szczygel18

Chów kontraktowany bydła mięsnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
arielo    1

Jak chcesz wziąć cielaki za darmo a dopiero po sprzedaży chcesz żeby ci potrącili to skontaktuj się z Sokołowem ja sam mam zamiar wziąć z 15 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

Ktoś z was współpracuje z Sokołowem?


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SimoN234    0

Ja jutro jadę zobaczyć byczki w wadze od 130 do 150 kg. Ma zamiar wziąć 50 sztuk. Ale nie wiem czy się na to decydować. Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

A skąd chcesz brać?


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSzpok    0

mogli byście mi napisać pare firm zajmującymi sie bydłęm kontraktowym :D chodzi mi żeby cielęta chodziły luzem

i jakie oprocentowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BiniekD1    2

Potrzebuje kontaktu do firmy z koła ma ktoś lub jakiegoś w kujawsko pomorski i w pobliżu numer telefonu lub strona internetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schaffer    0

Witam wszystkim .Mieszkam w podlaskim. Miesiąc temu odebrał ode mnie byki Sokołów i wbrew temu co niektórzy tutaj piszą jestem zadowolony i planuję dalej z nimi współpracować. Cielaki brałem z firmy EKO-NATURA , co prawda miały być simentalery a przywieźli większość mieszańców mięsnych ale nie narzekałem bo rosły ładnie , waga średnia była ich po 100 kg w cenie ok 1600zł . W wieku ok 20 miesięcy ich zdałem , waga była od 610 do 760kg , zabrali ich do Tarnowa , cena poubojowa 14.7 + 3% za kontraktację kasa po 2 tygodniach , odliczyli zakup małych ,odsetki w banku , a reszta do ręki . W razie pytań mój adres e-mail b.krzysiek@o2.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek6911    5

Kolego Lm1998 a jeżeli możę wiesz to jak sie bierze od nich w kredycie to na jaki % i w jakiej wadze są cielaczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radas17    4

sokołów, brałem 15 sztuk i byczki naprawdę fajne.

W jakim wieku są te byczki?Płaciłeś za nie?Jak długo czekałeś za nimi od zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lm1998    2

do 2 miesięcy, nie płaciłem tylko pole pod zastaw. czekałem na nie tydzien.

nie nic o kredycie nie wiem, a byczki w wadze od 90 do 120kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1994    0

Panowie chcialbym wziac bydlo na wychow. Posiada ktos kontakt do pewnej firmy dajacej bydlo kontraktowe? (Telefon lub adres) z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek6911    5

A to pierwsza partia byczków co od nich bierzesz czy już wcześniej brałeś??

A jak bym chciał odrazu zapłacić za cielęta to ile by trzeba kasy za sztuke wyłożyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

a z kand ta firma? jakie są tam warunki


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
    • Przez danielhaker
      Temat stworzony w celu odgruzowania tematu "ceny bydła"  
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj