Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pronar - AWARYJNOŚĆ

569 odpowiedzi na ten temat

#141 Share witkow

witkow

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 19:00

Pronar - AWARYJNOŚĆ u mnie szfagier ma pronara 82sa i sie zapowietrza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pronar - AWARYJNOŚĆ Dzisiaj, 22:50
  •  

#142 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:samochody, tunning, rolnictwo

Napisany 30 wrzesień 2007 - 19:09

Pronar - AWARYJNOŚĆ Witam. kumpel z którym chodze do szkoły ma 1025 i........ oberwało mu się tylne zawieszenie jak nalał do beczki gnojowicy 8 tys. litrów. i wyjeżdżał z podwórka. na szczęście był na gwarancji i naprawili to. powiedział ze drugi raz by nie kupił. pozdrawiam

#143 Share PIOTR281

PIOTR281

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 14 październik 2007 - 10:56

Pronar - AWARYJNOŚĆ witam ja mam pronara 82a niedługo koczy dwa lata i jedna awaria jaka mu sie przytrafiła to zatarla sie sekcja w pompie paliwowej troche to zaskakujące bo to czeska pompa

#144 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 październik 2007 - 15:23

Pronar - AWARYJNOŚĆ Czyli co pronary mają dużo wiecej awarii mechanicznych jak nowe zetory czy ursusy?

#145 Share PIOTR281

PIOTR281

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 14 październik 2007 - 17:59

Pronar - AWARYJNOŚĆ trudno tu cokolwiek powiedzieć mam nowego pronara i ursusa i jak narazie to mniej problemów stwarza pronar praktycznie to wcale

#146 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 14 październik 2007 - 18:31

Pronar - AWARYJNOŚĆ

trudno tu cokolwik powiedziec mam nowego pronara i ursusa i jak narazie to mniej problemow stwrza pronar praktycznie to wcale

Jaki to ursus i jaki pronar jakie roczniki? <Może ostatnio pronar poprawił jakość, koleś ma 2 letniego pronara 1200 mtg i nic mu jeszcze nie walneło

#147 Share toniekmf255

toniekmf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 14 październik 2007 - 19:19

Pronar - AWARYJNOŚĆ

trudno tu cokolwik powiedziec mam nowego pronara i ursusa i jak narazie to mniej problemow stwrza pronar praktycznie to wcale

a co się psuje w ursusie?
Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

#148 Share PIOTR281

PIOTR281

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 14 październik 2007 - 19:33

Pronar - AWARYJNOŚĆ oba sa z 2006 a przy ursusie siadła sprerzarka mial tez przeciek na pokrywie zaworów ta pokrywa to jak z waty taki materiał ze szok

---połączone---

pronar 82a i ursus 3512 agro bis

#149 Share enol

enol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 21 listopad 2007 - 19:57

Pronar - AWARYJNOŚĆ Mam pronara od czerwca 2006 r i do tej pory serwis był u mnie 12 razy i zapowiada sie ze trzeba bedzie znowu dwonić bo niedoładowuje akumulatorów i sprzęgło szwankuje.

#150 Share lechu0042

lechu0042

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 13:20

Pronar - AWARYJNOŚĆ ja tam nie rozumiem tych waszych wypowiedzi u mnie kto ma mtz chwli go sobie ja wiem jak ludzie jezdza ciagnikami nie spardzaja stanu oleju stanu płynow przegrzewaja je aby tylko do przody chłodnice nie poczyszczone ciagniki jednym słowej zaniedbane i ujeban... pod sam dach i aby tylko w pedał maszyny dotarte na odwal sie kazdy kupuje ciagnik o od razu w płóg na 3 albo i jeszcze lepiej na 4 skibi na obotke i w pedał i ciagnikiem jezdzi na rok 20 innych operatorów a to niestey nie wpływa korzystnie na ciagnik to trzeba pomyslec i zastonowic sie co sie robi czytam te wasze wypowiedzi a bo to ktos tam włał 8 tys litów gnojowicy i urwało mu sie zawiesie a cikawe jak z tym jechał ze m u sie urwało do sprzetu tez trzeba umiec podejsc a nie ze jest on nowy to wszytko musi byc dobre i działac nie wiadomo jak niezawodnie ja tam jedziłem tym sprzetem i ganiałęm go na 4 skiby i smigał i nie narzekałem a ze miał wycieki to wszedzie sie zdarze ze cos sie tam gdzies poci przy uszczlekach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 13:31

Pronar - AWARYJNOŚĆ

ja tam nie rozumiem tych waszych wypowiedzi u mnie kto ma mtz chwli go sobie ja wiem jak ludzie jezdza ciagnikami nie spardzaja stanu oleju stanu płynow przegrzewaja je aby tylko do przody chłodnice nie poczyszczone ciagniki jednym słowej zaniedbane i ujeban... pod sam dach i aby tylko w pedał maszyny dotarte na odwal sie kazdy kupuje ciagnik o od razu w płóg na 3 albo i jeszcze lepiej na 4 skibi na obotke i w pedał i ciagnikiem jezdzi na rok 20 innych operatorów a to niestey nie wpływa korzystnie na ciagnik to trzeba pomyslec i zastonowic sie co sie robi czytam te wasze wypowiedzi a bo to ktos tam włał 8 tys litów gnojowicy i urwało mu sie zawiesie a cikawe jak z tym jechał ze m u sie urwało do sprzetu tez trzeba umiec podejsc a nie ze jest on nowy to wszytko musi byc dobre i działac nie wiadomo jak niezawodnie ja tam jedziłem tym sprzetem i ganiałęm go na 4 skiby i smigał i nie narzekałem a ze miał wycieki to wszedzie sie zdarze ze cos sie tam gdzies poci przy uszczlekach

Jak byś Lechu poczytał wszystkie wypowiedzi to zauważył byś że pronary sypią się i w mniejszych gospodarstwach, gdzie nie są przeciążane, a beczka 8 tyś l to do pronara jest chyba akurat, pozatym docierać należy pod obciążeniem (wszystko z rozsądkiem), kolega ma 82sa na 150 ha obecnie i nie narzeka szczególnie na awaryjność poza włączaniem przedniego napędu i spalonym sprzęgłem no i drobnymi awariami. Nie wydaje mi się żeby belarusy były mniej awaryjne od pronarów, a już nie chodzi chyba o same drobne awarie, kóre są spowodowane samą konstrukcją tego ciągnika (głupio skonstruowane chamulce, chydraulika z osobnym olejem) dzwine skrzynie biegów przecierające się przewody chydrauliczne, ślizgający się wom itd i te wszystkie niedociągnięcia składają się na całokształt,

#152 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 16:07

Pronar - AWARYJNOŚĆ

hydraulika z osobnym olejem

To właśnie wielka zaleta MTZ i pochodnych. Chyba tylko Fendty i niektóre Case miały taki patent.

#153 Share enol

enol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 19:21

Pronar - AWARYJNOŚĆ lechu0042 co powiesz jak nowy ciągnik po przepracowaniu 2 mth nie chce zapalić serwis nie wiedział co jest zmienił rozrusznik a tu okazało sie, ze pękł wieniec nie mówiąc o tym, ze hamulce ci sie zablokują a ty stoisz i nie możesz sie ruszyc albo włączasz klime a tu ci sie na głowe leje o przeciekach nie bede mówił bo szkoda nerwów. Nie dlatego zapłaciłem tyle pieniedzy za nowy sprzet żeby nie martwić sie naprawami

#154 Share Damianrolnik

Damianrolnik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Muzyka, Rolnictwo

Napisany 07 grudzień 2007 - 19:32

Pronar - AWARYJNOŚĆ ale w tych mtz to najczęściej co się psuje ??
U-R-S-U-S C330 ---WSZECHMOCNY I NIE ZAWODNY

