piotrek30

Problem z Rekordem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetorek1607    1

pozwólcie że odstąpię trochę od tematu ale chciałem się dowiedziec ile ton zairna wchodzi do zbiornika w rekordzie??? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Panowie w wiekszosci problem gromadzenia sie zboza na hederze i podawanie w wiekszych ilosciach jest zaduża odległosc miedzy podajnikiem slimakowo-palcowym a podłogą hedera , przerwa ta powinna wynosic około 10mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

drugie może być że heder jest centymetr niżej od podajnika odkręciłem te czopy na podajniku i położyłem blahe 10mm jest dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dinek94    13

Witam ja taki sam problem z rekordem zbiera się zboże na ślimaku i jak to połknie to zaraz się zapcha :(

Edytowano przez Dinek94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek912    0

podajnik ci się zapycha i dlatego do młucarni wchodzą tak zwane lopki

zajżyj do podajnika pochyłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam. Podepnę się pod temat.  Czy ktoś miał przypadek opadniętego hedera względem podajnika?  ja mam około 1,5cm opadnięty heder i powstał próg między nim a podajnikiem pochyłym. Czy jest jakaś regulacja czy trzeba kombinować?

Też mam problem z zatrzymującą się masą z prawej strony hedera, może to wina wysłużonej kosy która nie docina....lub  tego że wysów  motowideł jest tylko na jednym tłoku i się krzywi motowidło... sam nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekręt    150

na bolce na podajniku połóż podkładki

jak ci się krzywi motowidło przy wysuwie, to pewnie gdzieś pękła rura idąca na lewą stronę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez armin089
      Witam,czy orientuje się ktoś na jakiej zasadzie działa wieloprogowy czujnik poziomu nasion w siewnikach firmy Agro masz?
    • Przez karol210589
      Mam pytanie do praktyków. Co w czasie suszy polecacie i robicie? Mocznik dolistnie? Czy rsm dolistnie bo też podobno można to tak stosować 
      Chodzi mi o wzmocnienie zbóż głównie pszenżyto i żyto. Są słabe oczywiście z powodu suszy. I chce je jakoś wzmocnić 
      Również czekam z drugą dawką rsm na zboża bo czekam na deszcz. Temat był gdzie już zakładany jednak chciałbym o konkretne rozwiązania które praktykujecie. Z góry dziękuję za pomoc
      Będę stosował to naturalnie z siarczanem magnezu i mikroelementami
    • Przez Rafał11
      Witam, mam takie pytanie jestem młodym rolnikiem i jeszcze nie mam doświadczenia w obsłudze kombajnu i chciałbym się dowiedzieć czy da się sprawdzić stan skrzyni biegów bez rozbierania. Wiem jakie te skrzynie są w bizonie  i chciałbym sprawdzić czy w trakcie żniw się nie rozsypie. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Rolniczek95
      Witam Moje pytanie brzmi jak sprawdzic sprawnosc akumulatorow hydraulicznych? Zwazylem jeden i 3.2 kg a drugi 3.8 kg i tez chcialbym sie zapytac czy ten ciezszy nadawalby sie jeszcze do uzytku bo na tabliczce pisze 4kg ?
    • Przez Rolniczek95
      Panowie i panie  mam problem z uszczelkami do skrzyni biegów do rekorda, macie jakieś namiary na sklep, producenta który robi takie uszczelki? Wiem że sam mogę zrobić takie uszczelki, ale czy jest sens kupować materiał który kosztuje 40 zł wycinanie itd
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj