Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sadzicie o przyczepach Pronar

235 odpowiedzi na ten temat

#161 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 01 lipiec 2011 - 15:18

Co sadzicie o przyczepach Pronar Panowie - czy te przyczepy z Pronarowskie są naprawdę takie słabe - jak się czyta to prawie każdy miał lub ma jakiś problem.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sadzicie o przyczepach Pronar Dzisiaj, 11:27
  •  

#162 Share dywcio

dywcio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Zainteresowania:Zwierzata i wszystko z nimi związane szczególnie bydło miesne ::P

Napisany 01 lipiec 2011 - 15:35

Co sadzicie o przyczepach Pronar Ja mam T653/2 z 2004 i jak to tej pory sprawuje się idealnie ;) Oczywiście jeśli się dba o sprzęt( farba nie złazi, brak przecieków, garażowana ) W przyszłym tygodniu przyjedzie następna taka sama również z pronaru, dobra jakość za rozsądne pieniądze ;)

#163 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 01 lipiec 2011 - 15:59

Co sadzicie o przyczepach Pronar Na jakich kołach masz kolego przyczepkę i na jakich bierzesz nową ???

#164 Share volvos6600

volvos6600

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza oraz motoryzacja i militaria

Napisany 24 lipiec 2011 - 19:09

Co sadzicie o przyczepach Pronar Ma ktos pronara ą+ton Ładowności

Ą+ ton Ładowności

#165 Share GAWLIKproductionANDsales

GAWLIKproductionANDsales

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 19 sierpień 2011 - 19:58

Co sadzicie o przyczepach Pronar [quote name='volvos6600' timestamp='1311530999' post='760682']
Ma ktos pronara ą+ton Ładowności

Ą+ ton Ładowności
[/quote

Ja mam PRONARA 6t

#166 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 23 styczeń 2012 - 17:50

Co sadzicie o przyczepach Pronar Ja myślę tak. Unia ma dobrej jakości przyczepy ale ceną są śmieszne, np widziałem wczoraj w Top Agrar 6cio-tonówkę i kosztowała UWAGA!: 39,900 zł. Jak to widziałem to wybuchłem śmiechem :blink: , a w PRONARZE można kupić przyczepę o tych samych parametrach w cenie o połowę niższej. Jakością wcale nie są te Pronarowskie gorsze od tych z unii, więc jak kupować polską przyczepę o dobrej jakości to tylko w Pronarze!
ps jest jeszcze kilka dobrych polskich firm produkujących przyczepy ale to temat na osobny wątek...

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#167 Share chomik111

chomik111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 23 styczeń 2012 - 18:21

Co sadzicie o przyczepach Pronar ja mam pronarowską 6t z 2005 w ubiegłym roku zrobiłem stelaż na plandekę i nakładki 10cm także teraz wchodzi na nią dobrej pszenicy 8t. Tylko od razu mówię jeśli są dalej zakładane opony takie jak były to z miejsca bierz 12 płócienne u mnie te słabsze nie wytrzymywały. Ogólnie przyczepa bardzo dobra wytrzymała solidne wykonanie, farba się trzyma woziła i buraki i zboża i nie ma śladów użytkowania.. ale tak jak kolega wcześniej napisał że jeśli chce się mieć dobry sprzęt to trzeba dbać i szanować. Myć, smarować konserwować i garażować..

#168 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 23 styczeń 2012 - 18:21

Co sadzicie o przyczepach Pronar A tak się spytam, macie jakiś patent żeby dźwignia od ryglowania burt bocznych od dołu się nie "zapiekała" od błota i różnorodnego syfu, bo co zimę mam z nimi problem [bez rurki się ich nie otworzy ;) ] bo są trochę ciasno spasowane a całość jest zespawana i nie ma jak tego wymontować i przeczyścić. Ratuję się smarując to oliwką, ropą czy płynami typu WD40 ale chciałbym jakoś przed tym zapobiegać. Jakieś propozycje :) ?

PS: Przyczepa to Pronar T653/2 [6T] rocznik 2005, nr ramy 1441A :)

Edytowany przez kris14, 23 styczeń 2012 - 18:22.

#169 Share bies11kgr

bies11kgr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 13:41

madzrej nie znaczy lepiej, tansze nie znaczy lepsze
znajomy ma pronarowska przyczepe nie wiem jaka dokladnie napewno nie 10t ale niewazne, jedno zwraca uwage sa mocno odchudzone dlatego taka niska cena a co za tym idzie maja slabsza konstrukcje, uzyte w ich produkcji materialy rowniez nie sa najwyzszej jakosci i zapewnie starcza na krocej. Ale to juz wasz wybor, czasem jest lepiej wydac wiecej a miec cos pozadnego. To jest jak z samochodami nie kazdy moze sobie pozwolic na te z wyzszej polki Dodany obrazek za jakosc sie placi (i marke tez) aha przyczepki pronaru szybko rdzewieja widzialem.
Co do Metaltechu coz przyczepki sa ladne i wygladaja na solidne a to wazne co do ceny jest optymalna sa producenci o wyzszych cenach przyczep.
Dobrze by bylo gdyby sie wypowiedzieli posiadacze przyczep metaltechu i pronaru latwiej jest wtedy porownac
pozdro

pronara przyczepy sa dluzsze

#170 Share Anhanger

Anhanger

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 22:38

Co sadzicie o przyczepach Pronar Kris14, zamontuj kalamytki jeśli ich nie ma i będziesz miał spokój. Oczywiście nie zapomnij o tym, aby po każdym intensywnym myciu przyczepy od nowa wszystko przesmarować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 15 marzec 2012 - 17:25

Co sadzicie o przyczepach Pronar Ok, w tym roku wezmę to na warsztat :)

#172 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 15 marzec 2012 - 20:51

A tak się spytam, macie jakiś patent żeby dźwignia od ryglowania burt bocznych od dołu się nie "zapiekała" od błota i różnorodnego syfu, bo co zimę mam z nimi problem [bez rurki się ich nie otworzy Dodany obrazek ] bo są trochę ciasno spasowane a całość jest zespawana i nie ma jak tego wymontować i przeczyścić. Ratuję się smarując to oliwką, ropą czy płynami typu WD40 ale chciałbym jakoś przed tym zapobiegać. Jakieś propozycje Dodany obrazek ?

PS: Przyczepa to Pronar T653/2 [6T] rocznik 2005, nr ramy 1441A Dodany obrazek

Nigdy w życiu nie próbuj smarować niczego WD-40. Środek ten służy do odrdzewiania zapieczonych śrub i innych zardzewiałych elementów, po za tym dobrze czyści alufelgi :P. Po nim jeszcze gorzej wszystko rdzewieje jeśli już to smaruj smarem w sprayu ale nigdy w życiu WD-40.

#173 Share boluS

boluS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 16 marzec 2012 - 18:41

Co sadzicie o przyczepach Pronar ja posidam tez pronar 6t 2006 teraz nabyłem metal fach 6t lepiej wykonana mocniejsze borty no i tańsza

#174 Share 1224Mpowerbamber

1224Mpowerbamber

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 18 marzec 2012 - 15:02

Co sadzicie o przyczepach Pronar witam panowie mam pt606 z 2011 roku i nie narzekam 10 ton wyslodkow i nawet sie resory nie ugiely

#175 Share genesis01

genesis01

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 20:33

Co sadzicie o przyczepach Pronar ja planuje kupić 10t pronaru , bo jest fajna i atrakcyjna cena (39k netto), ale jak to jest taki badziew jak piszą co poniektórzy to zaczynam się wahać ....

#176 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 kwiecień 2012 - 07:11

Co sadzicie o przyczepach Pronar Ja z pronarem bym nie ryzykował. Osobiście posiadam przyczepy transportowe Joskina i Fliegla, a polecić mogę także Wielton. W Polsce chyba najlepsze.

Edytowany przez rmiecz8, 24 kwiecień 2012 - 09:00.

#177 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 07:16

Co sadzicie o przyczepach Pronar Ja posiadam Metal-fach 8 tonową i sprawuje się świetnie. Jakis czas temu chodziła u mnie pronarka znajomego. I powiem wam, że za darmo jej nie chcę.

#178 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 18:27

Co sadzicie o przyczepach Pronar Dlaczego :D ?

#179 Share Kipper

Kipper

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 23 kwiecień 2012 - 15:02

ja posidam tez pronar 6t 2006 teraz nabyłem metal fach 6t lepiej wykonana mocniejsze borty no i tańsza

W czym jest lepiej wykonana? Mocniejsze borty, tzn. grubsze?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share raffcio

raffcio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 24 kwiecień 2012 - 20:44

Co sadzicie o przyczepach Pronar Dziś widziałem przyczepke Pronarka ponieważ jestem na etapie poszukiwań porządnej 8ki.. Jak dla mnie, Pronar do takich nie należy. M.in. słabe wykonanie ramy, cienkie haki trzymające burty i bodajże tylko 4sztuki na burtę. Malowanie, hmm, możliwe że szybko rdzewieje bo powłoka lakiernicza nie powala na kolana. Odrzucam tą firmę z miejsca w moim planowaniu.. koszt Pronarki 8t w wersji paletowej-42.000zl netto, normalna wersja-38.000zl netto. Plandeka ze stelażem ~2.000zł, zaczep automat~550zł, zapas-940zł. Tak to mniej więcej wygląda. Owszem, cenowo przystępna, ale cena jak dla mnie odzwierciedla jakość. Pozdrawiam!

Edytowany przez raffcio, 24 kwiecień 2012 - 20:46.