Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sadzicie o przyczepach Pronar

235 odpowiedzi na ten temat

#141 Share david85

david85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 22:57

Co sadzicie o przyczepach Pronar jak lubisz d 47 to chyba musisz uwielbiać spawanie bo w nich to przecież nontoper rama pęka

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sadzicie o przyczepach Pronar Dzisiaj, 22:15
  •  

#142 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 15:29

Co sadzicie o przyczepach Pronar D-83 - złom jak diabli, P4 - inna sprawa.

#143 Share Macius

Macius

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Zainteresowania:WINO KOBIETY I ŚPIEW

Napisany 21 grudzień 2009 - 22:28

Co sadzicie o przyczepach Pronar Dlaczego D-83 to złom ???? Myśmy nasza poprzerabiali i nie zamienili ją na żadną inną ;) D-47 dlaczego spawanie ram u nas jeszcze ani razu nie była spawana :)

#144 Share david85

david85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 23:16

Co sadzicie o przyczepach Pronar to chyba mało ją używasz bo ja jak do tej pory przyczepy d 47 z niepopękaną ramą nie widziałem

#145 Share Macius

Macius

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Zainteresowania:WINO KOBIETY I ŚPIEW

Napisany 22 grudzień 2009 - 22:16

Co sadzicie o przyczepach Pronar No nie wiem czy mało używam w żniwa w transporcie w jednym zestawie cały czas latają z około 6,5tony na jednej i jak do tej pory nic się z nimi nie dzieje

#146 Share turion23

turion23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 06 luty 2010 - 22:14

Co sadzicie o przyczepach Pronar Ja w firmie Pronar pracuje juz prawie 5 lat i przyczepy pronaru sa według mnie za taka cena solidnie wykonane,oczywiscie zdazaja sie wyjatki a jesli piszecie na temat ogumienia to Pronar nieprodukuje opon wiec tutaj to nie ich wina ale zawsze jest opcja dokupienia wyzszysz kół i wtedy po problemie,materiały użyte do wykonania przyczepy sa odpowiedniej jakosci bo firma jest jedna z najwiekszych firm produkujacych sprzet rolniczy w Polsce.Wporwadza sie coraz to nowsze technologie w produkcji i stawia sie na jakosc wykonanych produktów.Ja osobiscie polecam te przyczepy bo za taka cene to nie kupi sie takiej przyczepy ale każdy sam wybiera co ma kupic.

#147 Share przemek1025a

przemek1025a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 06 luty 2010 - 22:18

Co sadzicie o przyczepach Pronar turion23 bez obrazy ale ty to chyba jesteś przedstawicielem chandlowym w tej firmie?

#148 Share Damin180894

Damin180894

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, uprawa roślin.

Napisany 06 luty 2010 - 22:27

Co sadzicie o przyczepach Pronar ja mam dwie pronarki 10 ton i jestem zadowolony mogły by być troszkę szczelniejsze :unsure:
Pijany balet: tyle wad co zalet....

#149 Share marekgizio

marekgizio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 694 postów

Napisany 07 luty 2010 - 09:54

Co sadzicie o przyczepach Pronar Niedaleko mnie jest firma co handluje różnym sprzętem i z przyczep ma Pronary i Wieltony. Zapytałem się ich jak idą pronary a on że jak tylko wstawili Wieltona to ani jednej sztuki Pronaru nie sprzedali. Jak chłop przychodzi i popatrzy na obie przyczepy to zawsze mówi tak: Przyczepę kupuję na 20lat to dołoże te 3000zł więcej bo chcę mieć porządną przyczepe. Jak mieli Pronara to sie sprzedawały ale jak wstawili Wieltona to nie nadążą dowozić i trzeba czekać na przyczepę, a Pronar to można praktycznie z placu brać.
Najwięcej idzie 6t i 10t.