MOJE FILMY <<<http://pl.youtube.co...er/222rolnik>>>

MOJE GALLERY <<<http://www.agrofoto....ser2482.html>>>

#155 Share ZetorPower

ZetorPower

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 13 grudzień 2007 - 12:56

Pronar - AWARYJNOŚĆ

ale w tych mtz to najczęściej co się psuje ??

od wentylkow po silnik! .. taki zart ale zaraz miłosnicy wschodniego sprzetu mnie zakrzycza ze to nie prawda
zetor 7211
zetor 10540
zetor 18345
XTZ T-150K

#156 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 13 grudzień 2007 - 13:27

Pronar - AWARYJNOŚĆ e tam przesadzacie z tym ze pronar to g........ z reką na sercu czy w innych nie ma userek?

moj przelatał 1010mth 2003rok i jeszcze chodzi :D

Załączone miniaturki

• DSC00329.JPG

kujawy to jes to!!!!!

#157 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 13 grudzień 2007 - 16:09

Pronar - AWARYJNOŚĆ wiele zalezy od uzytkownika sprzetu jeden koles ma u nas sklad budowlany i ma w nim jd 6320 se jezdza nim oczywiscie pracownicy i ma solidny wyciek z pod glowicy mial kilka usterek i jedna awarie rewersu no ale co sie dziwic jak nikt o niego nie dba ma okolo 1500 mtg

#158 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 13 grudzień 2007 - 20:23

Pronar - AWARYJNOŚĆ słuchajcie powyzej wymienione naprawy wymiękają z tym co ja w swoim miałem
u mnie po dwóch latach uzytkowania jedno koło sie przebiło, rozbieramy a tam za duza dentka jest -uznalismy to za przypadek
-dzisiaj w transporcie z drugiego koła powietrze wyszło -ojciec rozbiera patrzy a tam tez za duza dentka (nomalnie tak na zaklad było złozone)
nie ma co -firma the best :) :) :)

mimo tego to nie narzekam na niego :D

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#159 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 17 grudzień 2007 - 20:40

Pronar - AWARYJNOŚĆ szkoda słów szkoda z wami gadać!!!! żałosne Dużo osób nie ma pojęcia o mtz a sie wypowiada (nie mówie tu o wszystkich ale jest kilka osó;) Jak mtz tak sie rozp*** to po hu*** ludzie je kupują przecież jak waszym zdaniem wszystko w tym ciagniku jest do du... to by nikt tego nie kupił. Ktos napisał że teraz w mtz zmienili przednie mosty i sie psuja (ale most jest zachodni!!!!!!!!!!!!)

troszkę delikatniej :P

Edytowany przez marcin974, 17 grudzień 2007 - 20:49.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 17 grudzień 2007 - 20:46

Pronar - AWARYJNOŚĆ

szkoda słów szkoda z wami gadać!!!! żałosne Dużo osób nie ma pojecia o mtz a sie wypowiada (nie mówie tu o wszystkich ale jest kilka osó;) Jak mtz tak sie rozpierdalaja to po hu... ludzie je kupuja przecierz jak waszym zdaniem wszystko w tym ciagniku jest do du... to by nikt tego nie kupił. Ktos napisał że teraz w mtz zmienili przednie mosty i sie psuja (ale most jest zachodni!!!!!!!!!!!!)

słuchaj - juz gdzieś to wspomniałem, najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy nie mają nic wspolnego z tym traktorem -90% postów na temat tego ciagnika zaczyna sie tak"
,,slyszalem ze...", ,,podobno..." -zapytajcie lysegorolnika, marcinaBelarusa, piotrusia89 co sądzą o Tych traktorach :P
mi na to wszystko to juz smiac sie chce :P
P.S podalem tylko użytkowników mtz'ów a o pronarze nie wspomnę :D

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Dodaj odpowiedź