Skocz do zawartości

Zdjęcie

Elektryczny pistolet do malowania

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share klo444

klo444

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 17 lipiec 2009 - 08:42

Elektryczny pistolet do malowania Jak myślicie czy opłaca sie kupić ten pistolet jakie są efekty .Chciałby używać go do pomalowania maszyn (pług , przyczepa, ciągnik) wiadomo nie będzie to samo co pistolet i kompresor ale chyba lepszy jak bym pomalował pędzlem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Elektryczny pistolet do malowania Dzisiaj, 01:16
  •  

#2 Share ValtraN82

ValtraN82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, informatyka

Napisany 17 lipiec 2009 - 09:14

Elektryczny pistolet do malowania Ja z ojcem malowałem ciągnik właśnie takim pistoletem i wyszło nieźle. Efekty możesz zobaczyć w mojej galerii. Malowało się szybko i nie ma tak, że gdzieś powstały nierówności od zbyt dużej ilości farby jak byłoby w przypadku pędzla. Moim zdaniem do malowania maszyn takie coś wystarczy, w końcu to nie samochód że musi być idealnie i błyszcząco <_<
Deutz-Fahr Agrotron 4.85 ;)

#3 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 lipiec 2009 - 18:55

Elektryczny pistolet do malowania Miałem kiedyś takie cudo-Wagner czy jakoś tak się to nazywało-powiem krótko-rewelacja w porównaniu z pneumatycznym to to nie jest-cholernie uciążliwy był w czyszczeniu a i jakość powłoki lakierniczej też nie to-w pneumatyku strumień powietrza oczyszcza powierzchnię (zdmuchuje brud)

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 lipiec 2009 - 18:58

Elektryczny pistolet do malowania Takiego typu pistolety są przystosowane do malowania ścian itp. Gorzej sprawdzają się w malowaniu farbami używanymi do malowania maszyn itp. Mają zaburzony strumień powietrza i ciężko uzyskać pożądany strumień mieszanki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share klo444

klo444

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 17 lipiec 2009 - 21:21

Elektryczny pistolet do malowania Na pewno ten pistolet będzie gorszy od pneumatycznego na którego mnie dziś nie stać ale wydaje mi się że będzie to coś lepszego niż pędzel ? Jak myślicie opłaca się inwestować czy będzie to samo jak bym pomalował pędzlem wałkiem

#6 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 17 lipiec 2009 - 22:52

Elektryczny pistolet do malowania Przy maszynach rolniczych nie warto inwestować w drogie pistolety ponieważ raczej mniej biega o wygląd,a ważniejsze jest zabezpieczenie od korozji.Gdzieś czytałem, że pędzel lepiej sprawdza się w tym przypadku , bo farba jest wcierana w różne pory, spawy czy w rdzę,a po natrysku raczej leży lużno na tym.Apropos ,mam takie coś, niestety leży nieużywane-myślałem ,ze pomaluję lamperję w oborze,ale efekty były mizerne i zrezygnowałem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 18 lipiec 2009 - 10:04

Elektryczny pistolet do malowania Ojciec kiedyś kupił taki za 39zł w supermakecie, odrazu nie paliłem się do wypróbowania go, ale kiedys coś mnie tknęło go sprawdzić... tylko kupa bałaganu, pobrudzenia, pochlapania... badziewie ze szok, nie tyle szkoda tych pieniędzy na pistolet co tej farby i potem czyszczenia, a głośniejsze to jest jak kompresor bijący powietrze do butli...

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047