Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ocynkowana skrzynia w siewniku

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 09 lipiec 2009 - 20:34

Ocynkowana skrzynia w siewniku Amazone D7 jej nie ma a nordsten owszem :D Czy jest ona bardzo potrzebna czy to tylko niepotrzebny dodatek :D Jak jest z korozją tych siewników? :D
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ocynkowana skrzynia w siewniku Dzisiaj, 23:21
  •  

#2 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 10 lipiec 2009 - 09:32

Ocynkowana skrzynia w siewniku Zależy gdzie trzymasz siewnik. Miałem siewnik zbożowy Nordsten, szer. 3,5m i miał ocynkowaną skrzynię, stał trochę pod chmurką, bo niestety nie mieścił się do stodoły. Sprzedałem go sąsiadowi, u którego zawaliła się na niego stodoła podczas wichury. Skrzynia była trochę pognieciona przez co odpadł lakier, ale sąsiad wyprostował i jest git. Stoi nadal na podwórku pod chmurką i tak, skrzynia ocynkowana mu wcale nie rdzewieje, jest cały czas taka sama, natomiast rączka do podnoszenia pokrywy skrzyni jest nieocynkowana i w 50% jest już ruda od rdzy. Ze swojego punktu widzenia lepiej mieć siewnik z ocynkowaną skrzynią. Jeżeli siewnik będzie narażony na deszcz, słońce itp, to będzie rdzewiał, wiadoma sprawa, szczególnie zacznie rdzewnieć na dole skrzynia, gdzie jest połączona z ramą, bo też miałem taki przypadek.
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 10 lipiec 2009 - 09:56

Ocynkowana skrzynia w siewniku Raczej na pewno będzie stął u mnie pod chmurką bo się nie zmieści :P Jak oceniasz te siewniki Nordsten? Trafia mi się taki z czerwonym przykryciem skrzyni ciemno niebieski. Opłaca się bardziej od np. amazone? D4 bo D7 w cenie poniżej 6tys się nie kupi <_<
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 11:25

Ocynkowana skrzynia w siewniku Siewniki Nordsten są bardzo dobre, o ile nie jest za dużo wyeksploatowany. Miałem jednego nowszego z czerwoną pokrywą, model NS 1030 Howard, miał olejową przekładnię, ustawianie było dziecinnie proste. Tyle, że hektarów w swojej karierze zasiał niemało i kilka rzeczy miał już nie tak jak potrzeba. Teraz mam starszego, model Lift-o-matic. Musisz obejrzeć dokładnie obydwa i porównać, którego bardziej opłaca się kupić.
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Dodaj odpowiedź