#150 Share turion23

turion23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 07 luty 2010 - 13:12

Co sadzicie o przyczepach Pronar przemek1025a i tu sie mylisz jestem szarym pracownikiem a nie jakims tam przedstawicielem handlowym i troche juz zdazyłem zauwazyc jak wyglada produkcja w tej firmie i nie tylko jesli chodzi o przyczepy.niemam zamiaru tu faworyzowac przyczep pronaru bo najlepsze nie sa ale tez całkiem złomem tez nie ale duzo osób kieruje sie stosunkiem ceny do jakosci po prostu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share EDWIN

EDWIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 18 marzec 2010 - 10:51

Co sadzicie o przyczepach Pronar przyczepy wieltona są klasą same w sobie dorównują zachodnim.pronar robi tańsze lecz słabsze.mogli by się postarać i lepsze spawy cykać a nie co 10 cm,rama pronara jest słabiej zrobiona.wykonanie wieltona jest idealne a pronara lichsze a rużnica w cenie nie wielka.
Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

#152 Share Liberacki

Liberacki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 20:11

Co sadzicie o przyczepach Pronar Mam 6T Pronara od roku z kawałkiem.
Ogólnie Ok ale lakier faktycznie taki sobie bo już zaczyna lecieć no i chyba mam pecha bo już po gwarancji, a mi zaczął ciec dość konkretnie siłownik hydrauliczny :) .
Mam więc związane z tym pytanie czy po wygaśnięciu gwarancji obowiązuje jeszcze rękojmia?

#153 Share rolnik-k

rolnik-k

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 21:02

Co sadzicie o przyczepach Pronar koniec gwarancji to juz nie masz co wszystko co teraz sie stanie to twój koszt. W siłowniku masz złej jakości uczelniacze bo sie zrobiły twarde i juz nie trzymają. Pronar to Pronar farba tez widzisz słabej jakości zobaczy co jeszcze bedzie za kilka lat.

#154 Share Liberacki

Liberacki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 02 kwiecień 2010 - 11:48

Co sadzicie o przyczepach Pronar Raczej mało prawdopodobne żeby przez rok się wykończyły , raczej to wada fabryczna przy montażu , może uszkodzili uszczelniacz?

#155 Share AllesKamilKlar

AllesKamilKlar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Praca w polu....xD
    Dobry film ;o
    fajna gra ;)

Napisany 17 styczeń 2011 - 23:30

Co sadzicie o przyczepach Pronar mam przyczepe pronar już kilka lat i jestem zadowolony ;) pronar robi części również do innych nawet zachodnich marek ( słyszałem że felgi, jakieś ramy) więc mysle że złego nie robią ;p

#156 Share rudemenes

rudemenes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 11 luty 2011 - 14:01

Co sadzicie o przyczepach Pronar Po ostatniej podwyżce Pronar nie jest juz atrakcyjny cenowo.
Jakby do przyczepy 10-tonowej dorzucić wyposażenie takie jak ma Zasław w standarcie (nowe opony, hamulce dwuobwodowe, homologacja 40 km/ha, oczko fi 40 i inne detale), to Pronar jest droższy od Zasław'ia o ok 3000 zł netto.
Nowy cennik obowiązuje od początku lutego ....

#157 Share Karpiu

Karpiu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 11 luty 2011 - 15:05

Co sadzicie o przyczepach Pronar Mam jedną przyczepę 12t pronara i ją bardzo chwale.
ale jak kupywać to tylko nową.

#158 Share jurekbaranowski

jurekbaranowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 luty 2011 - 18:20

Co sadzicie o przyczepach Pronar Mam przyczepę pronara 6-tonową i po dwóch latach użytkowania złazi farba

#159 Share lulek

lulek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 26 marzec 2011 - 11:50

Co sadzicie o przyczepach Pronar Mam przyczepe Pronar 6t od roku kupiłem nową i woziłem zboże nią i też trzy razy kamień około 4 kubiki a moze i 5 łapało i sie mi wydaje ze rama mi sie poddała ale ta główna z jednej strony albo była od nowosci taka czy możecie to zobaczyc w swoich z góry dzięki za odpowiedz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2004 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 08 czerwiec 2011 - 21:43

Co sadzicie o przyczepach Pronar A mi sie dziś wygieła burta w pronarze 6t, strasznie bo po położeniu jej na równym podłożu po srodku jest dziura na 40cm. i może ktoś wie ile kosztuje nowa.