nie paliłem się do wypróbowania go, ale kiedys coś mnie tknęło go sprawdzić... tylko kupa bałaganu, pobrudzenia, pochlapania... badziewie ze szok, nie tyle szkoda tych pieniędzy na pistolet co tej farby i potem czyszczenia, a głośniejsze to jest jak kompresor bijący powietrze do butli...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj