zetor7745

Co sadzicie o przyczepach Pronar

Polecane posty

zetor7745    3

Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo12    0

Ja w ubieglum roku placilem 29 netto z tego co teraz wiem to chiba podrozały.


Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

A które są jakościowo lepsze pronar czy metaltech? Mam metaltecha 12t na tandemie i zastanawiam się jeszcze nad jakąś 10 tonową


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Z tego co widzę to różnią się ceną, bo pronar chyba tańszy...


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyrol    0

madzrej nie znaczy lepiej, tansze nie znaczy lepsze

znajomy ma pronarowska przyczepe nie wiem jaka dokladnie napewno nie 10t ale niewazne, jedno zwraca uwage sa mocno odchudzone dlatego taka niska cena a co za tym idzie maja slabsza konstrukcje, uzyte w ich produkcji materialy rowniez nie sa najwyzszej jakosci i zapewnie starcza na krocej. Ale to juz wasz wybor, czasem jest lepiej wydac wiecej a miec cos pozadnego. To jest jak z samochodami nie kazdy moze sobie pozwolic na te z wyzszej polki :wacko: za jakosc sie placi (i marke tez) aha przyczepki pronaru szybko rdzewieja widzialem.

Co do Metaltechu coz przyczepki sa ladne i wygladaja na solidne a to wazne co do ceny jest optymalna sa producenci o wyzszych cenach przyczep.

Dobrze by bylo gdyby sie wypowiedzieli posiadacze przyczep metaltechu i pronaru latwiej jest wtedy porownac

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

u nas rok temu facet pogial przyczepe pronarowska, byly zblokowane wszystkie sworznie (oczywiscie dlawik wykrecil) i coz -pogial ja 7 tys zaplacil za prostowanie


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

uwazam przyczepy pronaru za dobry wybór za odpowiednie pieniądze gdyz a dość ciekawe wyposażenie standardowege a minowicie: centralny system ryglowania ścian przy krawędzi podłogi, ergonomiczne górne zamki ścian i nadstaw oraz okno z zasuwą w ścianie tylnej.


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3
A które są jakościowo lepsze pronar czy metaltech? Mam metaltecha 12t na tandemie i zastanawiam się jeszcze nad jakąś 10 tonową

 

ile dales za ta przczepke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Mam tą 6T od 2005r. Nie narzekam. W porównaniu z Autosan'kami czy HL to nasąpiła ewolucja w dobrym kierunku. Balonowe opony ograniczają ugniatanie gleby, tylnia dzióra do zsypywania ziarna powoduje, że zsypywanie zboża przestaje być męczące (oprócz kurzu) a dotego burty otwierane na 4 sposoby (tyle narazie odkryłem).

Metal Tech rózni się tym, że ma błotniki, prochę inne burty, wyposażony jest standartowo w dwuobwodowe hamulce (jednoobwodowe- opcja)i lakier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyrol    0

no i w metaltechowskich jest zajefajna szczelnosc burt z podwoziem ziarenko maku nie przejdzie :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

No i chyba w MetalTechach można kupić przyczepę z pomostem i plandeką, a w pronarowskich to nie wiem. Jak nie masz kasy to kup jedna ale MetalTechu


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
ile dales za ta przczepke??

niecałe 50 000 zł brutto


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Mam 2 przyczepki Metal Techu 12 tonówki i rzeczywiście droższe. Ale porównajcie grubość burt, wykonanie, osie są niemieckie z 2 piórami tak samo ramy na licencji Hilkena :blink:

 

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=11195

 

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=11353

 

Szczelność jest taka że jak kiedyś tydzień po deszczu otworzyłem burtę bo chciałem sąsiadowi pokazać jak się otwiera i była niezła ulewa -obaj mokrzy :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj