Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kto z Was ma CB RADIO w kombajnie??

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Artur7

Artur7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 12 lipiec 2009 - 23:51

Kto z Was ma CB RADIO w kombajnie?? Prosze o wypowiedzi posiadaczy CB radia w kombajnie i jak sie sprawuje?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kto z Was ma CB RADIO w kombajnie?? Dzisiaj, 00:20
  •  

#2 Share maciek031993

maciek031993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:długo by wymieniać...

Napisany 13 lipiec 2009 - 12:01

Kto z Was ma CB RADIO w kombajnie?? Ja montuje zawsze radio na żniwa w rekordzie jak wyjeżdżam na główną droge to sie pytam i wszystko wiem. <_<

#3 Share Artur7

Artur7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 13 lipiec 2009 - 22:01

Kto z Was ma CB RADIO w kombajnie?? a podczas gdy kombajn jest na wysokich obrotach nie ma żadnych zakłócen??

#4 Share pawel6485

pawel6485

gospodar18

• V.I.P.
  • rank
  • 614 postów

Napisany 13 lipiec 2009 - 22:07

Kto z Was ma CB RADIO w kombajnie?? Na te zniwa mam montować radio do Mediona i ciagników zobaczymy jak sie sprawdzi....

#5 Share Artur7

Artur7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 13 lipiec 2009 - 22:41

Kto z Was ma CB RADIO w kombajnie?? myślałes nad tym jak je zamonotwać? jakie anteny zastosowac? ja chche kupic dwa Alany 109 Cb a anteny nie mam pojecia by ich na dachu nie zgubic o gałezie i zeby nie wiercic nie potrzebnie w kabinach... ?

#6 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 13 lipiec 2009 - 22:55

Kto z Was ma CB RADIO w kombajnie?? Jeśli chodzi o antyny to najlepsze będą takie jak do samochodów ciężarowych lapie się je na lusterkach albo czymś innym wtedy nic nie trzeba wiercić i nie zbubisz jej <_< może coś takiego http://allegro.pl/it...ow_faktura.html
albo ta bedzie idealna do ciągnika i kombajnu http://allegro.pl/it..._najtaniej.html
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#7 Share Artur7

Artur7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 13 lipiec 2009 - 23:12

Kto z Was ma CB RADIO w kombajnie?? uważam ze ta bedzie najlepsza? na magnes bez montażu !!??bajeczka!!?? można korzystac i odbiór z Cb bedzie dobry jak bedzie ona w pozycji złamanej?? bo tak ciężarówki mają przecież? upewnijcie mnie w tym temacie... bo mam watpliwosci...

http://www.allegro.p...ystrybutor.html

#8 Share Artur7

Artur7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 16 lipiec 2009 - 08:31

Kto z Was ma CB RADIO w kombajnie?? Nie wierze ze nikt z użytkowików AF nie ma spzrętu CB w swoich maszynach??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 lipiec 2009 - 22:30

Kto z Was ma CB RADIO w kombajnie?? Ja mam w DF i Fendt i w kombajnach.
Przydaje sie.
Mozna Sobie pogadac jak sie nudzi, chociaz jest zwykłe radio.
I w Claasie ani JD na wyskoich obrotach działa normalnie^^

#10 Share Artur7

Artur7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 20 lipiec 2009 - 12:45

Kto z Was ma CB RADIO w kombajnie?? no to super oby u mnie też tak było jestem trakcie oczekiwania na kuriera i lada dzien bede montował... :rolleyes:

jak możesz zapodaj zdjecia jak to masz u siebie zrobione jak pomontowane masz te cb radia i anteny też, tak z czystej ciekawosci ja chce wiedziec jak masz to zrobione i moze cos podpatrze sobie hehe

#11 Share Artur7

Artur7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 08 luty 2010 - 22:40

Kto z Was ma CB RADIO w kombajnie?? po dłuższej przerwie, jest wiecej czasu zimą, wracajac do tematu , CB działa pieknie bez zadnego ustawiania anteny i radia słychać. bardzo dobrze z podłaczeniem tez nie było wiekszego problemu... super sprawa POLECAM!!!

#12 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 24 czerwiec 2012 - 19:52

Kto z Was ma CB RADIO w kombajnie?? Ja, jak mam przejazdy, to stosuję CB, puszczam przede mną żonę osobówką na kogucie i przez CB rozmawiamy. Mam Alana 42 (przenośna jak krótkofalówka - polecam) i działa bez zakłóceń. Jak ktoś chce antenę, to zwykła samochodowa na magnes, tylko żeby nie strącić jej pod drzewami proponuję zamontować ją na tyle kombajna lub przy schodkach (nie pod dachem) pionowo do góry. Wysokość kombajna pozwoli na odbiór kilku kilometrów bez żadnego strojenia

#13 Share raptownywaldek

raptownywaldek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów
  • Zainteresowania:spadochroniarstwo,paralotniarstwo

Napisany 09 październik 2012 - 20:24

Kto z Was ma CB RADIO w kombajnie?? CB hm nje jest lepszy zwykły smartfon.Nawet z jakimś kiepskim pakietem do internetu.Same radyjko sprawdza się również chodz w jednej maszynie elektronika powoduje trzaski szczególnie jak wiele elementów jest zasilanych elektrycznie.Tylko nie piszcie,że to wina kiepskiego montażu bądz słabego radyjka.Nie móżna w skuteczny sposób odseparować zakłóceń.Pomaga prawie max skręcenie radyjka.Reklamy nie robię więc producenta nie wymieniam

#14 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 16 październik 2012 - 18:15

Kto z Was ma CB RADIO w kombajnie?? popieram cie :P mam samochod z dosc duza iloscia elektryki i wlasnie sa zaklucenia :/ a jak sie przelozy do innego z mala iloscia elektryki to nie ma zaklucen ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 16 październik 2012 - 20:10

Kto z Was ma CB RADIO w kombajnie?? Dużo zależy co jest źródłem zakłóceń i w jaki sposób te zakłócenia się dostają do radia. To jeszcze coś można zdziałać.

Dodaj odpowiedź