Justyn

Słupki betonowe do pastwisk

Polecane posty

Justyn    0

szukam betonowych słupków do grodzenia pastwisk dla bydła.Długość słupka 1,5metra cena od10 do 15 zł za sztuke.Woj.Śląskie,Opolskie,Łódzkie.Proszę o zgłoszenie ofert producentów(duża ilość) proszę o kontakt email-kuboszmarke@interia.pl lub nr kom. 0607641193

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchaj    0

A dlaczego betonowe? nie lepiej kupić pastucha elektrycznego ze słupkami plastikowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja mam kołki drewniane i wkręty do pastuch. Nic więcej mi nie jest potrzebne. Jak słupek się popsuje to trafi do pieca :lol: i będę miał ciepło ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztafek#8482;    249

ja właśnie dzisiaj robiłem sobie taki sektor dla łaciatych. Mam plastikowe słupeczki i do tego pastuch i w zupełności wystarcza. Jak sie coś pokomplikuje to wyciągam słupki i daje w inne miejsce...lepszych nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

tez kiedys miałem plastikowe....ale co roku mi kradli albo łamali....wkonicu zrobiłem kila form, kopałem mały dokłem i lałem beton i to jest najlepszy słupek


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchaj    0
Ja mam kołki drewniane i wkręty do pastuch. Nic więcej mi nie jest potrzebne. Jak słupek się popsuje to trafi do pieca :lol: i będę miał ciepło ;)

Ja też miałem takie słupki, ale musiałem je zbyt często wymieniać więc zrezygnowałem. Poza tym, część moich pastwisk mam na łąkach, które dzierżawię, więc byłoby dużo roboty gdyby ktoś nagle zażądał zwrotu łąki. Co prawda nigdy tak się nie zdarzyło, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

takie słupki to się łatwo zbiera. Ja mam pastucha dopiero od połowy lipca.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Ja mam drewniane kołki i nie mam żadnych wkrętów tylko biorę kawałek folii, okładam nią część kołka i na tej folii wiążę drut, łatwo, szybko i bez problemów :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

też tak myślałem robić jak pierwszy raz zakładałem ale jednak kupiłem wkręty i wcale nie żałuje. wystarczy wbić kołek i przełożyć drut. Pyzatym część słupków to drzewa.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ja mam(to znaczy u wujka) identycznie jak andrzej, jest tam parę plastykowych słupków, i napewno jest przy nich mniej roboty bo jak grodzisz to idziesz i tylko wbijasz, a kołki to juz musiałem walić młotem, i jak się drewniany kołek złamie czy coś do do pieca a w jego miejsce nastepny idzie, pastucha mam na wkręty(izolatory), i wszystko jest cacy...krótko mówiąc taki zestaw: http://www.pastuchelektryczny.com.pl/index2.html, no i do tego oczywiście drut... :lol:

 

a takim sposobem jak napisał versus to robiłem kiedyś...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Mój wujek tylko na rogach wbija drewniane słupki a takto to ma plastikowe i nienarzeka


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

słupki mogą być jakie kto chce wazne zeby pastuch mocno kopał...hehe :lol:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

Mój wujek robi sam slupki z pręta poega to na tym że nakręca izolator na pręt tak abo sie nie odkręcał innym sposobem jest też naciąganie starych weży mlecznych na pręt mówie wam żadnego przebicia

 

A co do słupków betonowych to mój wujek ma ale tylko na rogach paśmników

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

dla mnie słupki betonowe po całości nie zdały by egzaminu... :lol:

no ale każdy robi jak mu najlepiej.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja sam robiłem 250 betonowych słupków i kolczasty. Łąki mam ogrodzone a pastuchem tylko oddzielam kwatery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norbi10495    0

U mnie betonowe nie zdadzą egzaminu a wrazie gdybym chciał przestawiac czy likwidować płot to już jest owiele trudniej a jak mam kołki drewniane i plastikowe i polecę szybko pozbieram i fajrant.Czy ja wiem Zetor5340 żeby pastuch mocno kopał potrzebny jest też dobry płot żeby nie było żadnego przebicia


2812=Power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olowaty    0

Jeżeli szukasz słupków betonowych, to polecam podkłady kolejowe. Ja osobiście kupowałem od PKP te co pochodzą z likwidowanych torowisk. Nie ważne czy betonowe czy drewniane kosztują 5 PLN za sztuke. Jak coś to PW. Minus jest taki, że ogrodzenie wygląda jak w obozie koncentracyjnym, zwłaszcza z drutem kolczastym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sokol2
      Witam, po jęczmieniu zasiałem zycice westerwoldzka w paznierniku skosiłem dała od 10do20 kulek z hektara teraz jest wszędzie piekna. kiedy kosiliscie tą trawe na pierwszy pokos?? i jak wygladaja kolejne pokosy bo ja mam w planach ją po skoszeniu zaraz zaorać i zasiac qq tylko zal orać jak na nią patrze...  nawożenie ok 40 ton obornika i ok 300kg rsm 26 plus s  ok 10 marca i  pole sie aż swieci ciemnym zielonym na ten moment jak naciągne to to do pasa a tak to troche nad kolana... wiadomo sa miejsca lepsze i gorsze 
    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.
    • Przez Wopl
      Czy późne włókowanie łąk coś daje? Np. w maju lub czerwcu bo u mnie woda jeszcze stoi. Czy nie powyrywa młodej trawy o tej porze?
    • Przez MaciusN95
      Witam, 
      mam problem z sitowiem na łące są to łąki w większości stare ponad 20 letnie jest z nich robione siano i po zimie zauważyłem, że jest dużo sitowia ktoś wie jak to zlikwidować ?
    • Przez Balzak
      Wymieńmy doświadczenia kto co stosuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj