zetor7745

Co sadzicie o przyczepach Pronar

Polecane posty

ejczbio    82

Hej. Moze wie ktoś jaka wysokość ma przy wywrocie bocznym pronar PT612? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 2.01.2017 o 20:12, Mij168 napisał:

Przyczepa 8-10t pronar, zaslaw ursus, metal fach lub metaltech. Co polecacie. Niektorzy psiacza na pronara wiec tak sredno metal fach wyglada jak ulepszony pronar. Metal tech nie ma co porownywac bo cena wieksza i ogolnie wykonanie bajka lecz cena duza i chyba odpada. Zostaje zaslaw nic o nim nie wiem. A najlepsze na koniec z ursusa 10 w dobrym wyposazeniu jest za 42 tys tylko nie wiem co sie gryzie z ta cena. Prosilbym o jakies opinie. Bo o pronarze mowia ze sie burty gna i slabe wykonanie.

Większość firm produkujących przyczepy montuje je tylko zamawiając gotowe elementy z Pronaru więc nie ma sięco jarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

Jak zawsze to co się najwięcej sprzedaje ma 'najlepszą' renomę jak to jest u nas na wsi sąsiad kupił nową przyczepę a experci co to nigdy nie mieli i mieć nie będą takiego sprzętu sieje falę hejtu na cały świat, a że pronarek najwięcej to są te najgorsze, sam pooglądaj te przyczepy to będziesz wiedział co chcesz, co do ceny to nie wiem jak jest teraz ale kilka lat temu jak sam kupowałem to pronar można było kupić najtaniej, bo jako duży producent dają największe rabaty, poza tym mam kilka maszyn z metalfachu i do pronaru to się nawet nie umywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307

Zakupiłem 2 przyczepy pronar 8 ton zwykłe ok 2 miesiące temu.I tak jedna przyczepa ma uszczelki między burtami druga nie,uchwyty na gumki do plandeki z przodu i jedna przyczepa lux druga inaczej przykręcone i trzeba wymienić gumki na dłuższe.Kolejna pierdoła to nieszczelność i do rzepaku trzeba uszczelniać fakt,że tylko około 1 słupka na każdej przyczepie ,ale jak na nowe nieużywane  to piankować trochę lipa.I na koniec ostatni mankament odpryski na podłodze na każdej przyczepie po prawej stronie takie do blachy lub podkładu po kilkanaście takie pół milimetra do ok 2 milimetrów.A i jeszcze zaprawki np na słupkach które chyba na świeżo ktoś zamalował i zamknął burtę więc pordzewiałe dziury już większe niż na podłodze.Jedna złączka hamulca dyndała i nie była wpięta w uchwyt,okazało się,że wystarczyło z 30 sek pilnikiem podziałać i po problemie.Sporo zacieków po malowaniu.

Rozmowa z przedstawicielem handlowym pronaru była fajna,przyczepy szczelne więc gum nie powinno być między burtami,ale skoro na jednej jest na drugiej nie to dziwne i wyjaśnić trzeba.Co do odprysków na podłodze to jak przedstawiciel wybrnął to wina ukraińskich pracowników,bo się często zmieniają.Jak pytałem o kontrolę przed wydaniem to już dostałem maila na który miałem opisać co i jak i przedstawiciel miał się odezwać po ok 2 tyg. Minął już ponad miesiąc i cisza.

A i taka ciekawostka- w papierach do każdej przyczepy zwróciło moją uwagę iż rynek zbytu inny niż Niemiecki 🙂

Ale tak nowe więc zadowolony,a że jakieś tam uchybienia to chyba nie tak źle jak na rynek Polski 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj